مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی استفان مور مقایسه stay-در-خانه معترضان به رزا پارکس

محافظه کار اقتصاددان استفان مور عضو شورای کاخ سفید به بازگشایی این کشور در مقایسه با معترضان دفاع در برابر آمریکا stay-at-home سفارشات به رزا پارکس.

مور یک همکار در بنیاد میراث و واشنگتن آزما نویس ستایش هزاران نفر از معترضان که آب گرفتگی خیابان ها در اعتراض به سخت اقامت در خانه سفارش شده اند و همچنان به مانع جنبش مردم. بسیاری از آنها را به دنبال خود را در محلی غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی به عنوان میلیونها نفر از مردم شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم وجود یک جوش نقطه ای است که رسیده و بیش از,” مور توضیح داد: با توجه به واشنگتن پست. “من این افراد تماس بگیرید مدرن روز رزا پارکس — آنها در حال اعتراض به بی عدالتی و فقدان آزادی.”

پارک لقب “مادر جنبش حقوق مدنی,” خودداری از دادن صندلی خود در مقابل یک آلاباما اتوبوس به یک مسافر سفید در سال 1955. او دستگیر شد و برای نافرمانی مدنی برای نقض این دولت تبعیض نژادی ، این اعتراض موجب Montgomery bus boycott.

تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات ظهور کرده اند در چند کشور و حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور وزن در تظاهرات در رسانه های اجتماعی در صبح روز جمعه خواستار آن است که مردم در میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا “آزاد” خود و بازگشایی اقتصاد خود را. او بعد خطاب به صدای جیر جیر در آن روز جلسه توضیح داد که برخی از کشورهای به حال اقامت در خانه سفارشات بودند که “بیش از حد دشوار است” اما او همچنین گفت که او می خواست کسانی که فرمانداران برای حفظ اقامت خود را در خانه سفارشات در محل.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مواجه شده است و برای تماس های او را به یاد می آورد بیش از سخت stay-at-home سفارشات او صادر شده است. او به تازگی به این نتیجه رسیدند که تظاهرات که در دولت می تواند منجر به یک دیگر مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im