مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مشتاق’ برای اطلاعات بیشتر تظاهرات با وجود Fauci ‘درخواست’ که مردم برای جلوگیری از جمعیت

رئیس جمهور تهمت به کمپین گفت که او می خواست برای برگزاری بیشتر تظاهرات حتی به عنوان متحده کشتی با افزایش تعداد coronavirus موارد است.

“رئیس جمهور تهمت مشتاق به نگه داشتن ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی و برگزاری بیشتر تظاهرات به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت به واشنگتن آزما. “او ساخته شده است بهترین اقتصاد هر کسی که تا به حال دیده می شود و او آن را انجام دهد برای بار دوم. در مقابل جو بایدن را در بالا بردن مالیات و تحمیل کار-قتل سبز جدید در برخورد با هر کارفرما در کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اوایل این ماه اعلام کرد او را به برگزاری تظاهرات در فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کارولینای شمالی تمام کشورهای که در آن مقامات محلی گرفته شده پشت reopenings و مقامات به نام ماسک-پوشیدن. مغلوب ساختن پیشی جستن دیده شده است با پوشیدن یک ماسک برای عموم تنها یک بار و در هفته گذشته گفت: او معتقد بود برخی از مردم عینک ماسک به “سیگنال مخالفت” از او.

“ما در حال رفتن به آینده را به فلوریدا — آیا یکی از بزرگ در فلوریدا یکی از بزرگ در تگزاس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد با اعضای آفریقایی جامعه آمریکا در کاخ سفید اتاق کابینه در ژوئن 10, اعلام بازگشت خود را به مبارزات انتخاباتی با تجمع در Tulsa, اوکلاهما در تاریخ 19 ژوئن بود که بعد از انتقال به روز بعد. “همه آنها بزرگ شود. ما در حال رفتن به آریزونا. ما در حال رفتن به کارولینای شمالی در زمان مناسب.”

او هفته گذشته به یک جمعیت بسته بندی شده از 3,000 نفر جوان در دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در شهر فینیکس, آریزونا, روز قبل از معاون رئیس جمهور مایک پنس هشدار داد coronavirus موارد “افزایش شتاب” در آفتاب کمربند متحده و لغو رویدادهای سیاسی این هفته در فلوریدا و آریزونا. پنس به نام جمعه “همه برای ادامه به انجام بخشی خود را” در موزه و مرکز مشاوره سلامت مقامات به سرعت گسترش یافته است.

“حتی اگر بسیاری از مردم به دلایل مختلف به گوش نمی, نه, پیشنهاد, اما درخواست به جمع در جمعیت برخی از مردم در حال رفتن به انجام است که به هر حال” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در جلسه کمیته هفته گذشته است.

“اگر شما لطفا یک ماسک” او گفت:.

تعداد کمی از مردم عینک ماسک در مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در ققنوس. همان درست است در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما در اوایل این ماه با وجود این کمپین توزیع ماسک به شرکت کنندگان.

حداقل هشت کمپین کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus قبل و بعد از تولسا رویداد.

رئیس جمهور قرار است برای حضور در جولای 3 مراسم آتش بازی برای 7,500 مردم در کوه راشمور, که, داکوتای جنوبی, کارشناسان بهداشت هشدار داده اند, می تواند منجر به افزایش coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>