Pساکن تهمت ادعا کرد که مت خرحمالی بنیانگذار بالا محافظه کار تجمع اخبار وب سایت خرحمالی گزارش است “شروع” او دوباره.

صحبت از تجمع در مبارزات انتخاباتی در کلرادو در پنجشنبه تهمت شروع به بحث در مورد گذشته خود بحث عملکرد در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او تبلیغ یک تعداد غیر رسمی انتخابات از جمله مناظره, از جمله یکی در گزارش خرحمالی.

اگر چه مشخص نیست که بحث نظرسنجی شد و از تهمت برگزار چاپ کردن ورق که نشان داد او را پیشرو پس از یک جمهوری خواه اولیه بحث. سناتور. تد کروز از تگزاس در آمد دوم فلوریدا ایالت و سناتور ” مارکو روبیو در سوم و پس از آن — اوهایو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich های صریح حریف جمهوری خواه رئیس جمهور آمد و در چهارم.

“OK. در اینجا گزارش خرحمالی. خرحمالی شما در حال شروع به درمان من خوب دوباره. شما در حال شروع به مانند من دوباره. من او را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نگاه کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن. و تد کروز. من می توانم بگویم او آمد و در دوم. شما می دانید که او یک مناظره.”

“و مارکو در آمد سوم” او ادامه داد. “و یک پسر که من نمی خواهم زیاد — و آنها نمی خواهم او را به مقدار در اوهایو یا Kasich. Kasich. او راه را به پایین. راه را به پایین. OK ؟ نگاه چه کسی برنده ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن!” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد خرحمالی آمده پس از گزارش ماه گذشته که در آن با توجه به Columbia Journalism Review‘s باب نورمن 53 ساله خرحمالی به نظر می رسید به دور از رئیس جمهور با وجود پشتیبانی قوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات.

دیگر چهره های محافظه کار گفته اند که آنها متوجه یک تغییر و رقابت برای انتخاب کردن برخی از خرحمالی مخاطبان توسط موسس خود تجمع وب سایت.

معلوم نیست چه تهمت می گویند که خرحمالی “شروع” او دوباره در شنبه رالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de