مغلوب ساختن پیشی جستن رد گزارش می دهد که او با توجه به جایگزین HHS وزیر به عنوان “خبر جعلی’

رئیس جمهور تهمت را رد شایعاتی که او را با توجه به جایگزینی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

به وال استریت ژورنال گزارش داد در روز شنبه که رئیس جمهور شد بحث در مورد از بین بردن آذر پس از نیویورک تایمز ادعا کرد که در اوایل این ماه که او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عدم تجاوز به آن پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک سخنگوی کاخ سفید به نام حدس و گمان “غیر مسئولانه و حواس پرتی از کل ما-از-پاسخ دولت به COVID-19.” مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر تحت فشار قرار دادند پشت در مفهوم یکشنبه.

“گزارش می دهد که H. H. S. Secretary @AlexAzar رفتن به ‘اخراج’ من جعلی اخبار” او هنوز توییتی. “این Lamestream رسانه ها این را می داند اما آنها از جان گذشته برای ایجاد درک از هرج و مرج & ویران کردن در اذهان عمومی است. آنها هرگز حتی به نام بپرسید. الکس در حال انجام یک کار بسیار عالی!”

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار کاخ سفید مشاور کلیان کانوی به نام گزارش “ناامید کننده است.”

“آنچه که من پیدا کنجکاو و کمی ناامید کننده است که هر بار که من خواندن یک داستان در مورد یک پرسنل تغییر این روز آن است که با کسی که ناظر بر همه گیر” او گفت:. “و این بسیار مایه تاسف است که شما باید برخی از افرادی که مایل و یا مایل است که دکتر Fauci خاموش خواهد شد و یا دکتر Birx را ترک خواهد کرد و آنها دیگر نمی خواهد در اطراف و یا دبیر HHS جایگزین خواهد شد در وسط این رئیس جمهور در برخورد با جهانی همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de