رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه جدی به قوانین زیست محیطی توسط تعمیرات اساسی قانون طراحی شده برای حفاظت از محیط زیست قبل از صدور مجوز برای پروژه های زیربنایی. قانون رقیق شده به بیشتر از رشد اقتصادی کشور الجزیره گزارش داد.

“اقدام امروز بخشی از دولت تعهد شدید به چاک وب نیازی بوروکراسی است که برگزاری شهروندان ما” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که پرداختن مردم در آتلانتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد طرح خود را برای کوتاه کردن زمان span محیط زیست بررسی قبل از اجازه می دهد توسعه دهندگان برای ساخت بزرگراه ها و خطوط لوله و یا چاه های نفت.

در نظر گرفتن یک حفاری در رقیب خود جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “در گذشته دولت تنها 7 درصد از نقد و بررسی به صورت فدرال بزرگراه های پردازش شده بودند در عرض دو سال” و اضافه کرد که در دولت او را تعمیرات اساسی “دو سال نخواهد بود جز آن خواهید بود این قانون است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در یک بازار آزاد محافظه کار معتقد است که مقررات زیست محیطی تاخیر بسیاری از بلند پروازانه پروژه های زیربنایی که بیشتر تاخیر رشد اقتصادی کشور است.

سال گذشته در ماه نوامبر نسبت ناروا اعلام کرد آمریکا خروج از معامله به توافق در سازمان ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی در پاریس در سال 2015 نگهبان گزارش شده است.

بایدن چشم انداز قطب جدا از مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن وعده داده شده به دم 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال از مدت خود را برای ترویج یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک. او همچنین متعهد به جبران خسارت زیست محیطی بی عدالتی.

“ما در حال رفتن به عقب مغلوب ساختن پیشی جستن rollbacks از 100 بهداشت عمومی و محیط زیست قوانین و سپس ایجاد یک مسیر بیشتر جاه طلبی گفت:” بایدن در روز سه شنبه.

تمسخر رقیب خود تعهد تهمت چهارشنبه گفت: “بایدن می خواهد به انبوه تنظیم انرژی اقتصاد دوباره به پاریس آب و هوا توافق که کشتن ما انرژی کاملا و شما می خواهم که نزدیک به 25 درصد از کسب و کار خود و کشتن نفت و گاز توسعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im