مغلوب ساختن پیشی جستن جزئیات جرم محموله های تجهیزات پزشکی در حال ارسال به کروناویروس نقاط داغ

رئیس جمهور تهمت و گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال مستقر بحرانی منابع به چندین ایالت در روزهای اخیر و بیشتر در راه است.

“از روز یکشنبه گذشته محموله هواپیماهای تحویل داده اند تقریبا — گوش دادن به این — 300 میلیون دستکش تقریبا 8 میلیون ماسک و 3 میلیون و لباس و بسیاری دیگر به طور کامل لود محموله هواپیماهای در حال حاضر در راه است. سه آنهایی که بزرگ فرود آمد امروز و این منابع در حال توزیع به طور مستقیم به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور. به طوری که مقدار عظیم از مواد است که ما در حال گرفتن در حال تحویل در سراسر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

شهر نیویورک را دریافت 600,000 N95 ماسک و Suffolk County در نیویورک خواهد بود 200,000 N95 ماسک در دوشنبه ناروا گفت.

“ما همچنین استقرار میلیون ها نفر از N95 ماسک به مکان های دیگر,” او گفت:.

در 24 ساعت گذشته, FEMA تحویل 500 دستگاه تهویه مصنوعی به نیوجرسی, 200 تا لوئیزیانا و 300 میشیگان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. حداقل 600 دستگاه تهویه مصنوعی هستند این سایت متعلق به ایالت ایلینوی و 100 ماساچوست او اضافه شده است.

او گفت واشنگتن بازگشت 400 هواکش که در حال حاضر می تواند مورد استفاده توسط کشورهای دیگر در بیشتر نیاز از آنها.

مقامات دولتی باید التماس کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کمک به دست آوردن تجهیزات پزشکی برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران و درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت دولت او خریداری “مقدار زیادی” از هیدروکسی کلروکین که توزیع خواهد شد به ایالات متحده. رئیس جمهور است و تبلیغ این دارو به عنوان یک درمان ممکن است به coronavirus با وجود فقدان شواهد.

“ما آن را انبار — حدود 29 میلیون دوز. ما باید تعداد زیادی از آن. ما امیدواریم که آن را با این نسخهها کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور هشدار داده است که وجود ندارد “قوی” شواهدی وجود دارد که ضد مالاریا دارو می تواند درمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im