مغلوب ساختن پیشی جستن DC هتل سیاهی حلال منو برای AIPAC جمع آوری

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل میزبان حلال pop-up رستوران طول آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سیاستگذاری کنفرانس در واشنگتن ،

“ما می خواهیم به جامعه خدمت” Trump International Hotel, مدیر عامل Mickael Damelincourt گفت یهودی خودیبا استناد به افزایش تقاضا برای یک حلال منو از مهمانان هتل در سراسر سالانه گردهمایی اسرائیل بازوی لابی در واشنگتن برگزار خواهد شد که از مارس 1 به 3.

هتل در خدمت یک حلال در اتاق منو از سال گذشته اما این علائم بیشتر و گسترده تلاش است. با استفاده از یک اختصاص داده شده حلال آشپزخانه مدینه غذاهای آماده و مواد غذایی تایید شده توسط شورای خاخامی بیشتر از واشنگتن است. اختصاصی فضای ناهار خوری می تواند به جای 120 شام و هتل نیز سهام به طور کامل حلال نوار.

150 دلار به ازای هر فرد منو شامل یک انتخاب از دو و سوپ و سالاد و غذای اصلی از یک درهم-نیمه سبک-کرنوالی مرغ دنده-چشم استیک یا نوعی ماهی پهن فیله با یک گزینه جداگانه غذا برای گیاهخواران. “در نهایت ما می رویم به انجام این همه سال-دور” هتل های مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مدیر دانیل Mahdavian گفت.

Trump-Hotel-DC-Kosher-Pop-Up-Restaurant-971x1200.jpg

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مالکیت هتل و خطر رئیس جمهور هنوز هم نگه می دارد در آن باعث شده است تا سوالات و پرونده های حقوقی از مقامات که نقطه به اسراف هزینه های دولت های خارجی به عنوان یک امکان نقض قانون اساسی است. این emoluments بند میله رئیس جمهور از پذیرش هدیه و یا پول از دولت های خارجی بدون نیاز به تایید از کنگره است.

یک متحد نزدیک اسرائیل آماده نبرد رهبر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تهمت گرفته می شود درد به سیمان میراث خود را به عنوان یک به شدت طرفدار اسرائیل, رئیس جمهور, اما منتقدان با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام استفاده از ضد سامی استعارههای.

سناتور. برنی ساندرز که اگر انتخاب خواهد تبدیل به اولین یهودی رئیس جمهور است که از منتقدان اسرائیل. او قول داده است به امن “استقلال و امنیت اسرائیل” اگر رئيس جمهور منتخب اما اغلب می آید به سخنان گفته خصمانه نسبت به اسرائیل.

ساندرز گفت که او نمی خواهد در دست برای مبارزه کنفرانس های سنتی جلوگیری دموکراتیک نامزدها. “من باقی می ماند در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی,” او گفت:. “به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر