رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متوقف بودجه به سازمان جهانی بهداشت بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس نقاشی محکومیت از کارشناسان بیماری های عفونی به عنوان جهانی مرگ و میر ادامه داد: به کوه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که واکنش نشان داد و با عصبانیت به انتقاد از دولت او در پاسخ به این بدترین اپیدمی در یک قرن تبدیل شده است به طور فزاینده متخاصم نسبت به چه کسی است.

ژنو مبتنی بر سازمان تا به حال ترویج چین را “دروغ” در مورد این ویروس این است که به احتمال زیاد منجر به شیوع گسترده تر از در غیر این صورت می توانست رخ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“چه کسی شکست خورده در این پایه وظیفه و باید پاسخگو باشند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه.

نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و بیش از 124,000 اند و از آنجا که این بیماری پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

که ‘بدون خطا’

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: آن زمان به کاهش منابع برای که. “در حال حاضر زمان برای وحدت و جامعه بین المللی برای همکاری با یکدیگر در همبستگی برای جلوگیری از این ویروس و آن عواقب بسیار مخربی” او در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده بزرگترین کلی کمک کننده به این که کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019 حدود 15 درصد از بودجه خود را.

“این چیزی بیش از یک شفاف تلاش های رئیس جمهور تهمت برای منحرف کردن اذهان از تاریخ خود را کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus بحران و ادارات شکست برای آماده سازی ملت ما” گفت: Leslie Dach صندلی از محافظت از ما مراقبت. “برای مطمئن شود, سازمان جهانی بهداشت است و بدون خطا اما از آن است که فراتر از غیر مسئولانه به قطع کمک های مالی خود را در ارتفاع جهانی همه گیر.”

بیش از 2,200 درگذشت در ایالات متحده به تنهایی در روز سه شنبه رکورد تلفات با توجه به رویترز شمارش حتی به عنوان کشور مورد بحث چگونه به بازگشایی آن اقتصاد است.

نیویورک شهر ما شهر سخت ترین ضربه گیر آن تجدید نظر مرگ و میر به شدت به بیش از 10 ، 000 در روز سه شنبه شامل قربانیان احتمالی به جان از بیماری ریوی اما هرگز مورد آزمایش قرار.

‘شاهد اوج و در عین حال’

پس از هفته ها از مستندات در چندین کشور اروپایی که گفت: تعداد موارد جدید بودند باطله در برخی از مناطق مانند ایتالیا و اسپانیا, اما شیوع بیماری در حال رشد در بریتانیا و ترکیه است.

“کلی جهان شیوع – 90 درصد از موارد می آیند از اروپا و ایالات متحده آمریکا. بنابراین ما قطعا شاهد اوج و در عین حال” که سخنگوی مارگارت هریس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

بریتانیا که دولت آن تحت انتقاد خود را آهسته به روش آزمایش و برای گرفتن تجهیزات حفاظتی به خط مقدم از مراقبت های بهداشتی است پنجم-بالاترین مرگ و میر در سطح جهان است.

تلفات در بیمارستان ها افزایش یافت به 12,107 از دوشنبه است اما انتظار می رود بسیار بالاتر هنگامی که مرگ و میر در جامعه را شامل می شوند.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در روز دوشنبه تمدید مجازی مستند به آوریل 11. اسپانیا و دانمارک و اتریش باید اجازه جزئی بازگشت به کار.

هند تمدید یک مستند در آن 1.3 میلیارد نفر حداقل تا آوریل 3 و نخست وزیر نارندرا اقتصادی گفت: فداکاری های مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد بیش از 10 ، 000.

موارد جدید در سرزمین اصلی چین کاهش یافته و به 46 در مقایسه با 89 یک روز زودتر چینی مقامات بهداشتی گزارش روز چهارشنبه با یکی بیشتر از مرگ. اکثر موارد از خارج از کشور مسافران در بازگشت از روسیه است.

سلامت-اقتصاد تعادل

اقتصاد جهانی انتظار می رود که به کوچک شدن با 3 درصد در سال جاری صندوق بین المللی پول گفت: به مناسبت شدیدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ.

رهبران جهان در با توجه به کاهش محدودیت باید به تعادل خطرات به سلامت و اقتصاد به عنوان مستندات باید خفه تامین خطوط به خصوص در چین آورده و فعالیت های اقتصادی به مجازی متوقف شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن که اعلام کرده او تصمیم خواهد گرفت که برای بلند کردن مستندات پیشنهاد برخی از دولت دموکراتیک فرمانداران شد “شورشی” پس از فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که امتناع از هر گونه جهت است که در معرض خطر reigniting شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا بیماری های عفونی مشاور دکتر Anthony Fauci گفت: رئيس جمهور در مارس 1 هدف برای راه اندازی مجدد اقتصاد شد “بیش از حد خوش بینانه”.

شرکت های هواپیمایی شده اند در میان سخت ترین ضربه به عنوان مرز بسته شده اند و شهروندان شده است گفت: برای ماندن در خانه به سرعت گسترش یافته است.

وزارت خزانه داری آمریکا گفت: عمده مسافری خطوط هوایی موافقت کرده اند در اصل به 25 میلیارد دلار بسته نجات تضمین شرکت هواپیمایی کارگران مشاغل تا اکتبر در حالی که صنعت جنگ بزرگترین-همیشه در بحران است.

در نیوزیلند که در آن یک مستند سخت محدود کرده است تعداد موارد و مرگ و میر نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد او وزرا و خدمات عمومی مدیران ارشد را 20 درصد کاهش پرداخت برای شش ماه آینده با توجه به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید در یک کنفرانس ویدئویی با رهبران گروه هفت سازمان ملل روز پنج شنبه به منظور هماهنگ کردن پاسخ. وزرای بهداشت از گروه 20 اقتصادهای بزرگ صحبت می کنند توسط ویدئو کنفرانس در روز یکشنبه به آدرس شیوع تاثیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی