تهمت و انتقاد بیش از حد دیر: نوسان متحده در حال حاضر پست الکترونیکی-در رای گیری

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت عمومی از پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است خیلی دیر به ایجاد یک تفاوت برای سال 2020 انتخابات.

شش تا از مهم ترین نوسان متحده برای کالج انتخاباتی نقشه — پنسیلوانیا و میشیگان ویسکانسین آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی — به همه اجازه می دهد رای دهندگان به درخواست ایمیل و یا غیابی به هر دلیلی. درصد زیادی از رای دهندگان در فلوریدا و آریزونا که در آن رای دهندگان می تواند انتخاب کردن برای دریافت برگه از طریق پست به طور خودکار, رای داده اند غایب برای دهه گذشته است.

قوانین جدید تصویب شده در دو سال گذشته در پنسیلوانیا و میشیگان به این معنی است که بیشتر مردم در نوسان متحده خواهد شد که دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای در سال 2016.

لیبرال سیاست اجازه می دهد بسیاری از مردم در بحرانی متحده برای رای دادن نسبت ناروا خواهد بود. در یک صدای جیر جیر چهارشنبه رئیس جمهور نشان داد که او تنها تایید پست الکترونیکی-در رای غیابی برای “شهروندان ارشد نظامی و دیگر افرادی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات.”

“این رای بسیار متفاوت از 100% پست الکترونیکی-در رای گیری که توسط ‘رسیده برای تقلب و نباید اجازه داده شود!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

در حالی که هیچ یک از نوسان متحده باید 100% رای-با-ایمیل مانند واشنگتن و اورگان عمل در حال گسترش است.

اداره آمار تخمین زده می شود که حدود 1 در 5 رای دهندگان بازیگران در یک رای گیری از طریق پست در سال 2016 از 1 در 10 رای دهندگان در سال 2000. در سه گروه عمده نوسان متحده — آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی — بیش از 65 درصد از آرا در انتخابات 2016 شد و بازیگران در اوایل فرد توسط ایمیل و یا غایب.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از پست الکترونیکی-در رای گیری می آید به عنوان دموکرات تماس برای افزایش تمرین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که جمهوری خواهان جلوگیری از گسترش است.

در زیر جزئیات بیشتر در پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب قوانین برای شش نوسان متحده است.

پنسیلوانیا: دائم پست الکترونیکی-در رای گیری توسط درخواست

 • قانون جدید: پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ یک دموکرات با امضای یک لایحه در سال 2019 است که گسترش پست الکترونیکی-در رأی دادن هر رای دهندگان گزینه ای برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری توسط سهشنبه قبل از انتخابات. رای دهندگان همچنین می توانید درخواست برای قرار دادن در یک دائم پست الکترونیکی-در فهرست رای دهندگان و دریافت برگه های رای خود را با ایمیل برای هر انتخابات.
 • سخت مهلت: برگه های رای باید دریافت نمی شهریور توسط مقامات انتخاباتی توسط یک زمان مشخص در روز انتخابات.
 • که می تواند به بازگشت رای گیری: کسانی که واجد شرایط اضطراری غیابی ممکن است تعیین شخص دیگری به بازگشت به خود را رای.
 • فشار برای تغییرات بیشتر: با استناد به مسائل ناشی از کوروناویروس همه گیر 69 دموکراتیک committeemen در پنسیلوانیا امضا یک نامه خواستار دولت به ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر رای دهنده به طور خودکار به اینکه آیا یا نه آنها یک درخواست برای 2 ژوئن اولیه (که با تاخیر از مارس 28 با توجه به coronavirus).

میشیگان: غایب پست الکترونیکی-در رای گیری توسط درخواست

 • قانون جدید: یک سال 2018 ایالت رای گیری ابتکار ساخته شده هر رای دهنده واجد شرایط برای دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری غایب بدون ارائه یک دلیل که چرا آنها نیاز به یک absentee ballot. رای غیابی قبلا محدود به کسانی که بیش از سن 60 کسانی که معلول هستند و یا کسانی که به گفته آنها خواهد بود به خارج از شهر در روز انتخابات.
 • سخت مهلت: برگه های رای باید دریافت نمی شهریور با انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با نزدیک کسب و کار در روز انتخابات.
 • که می تواند به بازگشت رای گیری: تنها رای دهندگان یکی از اعضای خانواده یا اعضای خانواده و یا انتخابات رسمی می تواند به بازگشت رای گیری برای انتخابات دفاتر.
 • متن: نزدیک به 1 میلیون نفر درخواست غیابی برای میشیگان مارس اولیه مسابقات — 76% افزایش بیش 2016. فقط بیش از 804,000 بازگشت غیابی 60% افزایش بیش 2016.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer است تشویق پست الکترونیکی-در رای گیری غایب برای انتخابات محلی در حال وقوع در سراسر کشور در مارس 5.

ویسکانسین: غایب پست الکترونیکی-در رای گیری توسط درخواست

 • هر رای دهنده می تواند درخواست پست الکترونیکی-در غایب رای گیری روز شنبه و یا جمعه قبل از انتخابات. کسانی که می تواند یک زمان سخت شدن به یک مکان سنجی “با توجه به سن بیماری و ضعف و یا ناتوانی” می توانید درخواست به صورت خودکار دائم پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات.
 • سخت مهلت: برگه های رای باید دریافت نمی شهریور توسط مقامات انتخاباتی توسط یک زمان مشخص در روز انتخابات.
 • که می تواند به بازگشت رای: نامشخص.
 • متن: ویسکانسین است که بالاترین-مشخصات میدان نبرد برای پست الکترونیکی-در رای گیری قوانین را به خط مقدم میان coronavirus همه گیر اشاره است که دموکرات ها ممکن است قادر به اعمال اجرایی و یا اورژانس قدرت به جای تصویب قوانین جدید برای گسترش پست الکترونیکی-در این رای گیری قرار می گیرند. در 7 آوریل اولیه و انتخابات محلی رای نیز شمارش شد تا زمانی که آنها بودند شهریور روز به روز انتخابات و دریافت شده توسط مارس 13. تصمیم دیوان عالی کشور شب قبل از روز انتخابات زده کردن یک منطقه تصمیم دادگاه است که باید شمارش هر غایب, دریافت مارس 13.

قبل از سال 2016 پست الکترونیکی-در رای غیابی خواهد بود شمارش به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور روز به روز انتخابات و دریافت زیر پنج شنبه.

آریزونا: دائم پست الکترونیکی-در رای گیری توسط درخواست

 • رای دهندگان می تواند انتخاب کردن برای قرار دادن در یک دائم اولیه رای گیری لیست و به طور خودکار دریافت برگه های رای برای انتخابات آنها واجد شرایط برای رای دادن در در پست الکترونیکی و یا رای دهندگان می تواند درخواست یک وقت پست الکترونیکی-در رای گیری تا 11 روز قبل از روز انتخابات. برخی از انتخابات محلی همه رای-با-پست الکترونیکی انتخابات است. این ایمیل به صورت خودکار-در رای گیری لیست شده است در محل از سال 2007 به تصویب رسید توسط یک جمهوریخواه مجلس قانونگذاری و امضا و سپس به لیبریا جانت ناپولیتانو.
 • سخت مهلت: برگه های رای باید دریافت نمی شهریور توسط مقامات انتخاباتی توسط یک زمان مشخص در روز انتخابات.
 • که می تواند به بازگشت رای گیری: پرونده های حقوقی در حال پیشرفت است. وجود دارد در حال انجام دادخواهی بیش از دولت را مبنی بر “انتخابات برداشت.” ایالات متحده تجدید نظر دادگاه در ماه ژانویه که قانون جلوگیری از هر کسی اما یک عضو خانواده یا مراقب از بازگشت یک رای گیری نقض قانون حق رای این ایالت را به دادستان کل است که به دنبال به دست گرفتن پرونده به دیوان عالی کشور.
 • متن: پست الکترونیکی-در رای گیری محبوب است در آریزونا. حدود 80 درصد از رای دهندگان آریزونا دریافت برگه های رای خود را توسط پست الکترونیکی با توجه به شهروندان تمیز کمیسیون انتخابات.
 • فشار برای تغییرات بیشتر: آریزونا وزیر امور خارجه کتی هابز خواسته قانونگذاران اجازه می دهد تا مقامات شهرستان انعطاف پذیری به انتخابات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تمام الکترونیکی انتخابات که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری موکول بدون اجرای تغییرات. ماه گذشته یک دادگاه برتر متوقف Maricopa County ضبط Adrian Fontes از ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر رای دهنده بود که دائم در اوایل فهرست رای دهندگان قبل از انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

فلوریدا: Semipermanent پست الکترونیکی-در رای گیری توسط درخواست

 • رای دهندگان می توانند درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری تا 10 روز قبل از انتخابات و می توانید درخواست کنید که تمام برگه های رای از طریق دو بعدی انتخابات بود فرستاده شده توسط ایمیل. پس از آن درخواست باید دوباره ساخته.
 • سخت مهلت: برگه های رای باید دریافت نمی شهریور توسط مقامات انتخاباتی توسط یک زمان مشخص در روز انتخابات.
 • که می تواند به بازگشت رای گیری: تقریبا هر کسی می تواند بازگشت پست الکترونیکی-در رای گیری فرم های درخواست و تکمیل برگه های رای برای انتخابات دفاتر.
 • متن: فلوریدا آرام رای گیری غایب محدودیت ها و گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری پس از سال 2000 انتخابات. جمهوری خواهان در دولت باید به طور موثر با استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری برای برنده شدن در انتخابات. جمهوری خواهان در مورد بازگشت 54,000 بیشتر آراء از حزب دموکرات در سال 2018 است. یک بخش بزرگی از رای دهندگان فلوریدا تصمیم به رای دادن از طریق پست. حدود یک سوم از آرای 2018 و 2016 انتخابات بیش از 8 میلیون نفر در هر سال شد و از طریق پست.

کارولینای شمالی: غایب پست الکترونیکی-در رای گیری توسط درخواست

 • هر رای دهندگان ممکن است درخواست یک غایب پست الکترونیکی-در رای گیری تا هفت روز قبل از روز انتخابات.
 • کمتر سخت مهلت: پست الکترونیکی-در برگه های رای باید شهریور روز به روز انتخابات و دریافت حداقل سه روز پس از روز انتخابات.
 • که می تواند بازگشت: تنها رای دهندگان رای دهندگان را در نزدیکی نسبی یا انتخابات هیئت مدیره مجاز فردی ممکن است درخواست یک absentee ballot.
 • زمینه: در سال 2018 یک جمهوری خواه عمل شد, به اتهام چند فقره غیر قانونی رای گیری پس از دست زدن به او گفته با دستکاری و “برداشت” رای غیابی در یک منطقه 9 کنگره انتخابات باعث صندلی خالی باقی می ماند برای ماه تا جمهوری خواه Dan Bishop برنده 2019 ویژه انتخابات. این رسوایی باعث تغییرات قانون اجازه می دهد تا تنها رای دهندگان بستگان نزدیک و یا دولت مجاز افراد به درخواست برگه های رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de