ستاره فیلم آرنولد شوارتزنگر تشکر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته برای تلاش های خود را برای مبارزه با بحران بی خانمانی در کالیفرنیا است.

“هر کس می داند realDonaldTrump و من ما اختلافات” شوارتزنگر دولت سابق جمهوری خواه فرماندار و منتقد رئیس جمهور گفت: در توییتر. “اما من می خواهم برای تشکر از شما برای ارسال @SecretaryCarson به ما بی خانمانی نشست. ما تنها به حل این اگر همه با هم کار می کند. این موضوع است که بزرگتر از همه ما است. در حال حاضر از آن زمان برای عمل است.”

مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در لس آنجلس در روز جمعه در یک بی خانمانی نشست.

“ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) دبیر بن کارسون امروز بازدید Carmelitos عمومی توسعه مسکن و اعلام کرد 20 میلیون دلار سرمایه گذاری تا نه عمومی آژانس های مسکن (PHA) برای کمک به مسکن خانواده های خود را افزایش درآمد به دست آورده و تبدیل به نفس کافی” هود گفت: در یک بیانیه.

رئیس جمهور ساخته شده است آن را یک اولویت برای رسیدگی به این وضعیت بی خانمانی در ایالت کالیفرنیا با وجود اختلافات با دولت دموکراتیک رهبری در مورد چگونه به رفع مشکل.

کارسون گفت: در ماه دسامبر که او نا امید شده بود با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom رهبری در این موضوع تا کنون.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین صحبت در مورد وضعیت در ماه دسامبر و گفت که در کالیفرنیا انجام شده است “واقعا کار بد” در مسئله است.

“فرماندار گاوین N انجام داده است واقعا بد کار در مراقبت از جمعیت بی خانمان در کالیفرنیا و رئیس جمهور است. “اگر او نمی تواند رفع مشکل فدرال دولت. را درگیر کنید!”

این بی خانمانی بحران در کالیفرنیا همچنان به بدتر با وجود این واقعیت است که کالیفرنیا است که یکی از بالاترین مشمول مالیات و بزرگترین صرف متحده در این کشور است.

این جمعیت بی خانمان در کالیفرنیا افزایش یافته است 16.4% از سال 2018 2019 و 53 درصد از همه افراد بی خانمان در امریکا زندگی می کردند در دولت به عنوان از ژانویه 2019, با توجه به HUD.

کالیفرنیا نرخ فقر یکی از بالاترین در کشورو آمار و ارقام نشان می دهد در حدود 1 در 6 ساکنان در فقر زندگی می کنند.

“طبقه متوسط است که در حال فرار کالیفرنیا. آنهایی که ماندن در حال سقوط به فقر” فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson گفت: در خود را نشان می دهد در حالی که بحث در کالیفرنیا بحران بی خانمانی شده است. “دولت دارای بالاترین نرخ فقر در ایالات متحده است. کالیفرنیا ضريب جينی در اندازه گیری نابرابری یکسان است که در جمهوری کنگو است. به معنای واقعی کلمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im