رئیس جمهور تهمت است مشاور جنجالی بوش در دوران وکیل جدید برای نوشتن اجرایی سیاست.

John Yoo سابق معاون دادستان کل دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش دولت را تایید کرد به نگهبان که او را در ارتباط با مقامات کاخ سفید پس از نوشتن یک نظر است که استدلال دادگاه عالی تصمیم گیری در مورد اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا DACA, “باعث می شود آن را آسان” برای رئیس جمهور برای دور زدن قانون.

“اگر دادگاه واقعا معتقد است آنچه در آن فقط پس از آن فقط در دست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک معامله بزرگ از قدرت بیش از حد” Yoo در مصاحبه ای گفت:. “دیوان عالی کشور گفت: رئیس جمهور اوباما می تواند [انتخاب کنید] اجرای قوانین مهاجرت برای حدود 2 میلیون نفر. و به همین دلیل نمی تواند برگ برنده دولت انجام کاری مشابه با مهاجرت — ایجاد خود برنامه … اما می تواند آن را انجام دهد در مناطق فراتر از آن مانند بهداشت و درمان, سیاست های مالیاتی, جنایی, دادگستری, شهرستان درونی سیاست. من به آنها صحبت کردیم یک مقدار عادلانه در مورد شهرستانها به دلیل اختلال است.”

به واشنگتن آزما رسیده به کاخ سفید برای نظر.

در مصاحبه با فاکس نیوز لنگر Chris Wallace مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال آماده شدن برای ثبت نام جدید اجرایی سیاست از جمله “کامل و کامل” طرح بهداشت و درمان و مهاجرت بسته است که او استدلال دیوان عالی کشور قدرت او را به انجام انعکاس نظر نوشته شده توسط Yoo.

“تصمیم دادگاه عالی در DACA اجازه می دهد تا به من برای انجام کارهای مهاجرتی در بهداشت و درمان در چیزهای دیگر که ما هرگز قبل از انجام داده اند. و شما در حال رفتن به پیدا کردن آن را بسیار هیجان انگیز دو هفته” به رئيس جمهور است.

Yoo بهترین و شناخته شده برای نوشتن یک سری از یادداشتها ترسیم “تکنیکهای بازجویی پیشرفته” استفاده می شود سوال بازداشت شدگان پس از 9/11 حملات تروریستی است. این تکنیک به طور گسترده ای به عنوان انتقاد ،

در گفتگو با Axios, Yoo, در حال حاضر یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت: قاضی جان رابرتز نظر برای دادگاه عالی در DACA “مجموعه نقشه راه در مورد چگونه یک رئیس جمهور می تواند با استفاده از خود را در اختیار دادستانی به زیر اجرای قانون است.”

در مقاله خود به صورت ملی بررسیYoo گسترش در این موضوع با استفاده از یک قیاس کرد و گفت: این تصمیم دادگاه عالی به طور موثر اجازه تهمت به اعلام در سراسر کشور حق حمل سلاح گرم از طریق فرمان اجرایی و نادیده گرفتن اجرای قوانین اسلحه گرم.

“فرض کنید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ایجاد یک کشور حق حمل اسلحه آشکارا. او می تواند اعلام کند که او نمی خواهد اجرا فدرال سلاح گرم قوانین و جدید “مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه’ را آزاد خواهد بود هر دارنده ایالتی و محلی تفنگ-کنترل محدودیت” Yoo آغاز شد در ملی نقد و بررسی مقاله است. “حتی اگر تهمت می دانستند که او در طرح فاقد اختیارات قانونی او می تواند دور با آن برای طول ریاست جمهوری خود. و علاوه بر این حتی اگر دادگاه اعلام کرد مجوز غیر قانونی جانشین او را به خاطر اجرای این برنامه برای یک سال دیگر یا دو.”

Yoo استدلال کرد که رئیس جمهور به عنوان نوشته شده است در ماده دوم قانون اساسی نمی تواند انجام وظیفه خود را به “مراقبت که قوانین صادقانه اعدام” در حالی که اجرای یک قانون اساسی مهاجرت اجرایی سفارش با اشاره به DACA.

“بالاترین شکل از قانون است و قانون اساسی است. تحت این وظیفه رئیس جمهور نمی تواند اجرای یک فرمان اجرایی که نقض قانون اساسی — در اینجا vesting از قدرت بیش از مهاجرت در کنگره” Yoo نوشت.

“دولت اوباما ادعا کرد که آن را هنوز هم می تواند ایجاد IF و دپا به عنوان یک ماده در اختیار دادستانی. قانون اساسی تعهد است که رئیس جمهور اجرای قانون همچنین شامل حق خود را با توجه به منابع محدود و زمان برای تنظیم اولویت های اجرای. دادستان نمی تواند موارد برای هر تخلف از هر قانون فدرال در همه زمان ها” Yoo ادامه نوشته است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما ادعا می کنند “پرواز در صورت از قانون اساسی” با از بین بردن اجرای قانون مهاجرت است.

“اگر که درست شد رئیس جمهور تهمت به سادگی می تواند بازگرداندن موجود اجرای سطوح به عنوان یک ماده از خود ورزش از اختیار دادستانی. هر رئیس جمهور جدید مناسب برای معکوس کردن تمرینات از قدرت اجرایی توسط پیشینیان خود را بدان معنی است که هیچ سطح از اجرای می توانید با اتصال هر آینده دولت است. اگر اوباما در واقع به رایگان مجموعه راهنمای مهاجرت به سطح 50 درصد از موارد گذشته و یا حتی صفر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال این حق در قانون اساسی برای بازگرداندن حذف به کسانی که غالب تحت دولت بوش,” Yoo نوشت.

ماه گذشته دادگاه عالی حکومت در یک 5-4 تصمیم گیری است که راه تهمت لغو برنامه DACA غیر قانونی بود این ادعا را نقض اداری روش عمل می کنند. اما دادگاه عالی نیست ادعا که رئیس جمهور را ندارند و قدرت اجرایی برای منحل کردن این برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de