مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر ممنوعیت پروازهای بین coronavirus نقاط داغ

رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که او را با توجه به برنامه ریزی برای توقف پروازهای بین coronavirus نقاط داغ تر متحده با صدور دستور برای نگه داشتن ساکنان در خانه آنها به عنوان مبارزه با یک بیماری همه گیر است که می تواند کشتن تقریبا یک چهارم از یک میلیون نفر در ایالات متحده است.

در این هفته او تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل اما در روز چهارشنبه گفت که او آماده بود به مسئله ملی stay-در-خانه سفارش.

موضوع سفر هوایی مطرح شد در روز قبل از آن توسط کاخ سفید متحد سن. لیندزی گراهام که توییتی که پروازهای هنوز عامل از نیویورک به مکان هایی از جمله دیترویت و نیواورلئان.

“آیا این را حس را از نظر تهاجمی مهار?” کارولینای جنوبی جمهوری خواه خواسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرفته مشکل در طول روزانه خود را coronavirus جلسه: “شما باید آنها را در برخی موارد از نقطه ای به نقطه داغ.”

توقف پروازهای گزینه, گفت, اما آن را حتی سخت تر برای شرکت های هواپیمایی برای بازیابی از رکود اقتصادی است.

“ما قطعا به دنبال آن, اما, هنگامی که شما انجام دهید که شما واقعا در حال بستن یک صنعت است که به شدت مورد نیاز است.”

شرکت های هواپیمایی باید کاهش برنامه های خود را به عنوان مسافر خانه بمانند و رئيس جمهور است محدودیت های تحمیل شده در تقریبا تمام مسافران از اروپا و چین و همچنین به عنوان بسیاری از غیر ضروری سفر به مکزیک و کانادا است.

پیش بینی پرده برداری کرد توسط مشاوران یک روز قبل از آن نشان داد که کاهش تلاش های مانند اجتناب از گروه های بیش از 10 و محدود کردن سفر بودند داشتن یک اثر در گسترش coronavirus. مدل هایی که پیشنهاد شده به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون نفر می میرند از COVID-19 در حال حاضر پیشنهاد تلفات می تواند هر چیزی از 100,000 به 240,000.

رئیس جمهور تکرار پیام خود را که هر کس باید انجام کمی خود را به نگه داشتن اعداد پایین.

“به من گفت: روز گذشته روزهای سختی را پیش رو دارد برای ملت ما,” او گفت:. “ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک.”

او فقط پس از تعدادی از ایالات متحده آمریکا مورد تصویب 200,000 با توجه به شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر است که بیش از 4500.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور بسته شدن تمام زمین های بازی در شهر نیویورک برای جلوگیری از افراد جوان تجمع و به نام پلیس به سخت تر در اجرای اجتماعی فاصله و توقف گسترش بیماری.

فلوریدا و نوادا و پنسیلوانیا شد آخرین متحده به منظور همه ساکنان به ماندن در خانه به جز برای کسب و کار ضروری پیوستن به بسیاری از نقاط کشور در مستند. تنها پنج کشور هیچ ایستاده سفارش خود را از فرماندار و یا دولت های محلی برای نگه داشتن مردم در خانه.

این رویکرد تدریجی به تشدید فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدامات بیشتری از جمله صدور ملی stay-در-خانه سفارش.

او گفت: one-size-fits-all روش نمی خواهد کار برای کشورهای مختلف.

“وجود دارد برخی از کشورها که اصلا خیلی از یک مشکل” گفت: با استناد به غرب و آلاسکا.

“پس آن را واقعا سخت به می گویند, ‘بستن آن.’ ما باید کمی از انعطاف پذیری.

“ما در حال کمک به فرمانداران. ما واقعا در اینجا برای کمک به فرمانداران.

“آنها مقابل خط حمله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im