مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به انتشار سالمندان بدون خشونت مجرم از فدرال زندانها شامل coronavirus

رئیس جمهور تهمت است و با توجه به صدور یک فرمان اجرایی به انتشار سالمندان بدون خشونت مجرم از فدرال زندانها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور گفت که او با توجه به حرکت روز یکشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مبارزه برای جلوگیری از coronavirus. ویروس ثابت شده است به خصوص مسری در زندان ها و زندان که در آن تعداد زیادی از زندانیان زنده در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. Rikers Island در شهر نیویورک گزارش کرده است نزدیک به 40 نفر از COVID-19 ویروس در میان نگهبانان و زندانیان.

“ما قصد داریم تا نگاهی به آن. این یک بیت از یک مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد پتانسیل سفارش بعد اضافه میکند: “ما در حال صحبت کردن در مورد کاملا بی خشونت زندانیان ما در واقع به دنبال که در آن بله.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع جلسه اعلام کرد که او تا به حال فعال گارد ملی را به کمک و کمک به نیویورک و واشنگتن و قصد دارد به تصویب مشابه درخواست برای کمک های کالیفرنیا به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>