مغلوب ساختن پیشی جستن تعارف رئیس بانک فدرال جروم پاول در اورژانس اقدامات پس از ماه از badgering

رئیس جمهور تهمت ارائه شده عبارت از تایید به رئیس فدرال جروم پاول روز پنج شنبه بانک مرکزی اعلام کرد اقدامات فوق العاده برای محافظت از اقتصاد معکوس ماه از انتقاد.

“من خوشحال هستم که با او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری در coronavirus بیماری همه گیر. “من واقعا فکر می کنم او را گرفتار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به نام پاول دوشنبه. “من گفت:, ‘جروم, کار خوب,” او گفت:.

مستقیم ستایش از رئیس جمهور برای سیاست های پولی تصمیم گیری خواهد بود در خارج از هنجارهای تعیین شده توسط اخیر رئیس جمهور. اما تهمت هرگز تردید به شکستن این هنجارها و انتقاد و لابی پاول كه منصوب به عنوان بانکدار مرکزی. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که پاول باید به دنبال کاهش نرخ بهره و پول آسان تر برای حمایت از اقتصاد است.

در اوایل صبح روز دوشنبه بانک فدرال متعهد به نامحدود خرید اوراق قرضه در صورت لزوم برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر در سیستم مالی و عرضه پول.

“او به پایان رسید. او دیگر فلش در تیردان قرار گرفتن. … او مقدار زیادی از فلش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب.

“من بسیار خوشحال با این کار او بود,” او گفت:.

اخیرا در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ناراضی با پاول عملکرد و افزایش چشم انداز از بین بردن او را به عنوان رئیس فدرال ریزرو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>