رئیس جمهور تهمت ادعا کرد موفقیت برای “فرصت مناطق” در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه — مالیات جدید برنامه ایجاد شده توسط 2017 لایحه مالیات به معنای احیای جوامع فقیر از طریق سرمایه گذاری. هنوز هیچ متریک برای تعیین موفقیت خود و رفع آن را یک عمل کنگره است.

“وجود دارد هیچ گزارش مورد نیاز در این قانون به ما اجازه می دهد به دانستن جامع مشتری داده های ارزیابی از آنچه که منافع حاصل به جوامع گفت:” بردی Meixell یک تحلیلگر تحقیقات در موسسه شهری.

فرصت مناطق ارائه درمان مالیاتی ترجیحی برای سرمایه گذاری در اقتصادی مضطرب جوامع است. پس از آغاز به کار خود را گزارش ظاهر شده اند که آنها هستند که تعیین شده در مناطق ثروتمند از کشور و کار نمی کند به عنوان در نظر گرفته شده. مناطق انتظار می رود به منظور کاهش فدرال درآمد 1.6 میلیارد دلار بیش از یک دوره 10 ساله با توجه به مشترک کمیته مالیات کنگره رسمی scorekeeper.

اگر چه شکستن ایجاد شده به نفع محله های فقیر گزارشات نشان داده اند که افراد بسیار ثروتمند مانند سرمایه مایکل Milken استفاده از فرصت منطقه نامگذاریهای. ProPublica گزارش ماه نوامبر گذشته که “ترجمه شده مارینا” واجد شرایط به عنوان یک فرصت در منطقه. چون هیچ نیاز به ارائه یک فراگیر مشاهده مناطق در حال کار شيوع نمونه ناشناخته است.

“ما کاملا در خط موردی تا کنون گفت:” Meixell.

در روز سه شنبه سخنرانی تهمت و ادعا کرد که “افراد ثروتمند و شرکت های در حال ریختن پول به محله های فقیر یا مناطقی که دیده نمی شود, سرمایه گذاری در چند دهه.”

اما رسمی و بدون گزارش گیری از آن باقی خواهد ماند و مشخص نیست که آیا این برنامه در حال کار به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما لازم نیست که معامله-سطح سرمایه گذاری گزارش که لازم باشد قادر به دولت قطعی … که در آن پول می گذرد” Meixell گفت:, و اضافه کرد که “در آن است رفتن به بهتر کردن فرصت منطقه مانند منطقه مرکزی در برکلی کالیفرنیا و یا آن را برای رفتن به این منطقه در Youngstown Ohio است که متوسط ارزش خانه از $14,000?”

تغییر گزارش مورد نیاز را به عمل کنگره. جان بیلی یک همکار مدعو در آمریکا سازمانی موسسه گفت: به دنبال حمایت کنگره برای گسترش گزارش و اندازه گیری مورد نیاز برای فرصت مناطق.

“بله, من, گزارش, آینده,” او گفت: توسط ایمیل.

بیلی با اشاره به قانون معرفی در ماه دسامبر گذشته توسط سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی یک جمهوری خواه که منجر به تهیه پیش نویس ماده است که ایجاد مناطق. این لایحه گسترش گزارش مورد نیاز برای تعیین اثرات این مناطق نیاز است که اطلاعات گزارش ارسال می شود به IRS است که شامل محل و ارزش ملک است که در منطقه.

“تاثیر عمل را گزارش مورد نیاز کمک خواهد کرد که نشان می دهد جوامع و سرمایه گذاران است که این طرح در حال کار است — و همچنین به عنوان کمک به ریشه کن کردن هر گونه تقلب و یا سوء استفاده” گفت: senator در آماده سخنان زمانی که او در معرفی این لایحه است.

اقدام کنگره در اسکات لایحه است که انتظار نمی رود در هر زمان به زودی — نمایندگان مجلس بعید است به تمرکز بر روی آن قبل از سال 2020 انتخابات است.

“به نظر نمی رسد مانند ما از هر نوع فرصتی برای دوباره [این مسأله] تا زمانی که احتمالا در سال آینده” Meixell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de