مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هشدار اتحادیه کارگران آنها خطر از دست دادن سلامت خود برنامه اگر پیت Buttigieg می شود رئیس جمهور به دنبال رانندگی گوه بین پرواز بالا شهردار سابق و یک کلید بلوک دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

این پیام به نظر می رسد بخشی از یک طرح به هدف جلو-دوندگان ایجاد اختلاف و آهنگسازی یک متمرد نامزدی روند.

“دموکرات ها در حال انجام آن را برای خود” گفت: یک فرد نزدیک به تهمت کمپین “اما آن ضرری ندارد اگر ما کمی چرخش به عنوان به خوبی.”

نقاط صحبت کردن ایمیل به هواداران در اوایل اولیه ایالت نوادا سوال Buttigieg ادعا می کند که بهداشت و درمان سیاست نه کشتن اتحادیه کارگران طرح های بیمه. موضوع فوران کرده است در این دولت در طول هفته گذشته به عنوان قدرتمند آشپزی اتحادیه انتقاد برنی ساندرز مدیکر برای همه طرح به عنوان حمله به خود سخت-برنده طرح بیمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام رنگ Buttigieg که به تصویر کشیده شده خود را به عنوان عملی وزش انتخاب دموکراتیک رای دهندگان زیر قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر به عنوان یک افراطی بر سلامت.

“هشدار: اگر پیت Buttigieg خود راه نوادا اتحادیه کارگران خود را از دست برنامه های سلامت” می خواند ایمیل فرستاده شده به هواداران است. “Buttigieg مخفیانه پشتیبانی از مدیکر برای همه و ناظر انتخابات-نسخه تایید شده است فقط به عنوان خطرناک است.”

این اشاره می کند که او بارها و بارها ارائه طرح خود را به عنوان یک گام در جاده ها به یک ساندرز-سبک برنامه.

“من خاص تر از بسیاری در ارائه یک مسیر برای رسیدن به یک” مدیکر برای همه,'” Buttigieg آوریل گذشته گفت.

Buttigieg مارک است طرح خود را به عنوان “مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم” و گفت: او می خواست برای حفاظت از 14 میلیون نفر از اعضای اتحادیه که در حال مبارزه برای کارفرما-ارائه مزایای.

ساندرز مدیکر برای همه طرح حذف شرکت های بیمه خصوصی از همه اما بخش کوچکی از بازار است.

این مسئله می تواند یکی از عوامل بسیار مهم در نوادا Feb. 22 جلسه. نفوذ آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 60,000 کارگران از جمله کسانی که در این بازی و در هتل صنایع است که اختلافات با سندرز و حامیان او بیش از برنامه های آن می گوید: می شود یک سیستم مراقبت از آن را کار کرده است برای ساخت بیش از هشت دهه است.

این اتحادیه هنوز به حمایت از یک کاندیدای خاص اما گفت که هر نامزدی که پشتیبانی از “مدیکر برای همه” پیشنهاد خواهد تحویل چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک نظرسنجی منتشر شده در دوشنبه اماکن Buttigieg تنها در مکان پنجم دور پشت ساندرز در میان به احتمال زیاد نوادا دموکراتیک caucusgoers. اما او قوی نمایش در نیوهمپشایر و آیوا را به دست او اوایل نماینده سرب و یکباره او را به یک موقعیت به انتخاب برای دموکرات ها که از ترس ساندرز است که بیش از حد جناح چپ برای برنده شدن در یک انتخابات عمومی ،

حمله به او در حال حاضر یک راه برای جلوگیری از هر یک نامزد از شکستن و روشن مبهم دموکراتیک تصویر با توجه به هنک Sheinkopf جانباز استراتژیست سیاسی که گفت این حملات بودند همه چیز در مورد شکل نهایی مسابقه در ماه نوامبر.

“آنها می خواهند برای افزایش جمهوریخواه مردم در انتخابات در هر کجا که می توانید برای محافظت از پایه … حتی در مکان های که در آن او هیچ مسابقه,” او گفت:.

“دومین پویا و به همین دلیل آنها در حال رفتن پس از Buttigieg است برای ایجاد به عنوان بسیاری هرج و مرج در میان دموکرات ها به عنوان امکان پذیر است و برای ایجاد یک حس تفرقه. این یک بخش بسیار مهمی از استراتژی و طراحی شده است تا دموکرات ها نگاه حتی بیشتر احمقانه از آنها امروز نگاه کنید.”

قبل از Buttigieg را قوی نشان تهمت و متحدان خود را اغلب تمسخر شهردار سابق South Bend, ایندیانا, سکندری بیش از نام خود و یا مسخره کردن ارتفاع خود را. در زمان های دیگر آنها صحبت کردیم تا ساندرز شانس و شکایت کرده است که حزب دموکرات بود و تقلب در مسابقه در برابر او به عنوان بخشی از تلاش برای امن hard-خط سوسیالیستی حریف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im