رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات افتخار از “ترین اقتصاد” در واکنش به آخرین دموکراتیک اولیه بحث بین جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز.

اگر چه آن را به خوبی پوشیده برهان مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه برای دومین دوره بیانیه منتشر شده روز شنبه پس از بازارها سقوط به خرس خاک در هفته گذشته بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

“به عنوان رئیس جمهور تهمت آگهی کشور ما طول می کشد و بی سابقه ای اقدام به توقف coronavirus آن است که در حال حاضر واضح تر از همیشه که هیچ رهبران وجود دارند دموکرات بحث مرحله. قادر به بیان یک coronavirus طرح هر دو برنی و بایدن ارائه شده کمی بیشتر از خوشهچین رئیس جمهور تهمت و پاسخ که در حال حاضر خواهد شد این مدل برای تمام آینده بیماری های همه گیر” Kayleigh McEnany تهمت 2020 ملی مطبوعات, منشی, در بیانیه ای گفت:.

“هر دو برنی و بایدن ثابت خود را به عنوان دو روی یک سکه هستند: ارائه کامل دولت جدید نسبت به سیستم بهداشت و درمان است که نابود کردن کارفرما-ارائه بیمه برای 180 میلیون آمریکایی,” او اضافه شده است. “هر دو در آغوش بی پروا و خطرناک مهاجرت که سیاست های مخاطره شهروندان ما و هر دو متعهد به کشتن سوخت های فسیلی در صنایع که استخدام میلیون ها نفر از مردم است. مهم نیست که کدام یک از این دو حزب دموکرات نامزد یا یکی را معکوس داغترین اقتصاد در تاریخ مدرن و دستاوردهای بزرگ ما را ساخته اند تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بازار سهام دچار شدید تلفات در هفته گذشته به عنوان coronavirus شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر و تعداد موارد و مرگ و میر به بیماری های گل رز در سراسر کشور است.

روز جمعه سهام رسید 10% به جبران برخی از کسانی که ضرر و زیان یکی از بزرگترین تک تظاهرات روز در تاریخ پس از رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی. اما که به دنبال عمده فروش آف که منجر به سریعترین 20% کاهش در تاریخ به صورت میانگین صنعتی داو جونز.

بازار معاملات آتی کاهش یافت یکشنبه شب پس از نمایشی اعلام سیاست تسهیلی پولی از سوی فدرال رزرو نشان می دهد که سرمایه گذاران تصور می کردند که این اقدامات کافی در نور از تهدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

S&P 500 آتی کاهش یافت 5 درصد هدف قرار دادن یک بازار محدود پس از تغذیه اضطراری اعلام اوایل شب یکشنبه که آن را پایین تر از آن نرخ بهره به صفر و خرید 700 میلیارد دلار از اوراق قرضه دولتی.

در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 3200 coronavirus موارد و حداقل 62 و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی