مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سازی بیش از $190,000 در کمپین کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن-خواص متعلق به کسب و کار و اعضای خانواده در سه ماهه چهارم سال 2019 فدرال انتخابات کمیته براده نشان می دهد. کمپین سازی بیش از 1.8 میلیون دلار در کمک های مالی به رئیس جمهور منافع پس از او ،

منتقدان را متهم به تهمت از خود برخورد در موارد که در آن کارکنان دولت در سفر برای کار باید پرداخت نرخ بالاتر از مقدار مجاز برای بازپرداخت در حالی که ماندن در خواص در فلوریدا ایرلند و اسکاتلند.

از اکتبر تا دسامبر کمپین پرداخت تهمت برج تجاری $37,541.67 و تهمت رستوران $3,000 در اجاره هر ماه و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل مجموعه بیش از 60 ، 000 دلار در مرکز هزینه اجاره.

مبارزات انتخاباتی پرداخت و حقوقی آن هزینه های مشاوره را به تهمت شرکت از $11,917 بیش از مدت مشابه در بالای 1.4 میلیون دلار پرداخت های قانونی و هزینه های وکیل مدافع در سه ماهه چهارم پرداخت که رفت به کمپین قانون شرکت جونز بعد تهمت شخصی وکیل Charles J. سخت تر و سخت تر در LLP و به شرکت های نمایندگی مغلوب ساختن پیشی جستن منافع در مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه دعوی و Stormy Daniels مورد.

کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی رسید که دموکرات ها در مجلس آغاز شد استیضاح در برابر رئیس جمهور در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رهبران گفت. آنها مطرح $46 میلیون در سه ماهه چهارم, شکستن قبلی $41 میلیون رکورد افزایش است که مدیر کمپین براد Parscale گفت رانده شد با نا امیدی, با دموکراتها تمرکز بر حذف رئیس جمهور از دفتر و حمایت خود را ضبط. مغلوب ساختن پیشی جستن “جنگ قفسه سینه” گفت: Parscale افزود بلند به مبارزات انتخاباتی او به نام “غیر قابل توقف نیروی عظیم منهدم کننده.”

در ماه دسامبر آمریکا رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله شارژ او را با انسداد کنگره و سوء استفاده از قدرت برای خودداری امنیتی از اوکراین در تلاش برای فشار به دولت اوکراین برای باز کردن تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن. قانونگذاران جمهوری خواه در ضمن شدند تجاری در. کمیته ملی حزب جمهوری خواه مطرح شده 10 میلیون دلار در دلار سهم و افزود: 600,000 جدید اهدا کنندگان خود را به رول — سنبله که آینه پرش رخ داده است که زمانی که مجلس نانسی پلوسی برای اولین بار اعلام کرد طرح استیضاح.

سنا استیضاح دادگاه در ماه ژانویه آغاز شد و نتیجه گیری خواهد شد چهارشنبه با رئیس جمهور احتمال تبرئه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de