مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ممکن خورند رهبری آن اما این پیام را به طرفداران این هفته ثابت باقی مانده است.

“همان رسانه ها, نظر سنجی بود که جهان متقاعد شده است که هیلاری کلینتون خواهد بود منتخب در سال 2016 در تلاش هستند تا همان ترفند دوباره در سال 2020” گفت: کمپین جدید مدیر لایحه Stepien. “آن را نمی خواهد کار.”

خصوصی, کارزار مشاور و استراتژیست های جمهوری خواه هستند بنابراین مطمئن شوید. آنها هشدار می دهند که القاب و لقب هستند و نه چسبیده به جو بایدن در راه آنها به کلینتون که مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر یک خارجی نامزد به دنبال ناراحتی و این که انتخابات نقشه است که به دنبال بسیار متفاوت است.

اگر چه مقدار می تواند تغییر در این چهار ماه قبل از روز انتخابات خودی ترس کمپین کشیده نازک آن را به عنوان دفاع سنتی قرمز متحده مانند تگزاس و گرجستان و همچنین دیگران از جمله آیووا و اوهایو که آن را به راحتی برنده چهار سال پیش.

دن Eberhart یک جمهوریخواه دهنده و تهمت حامی گفت: به دنبال بازگشت به 2016 اشتباه بود تجزیه و تحلیل.

“این درست است که ما می توانیم از دست دادن با یک یا دو نقطه در نظر سنجی های ملی و هنوز هم برنده اما این مبارزه نیاز به نظر سنجی به طور جدی و مجددا این استراتژی به دلیل آن است که کار نمی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین یک کرگدن در مقایسه با ragtag گروه که برنده در سال 2016 زمانی که پیشرفت تیم خواهد بود گاهی اوقات کوری Lewandowski و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در یک ماشین اجاره به عنوان یک جانباز و شرح داده شده است.

مقر ممکن است نقل مکان کرد و از مغلوب ساختن پیشی جستن برج برای اجاره فضای اداری در آرلینگتون اما روح 2016 infuses جدید راه اندازی. پس از بازگشت از 2016 ارتباطات گورو جیسون میلر در ماه گذشته و ارتفاع از جف DeWit, 2016 آریزونا رئیس ارشد نقش رئیس جمهور مشاور کلیان کانوی گفت: “رئيس جمهور در آوردن گروه با هم.”

روز جمعه او قفل شده شاخ با خبرنگاران در کاخ سفید یادآوری آنها چگونه بسیاری از شبکه های تلویزیونی پیش بینی کرده بود که در نتیجه اشتباه در سال 2016 به عنوان او بستهای که او چه گفته شد نقص روش در نمونه این زمان در اطراف.

“فقط نمونه حق مردم نیست نفس نفس می گویند” اوه خدای من جو بایدن برنده با 65 امتیاز,’ هنگامی که نمونه 34 درصد دموکرات 24 درصد جمهوری خواه” او گفت:. “این منصفانه نیست آن را علمی آن مشروع نیست.”

حتی پس از این کمپین را صرف نشان می دهد نگرانی در ایالات متحده است که باید امن است.

در پایان ماه ژوئن مبارزات انتخاباتی استفاده می شود آن جنگ قفسه سینه به رزرو اعتبار در شش متحده در هزینه $95 میلیون با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. ممکن است آن را هیچ جای تعجب است که پول ریختن به پنسیلوانیا و ویسکانسین آمریکا که چرخش محدود به تهمت و زمان آخرین اما آریزونا و اوهایو بودند نه به معنای battlegrounds.

پس از آن اخبار این هفته که تهمت کمپین رزرو یکی دیگر از $1 میلیون نفر در آیووا برای روز کارگر از طریق به روز رای گیری.

و در تگزاس اخیر نظرسنجی از احتمال رای دهندگان به تهمت سرب تنها 1 نقطه. آن به شرح زیر دیگر نظر سنجی که قرار داده بایدن پیش در یک دولت است که از بین رفته آبی پس از جیمی کارتر زد در سال 1976.

در همان اخیر جمع آوری کمک اعداد نشان می دهد بایدن خوردن به مغلوب ساختن پیشی جستن مزیت های مالی, کاهش جمهور سرب از 200 میلیون دلار در ماه مارس به 53 میلیون دلار در آغاز ماه ژوئیه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن RNC نیروی عظیم منهدم کننده بزرگ مزایای مالی در ماه فوریه است اما تقریبا از بین میره” گفت: Eberhart.

رابرت شاپیرو, استاد علوم سیاسی در دانشگاه کلمبیا گفت: برخی از تشابه با 2016 باقی مانده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مردم فکر می کنم خود مردم دست کم گرفت که آنها پاسخ نمی دهد و یا به احتمال زیاد رای دهندگان مدل های مورد استفاده در این نظرسنجی ها درست نیست. وجود دارد که سطح عدم قطعیت” او گفت:.

اما تغییر در انتخابات نقشه با امثال آریزونا در حال حرکت راه خود قرار داده و بایدن در یک موقعیت قوی وی افزود: با مقدار زیادی از راه به ادعا 270 کالج انتخاباتی رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “باید ترس را از ذهن خود,” او گفت:.

در هفته های اخیر به خصوص در مبارزات انتخاباتی شده است بی سر و صدا با تمرکز بر ایالات متحده است که او را برنده 2016. روز جمعه معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید Madison, Wisconsin, جایی که او برای سخنرانی تعریف انتخاب رو به مردم در ماه نوامبر به عنوان میان “آزادی و فرصت و سوسیالیسم و کاهش است.” آن مشخص شده سفر دوم به دولت داخل در ماه است.

این مطیع امید برای برخی از خودیها در حال حاضر این است که متزلزل سنجی و لکنت کمپین کمک خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کردن لیزر تمرکز او نمایش داده می شود زمان گذشته است.

“خبر خوب برای ما این است که من فکر می کنم برگ برنده را اجرا می کند بهتر است که او را از پشت سر گفت:” جمهوری دهنده. “که بخشی از سحر و جادو پیروزی گرد و غبار در سال 2016.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net