مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات خستگی ناپذیر درخواست رای دهندگان به ‘تعجب’ در مورد بایدن روانی تناسب اندام

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می داند که او در انتخابات عمومی حریف خواهد بود و به گوش مبارزات انتخاباتی خود و متحدان خود بگویید آن را یک دموکرات است که فقط نه این که با آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتاق جنگ تصویری ترکیب تحت سلطه مونتاژهای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد سکندری و بی مهارت راه خود را از طریق سخنرانی و بحث و پاسخ. پراکنده در سراسر greatest hits — “مطمئن شوید که شما ضبط و پخش در شب” عجیب و غریب منابع اولیه مخالفان برنی ساندرز و Cory Booker به عنوان “رئیس جمهور” عدم به درستی شناسایی مکان فعلی خود مانند زمانی که او اشتباه نیوهمپشایر برای ورمونت — آیا دموکرات ها و لیبرال صاحب نظران ابراز نگرانی در دوربین. یکی از این ویدئوها “شما فقط تعجب” می عنوان آن را از یک کتاب نقل قول: “قطعا وجود دارد لحظات که در آن شما گوش دادن به جو بایدن و شما فقط تعجب می کنم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشده تردید به بازی در این ترس است.”من نمی دانم چرا رئیس جمهور اوباما نیست حمایت جو بایدن از یک مدت زمان طولانی پیش. وجود دارد چیزی است که او احساس می کند اشتباه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در چهارشنبه غرق در افکار در مورد سلف خود بی طرفی در طول رقابتی فاز دموکراتیک مقدماتی در روز ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود. “او می داند که چیزی است که شما نمی دانید که من فکر می کنم من می دانم.” برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن عناصر و رسانه های حامیان رفته اند تا آنجا که به پیشنهاد بایدن مبتلا به زوال عقل.

بلند شد مستعد در 77 بایدن را مکرر کلامی ورقه در حال حاضر اعتقاد بر این توسط برخی به بدتر از همیشه در حال ذکر به سوالات در مورد خود حدت ذهنی و اینکه آیا او هنوز هم دارای استقامت برای rigors از یک کمپین بسیار کمتر از ریاست جمهوری است. اگر او برنده در ماه نوامبر, هفته به دور از 78 روز تولد او را مسن تر از ورود به کاخ سفید از رونالد ریگان بود که خروج از آن. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ریگان بود, قدیمی ترین انسان تا کنون به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. “به عنوان یک دوست هوشمند گفت: شب گذشته ‘جو بایدن است تمام عمر خود را صرف تلاش برای موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری, سیاست,'” کنایه آمیز فاکس نیوز’ Tucker Carlson, “‘و در حال حاضر او است. بیش از حد بد او وجود دارد برای لذت بردن از آن.”

در عین حال از آن است که یک استراتژی پر مخاطره برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در 72 است که هیچ بهار مرغ خود را و که حمله بایدن می تواند دیده می شود به معنی روحیه. “من نگران جو” اعتراف یکی از دموکراتیک مشاور. “اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا در این است که مانند گلدان کتری سیاه خواستار است.” در همان زمان که کشور در بحبوحه یک بیماری همه گیر و این مسائل می تواند حداقل خنثی کردن انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن سن خود و کلامی miscues. “من یک جوان پر جنب و جوش مرد” این رئیس جمهور افتخار سال گذشته است. “نگاه می کنم جو من نمی دانم در مورد او.”

“هر کس دوست دارد جو گفت:” استراتژیست جمهوری خواه جان Feehery. “سوال این است: آیا او ذهنی پر جنب و جوش به اندازه کافی در سن پیشرفته به این کشور منجر شود? این یک سوال معتبر با توجه به ناهموار پاسخ به این بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال می کند که بایدن خواهد بود doddering نشانده در حالی که جوان برنی Bros را واقعا مسئول باشد. “آنها در حال رفتن به او را در یک خانه و دیگر افراد در حال رفتن به در حال اجرا در کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رالی کارولینای شمالی. صحبت کردن در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این مهم نیست که بایدن کمتر در جناح چپ از ساندرز: “جو در حال رفتن به در حال اجرا به دولت او فقط رفتن به نشستن در خانه جایی و مردم در حال رفتن به در حال اجرا آن را برای او و آنها را رادیکال چپ سوسیالیست.”

“رک و پوست کنده آن خواهد بود جنایی اگر تهمت نمی پس از بایدن وضعیت روانی به خصوص با توجه به های اخیر در فیلم ها نشان می دهد که معاون سابق رئیس جمهور ممکن است همه وجود دارد” گفت: استراتژیست جمهوری خواه فورد o’connell. “اغلب در مصاحبه ها و در بیخ و بن بایدن نشان داده است نشانه ای از فراموشی و زوال شناختی. تردیدی نیست که او از دست داده و چند قدم پس از اینکه معاون رئیس جمهور. اجازه دهید به یاد داشته باشید بایدن می خواهد به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا یکی از مهمترین و خواستار شغل در سراسر جهان است.”

در حال حاضر “خواب آلودگی جو” وارد پانتئون از مغلوب ساختن پیشی جستن نام مستعار در کنار کج هیلاری کم انرژی جب Lyin’ تد کروز و مارکو روبیو. این القاب کمک تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان و فعالان به رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی می گویند که تمرکز بر بایدن را افزایش داده و بدون حادثه است. “با هیلاری مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرتاب همه چیز را در ضرب المثلی دیوار برای دیدن آنچه که چوب” گفت: یکی. “مغلوب ساختن پیشی جستن جهان شده است لگد زدن این ایده از اوایل روز از انتخاب مجدد مبارزه است. بنابراین استراتژی خود را بر این موضوع است که خوب است.”

بایدن در حال حاضر پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در تمام نظر سنجی های ملی. او اعزام خود را دموکراتیک رقبای اولیه اگر چه شایعات او را به نحوی جایگزین در کنوانسیون باقی بماند در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است از طریق coronavirus و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. اما این کمپین فقط به صورت جدی آغاز کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im