رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مدیر کمپین توییتی و حذف دراماتیک عکس از نیروی هوایی یکی پس از کاربران رسانه های اجتماعی اشاره کرد که در آن از سال 2004 و نه رئيس جمهور در سفر به دیتونا 500.

براد Parscale توییتی, عکس, که ویژگی های یک نیروی هوایی آماده خود را به پرواز بعدی به یک جمعیت بزرگ در روز یکشنبه به عنوان تهمت به کمک پا زدن کردن دیتونا 500 در فلوریدا. او زیر نویس تصویر “realDonaldTrump برنده #Daytona500 قبل از مسابقه حتی آغاز شده است.”

اما کاربران توییتر به سریع به اشاره است که به ضرب گلوله کشته شد در واقع از سال 2004 و نشان داد رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش هواپیما خروج از شهر ساحلی دایتونای فرودگاه بین المللی است که در مجاورت Daytona International Speedway.

جاناتان Ferrey عکاس که اسیر 2004, عکس با سی ان ان گفت “من با بسیاری از همکاران با استعداد عکاسی دیتونا 500 این سال است. من متاسفانه امروز وجود دارد اما ظاهرا من برنده دیتونا 500 عکاسی قبل از مسابقه حتی آغاز شده است.”

Parscale در نهایت حذف صدای جیر جیر اما نه قبل از آن را به دست آورد بیش از 6,700 رسانهها و 23,000 را دوست دارد. او بعد از ارسال یک عکس نشان دادن نسبت ناروا پرواز بر فراز جاده سریع السیر در روز یکشنبه.

رئیس جمهور به عنوان grand marshal در اولین مسابقه نسکار فصل که با حضور او با بانوی اول Melania Trump. پس از فرود به سلامتی از مخاطبان آنها در زمان چند دور در اطراف مسیر در لیموزین ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im