مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات جت سوخت ؟ جمهوری خواهان پین امید در دورهام روسیه-جعل تحقیقات

تحقیقات اف بی آی از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیق می تواند در اواخر تابستان افزایش به رئیس جمهور تهمت را گشتند شانس انرژی خود را پایه و تقویت حملات در جو بایدن با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و استراتژیست های جمهوری خواه.

جان دورهام آمریکا وکیل پیشرو پرس و جو انتظار می رود به انتشار یافته های خود را در پایان تابستان و اعلام کند که آیا او را به اتهام هر کسی با جرایم است.

آن را زیر یک چکه چکه چکه از اسناد محرمانه که جمهوریخواهان تضعیف این اساس فدرال سوالات را به تهمت کمپین تبانی با روسیه می آید و در میان نصب انتظار در کاخ سفید است که آن را نتیجه گیری با تعقیب.

مایکل جونز یک حزب چای موسس گفت: بزرگترین تاثیر خواهد آمد اگر این یافته ها متصل presumptive دموکراتیک نامزد بایدن با تصمیم گیری راه اندازی روسیه بررسی مانند کاوش سرهنگ ژنرال مایکل فلین تماس با مقامات روسی.

“بسیاری از نشانه های این که او درگیر در بسیاری از کسانی که بحث” جانز گفت. “به حدی که او در رفتار است که در نظر گرفته شد حداقل غیر اخلاقی اگر نه کیفری که منعکس کننده بسیار زیان بر نامزدی خود را.”

از سوی دیگر هر چه دورهام می کند و ممکن است به سختی با یک ثبت jaded رای دهندگان.

اما جان Feehery کهنه استراتژیست جمهوری خواه گفت: آن را نمی ممکن است حرکت انتخابات سوزن, حتی اگر آن را اثبات تهمت تئوری راه اندازی شده است.

“چپ خواهد بود انرژی برابر دورهام حق خواهد بود انرژی برای او و بسیاری از افراد در میانه خواهد شد بیشتر علاقه مند به COVID و خانواده خود قصد بازگشت به کار” او گفت:.

دورهام منصوب شد دادستان کل ویلیام بار در سال گذشته به بررسی ریشه های Crossfire طوفان رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرس و جو.

دموکرات دیدن این تحقیقات به عنوان یک حزبی تلاش برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن از رقبا جلوتر از ماه نوامبر انتخابات.

هفته گذشته وزارت دادگستری اعلام کرد که یافته های آن به احتمال زیاد برای انتشار تا پایان تابستان می باشد.

اگر چه بدون نام منتشر شده است, جمهوری خواهان برای انتقاد سابق FBI مدیر James Comey سابق جمهوریخواه و مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده. روشن نیست که هر کسی که ارشد شارژ خواهد شد.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد گفت: اتهام شد.

“من فکر می کنم مردم آمریکا انتظار دارند کیفرخواست گفت:” فاکس نیوز. “من می دانم که من انتظار کیفرخواست بر اساس شواهد و من دیده ام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را مطرح موضوع در روز یکشنبه پس از بازی گلف با سن. لیندزی گراهام که به انتشار اسناد محرمانه از این تحقیقات در روز جمعه.

“بنابراین ما گرفتن اوباما & بایدن حتی ذکر بقیه خدمه خود را, جاسوسی در مبارزات انتخاباتی و هیچ چیز اتفاق می افتد ؟ من امیدوارم که نه” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “اگر راه دیگری در اطراف 50 سال برای خیانت است. هرگز فراموش نکنید!!!!”

مبارزات انتخاباتی خود را آماده برای تسلیحاتی این مسئله است.

“رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی هرگز خجالتی در مورد آمریکایی ها یادآوری است که روسیه تبانی جعل شد یک مجموعه کامل بر اساس دروغ هایی که کشیده کل کشور از طریق دو سال از مزخرف” گفت: کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh. “این یک تلاش هماهنگ شده تحت فشار قرار دادند توسط دولت قبلی و پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن به زانو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از آن تا کنون صورت گرفت ،

اما یک استراتژیست جمهوری خواه گفت که حمله به یمن نمی تواند را تشکیل می دهند کامل انتخابات در دستور کار است.

“یکی از مشکلات این کمپین بوده است خاک به چوب به بایدن. این می تواند کمک به,” او گفت:. “اما آن را تغییر نمی کند, مرکزی, مشکل این است که آنها به نظر نمی رسد به دانستن آنچه که آنها در حال فروش است. آنها نمی باید سیاست روشن ستون و پیشنهادات برای چه تهمت ارائه شده است برای چهار سال آینده.”

اما تهمت متحدان باور این موضوع خواهد حرکت مردم در همان راه به عنوان 2016 هنگامی که یک نوار از رای دهندگان ابراز نا امیدی در راه واشنگتن خودی مانند هیلاری کلینتون به نظر می رسید ایمنی بدن به قانون است.

روز قبل از انتخابات Comey اعلام کرد او از سرگیری تحقیقات مربوط به ایمیل خود را در یک حرکت است که بسیاری بر این باورند تا به حال تاثیر تعیین کننده در انتخابات است.

راش Limbaugh گفت: شنوندگان به رادیو نمایش که به تازگی انتشار دورهام گزارش خواهد نیروی موضوع به اخبار است.

“دورهام گزارش بسیار مهم است در شرایط ساده آموزش بخشی از کشور که تنها به تماشای رسانه های جریان اصلی در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است” او گفت:.

جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس و یک دنده تهمت مدافع در هفته گذشته گفت: فاکس کسب و کار: “شماره 1 سوال من که آیا من در 4 منطقه از اوهایو و یا سفر در سراسر کشور ما و یا سفر در سراسر کشور, شماره 1 سوال من از مردم این است که آنها را در راه رفتن به من و می گوید:” هنگامی که کسی در حال رفتن به زندان است؟'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im