پیشخدمت تقبل قایق از آب عبور سینی لادن با خامه دسر به یک چادر فرستاده تا پشت 27,000 فوت مربع خانه یک تاجر ثروتمند فقط در خارج اورلاندو. خوب پاشنه بلند خواهان پرداخت 100.000 دلار قطعه برای ناهار یک روحیه تقویت گفتار و یک عکس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک رویداد است که مبارزات انتخاباتی خود گفته بود انتظار می رود به افزایش 4 میلیون دلار است.

که فقط سه هفته پیش اما, آن می تواند یک سنی مختلف به عنوان COVID-19 همه گیر را نگه می دارد در حدود سه چهارم از جمعیت خانه.

مبارزات در حال تطبیق دوباره به دنیای بدون تظاهرات که در آن تجدید نظر برای نقدی خطر متخلف عمومی دست و پنجه نرم کردن با زندگی و مرگ معضلات و که در آن ثروتمندترین اهدا کنندگان دیده می شود میلیاردها محو شخصی خود و اقبال. در نتیجه کشت و دیجیتال جمع آوری اعانه و محوری را رها منفی پیام در زمان بحران ملی.

حتی اورلاندو رویداد به میزبانی گرمایش و تهویه مطبوع میلیونر باب Dello Russo نشان داد نشانه ای از چیزهایی که می آیند. یکی از جاذبه های ستاره شد رئیس جمهوری خواه کمیته ملی Ronna McDaniel که روز بعد بود که خود quarantining پس از در حال توسعه یک تب. او بعدها به ویروس.

و از آن به دنبال یک تعطیلات آخر هفته مشغول جمع آوری کمک مالی در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو و مستغلات که در آن چند تن از اعضای یک بازدید هیات برزیلی بعد از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. آن وقایع شد و انتظار می رود به افزایش 10 میلیون دلار.

پس از کمپین اتحاد چرخد و به مجازی حوادث دهنده تماس های تلفنی و تغییر به کوچکتر کمک های مالی.

“ما در حال انجام همه چیز شما انتظار می رود ما را به انجام اگر ما نمی تواند انجام حوادث در فرد” به گفته یک مقام آشنا با کمپین رویکرد است.

مجازی حوادث و تماس های تلفنی باید کمک های مالی هنوز هم در آینده و خودی بر این باورند که بحران را دندانه بزرگ در سه ماهه اول اعداد زمانی که آنها منتشر می شوند در روزهای آینده. آنها بر این باورند که حتی اگر آنها نمی تواند مهار رئيس جمهور قدرت ستاره پک عرصه ورزش و یا به shmooze میلیونرهای آن برگ دموکرات ها در موقعیت بدتر.

“در حالی که آن لطمه می زند, همه, آن لطمه می زند بایدن بیشتر به دلیل تهمت کمپین چنین شروع به سر گفت:” یک کمپین مشاور اشاره اخیر بایدن “مجازی ساعت خوش” جذب تنها 2,800 بینندگان. “رئیس جمهور در تلاش است برای به دست آورده رسانه ها و کمپین ما دارای دو سال را صرف جمع آوری اطلاعات, با, چه, 40 میلیون حامیان?”

اهدا کنندگان در سراسر هیئت مدیره در حال مواجهه با خواسته های مختلف برای پول خود را. موسسات خیریه و خدمات بهداشت و درمان در حال راه اندازی تجدید نظر برای کمک در مراقبت از coronavirus بیماران و خانواده ها که از دست درآمد.

و وجود دارد به سادگی پول کمتری برای رفتن به اطراف. با کسب و کار بسته و جریان های نقدی در حال کاهش و ياوه بازارهای بدان معنی است که کازینو نجیب زاده و عمده تهمت دهنده Sheldon Adelson او را دیدم ارزش خالص قطره از $34 میلیارد دلار در آغاز ماه مارس به 29 میلیارد, با توجه به شمارش نگهداری توسط فوربس.

با سه ماهه نخست سال مالی مهلت آینده در نیمه شب روز سه شنبه کوچک اهدا شده اند با بمباران ایمیل از مغلوب ساختن پیشی جستن, Donald Trump Jr., سابق مجلس نیوت گینگریچ و مدیر کمپین براد Parscale.

اما با این کشور در بحران منابع به “Unhinged دموکرات و جعلی اخبار رسانه ها” که فلفلی تهمت جونیور قبلی داند شده توسط پیام.

“من دوست دارم همه چیز در مورد پدر من. من دوست دارم که او یک جنگنده, من دوست دارم که او جرات, من دوست دارم که او را رئیس جمهور ما و من دوست دارم که ما در حال رفتن به باید چهار سال دیگر” او نوشت.

یک کمپین خودی گفت: منفی پیام زده اشتباه توجه داشته باشید در حالی که مردم در حال مرگ بودند از coronavirus عفونت.

“چه شما در حال دیدن خیلی بیشتر مثبت کپی کنید. ‘اهدای پول برای کمک به تهمت و یا به کمک جو بایدن’ و شما در حال دیدن مراجع به ‘جعلی اخبار رسانه ها” یا ” بد دموکرات.’ حرکت نزولی این است که هر کسی در جمع آوری کمک به شما بگویم این است که مثبت کپی انجام می دهد بدتر از بسیاری از منفی کپی.”

در اوایل این ماه رئیس مجلس ملی جمهوری خواه کنگره گردش دستورالعمل به آمریکا و ترغیب آنها به استفاده از coronavirus به عنوان صریح بخشی از مالی خود را تجدید نظر.

“حساس است که خود را اهدا کنندگان ممکن است دچار ضرر و زیان مالی در طول این بیماری همه گیر” نوشته تشکر. تام Emmer. “در حالی که جمع زیادی جمع آوری اعانه ممکن است غیر عملی یا غیر قانونی بسته به موقعیت مکانی خود را, شما هنوز هم می توانید بنشینید و جمع آوری کمک های مردمی تماس و لمس پایه با اهدا کنندگان درخواست آنها چگونه هستند و چگونه آنها در حال دست زدن به این بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در سه ماهه اول جمع آوری کمک های دیگر به آن می گویند خواهد بود با انتشار شماره در یک روز یا بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی