مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی مبارزات انتخاباتی وعده برای محافظت از مجسمه عیسی مسیح در برزیل

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تازگی صادر دور, دیجیتال, تبلیغات و درخواست از مردم برای حمایت از انتخاب مجدد پیشنهاد به عنوان او می ایستد تا به کسانی که هدف قرار دادن مجسمه, آثار تاریخی و بناهای یادبود.

یکی از این تبلیغات که زد در Facebook و Instagram, ویژه, یک عکس از یک مجسمه عیسی مسیح همراه با عبارت “ما از این.” فقط یک مشکل وجود دارد: مجسمه نیست در ایالات متحده است. این عکس به تصویر کشیده ریو دو ژانیرو برزیل را یاد Christ the Redeemer statue.

رئیس جمهور قول داده است در هفته های اخیر برای حفاظت از مجسمه های یادبود و بناهای تاریخی به عنوان کسانی که به تصویر می کشد چهره های بحث برانگیز را مورد حمله قرار می آیند در میان تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. تظاهرکنندگان را مخدوش و پاره کردن بسیاری از سراسر کشور تجلیل مؤتلفه رهبران صاحبان برده و دیگران با روابط به نژادپرستی و ظلم و ستم.

برخی از آنها حتی پیشنهاد توصیفاتی سفید “عیسی” باید حذف شود و همچنین.

در علاوه بر این به اجازه سازمان های اجرای قانون برای دستگیری مجسمه خرابکاری تهمت نیز امضا فرمان اجرایی با هدف حفاظت از چنین مجسمه و پیگرد به حد کمال از قانون کسانی که گرفتار از بین بردن آثار تاریخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *