مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک نوعی بالون هوایی کوچک را جمع آوری رای دهندگان اطلاعات از بالا

برنامه های در حال انجام برای مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس مارک نوعی بالون هوایی کوچک است که جمع آوری رای دهندگان داده در حالی که پرواز بیش از رویدادهای ورزشی و سایر اجتماعات بزرگ.

بین آوریل و ژوئیه نوعی بالون هوایی کوچک را بی درنگ تماشاچیان علاقه مند به متن مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی شماره تلفن پیوستن به یک لیست از حامیان دو کمپین گفت: مشاوران سیاسی. داشتن شناسایی خود را به عنوان رای دهندگان بالقوه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم می تواند رسیدن برای کمک های مالی آنها را دعوت به رویدادها و یادآوری آنها برای ضربه زدن به انتخابات است ، یک مسابقه برای برنده شدن یک پرواز در بالون هوایی کوچک نیز در دست بررسی است.

نوعی بالون هوایی کوچک است که یک جنبه از این کمپین عظیم تبلیغات دیجیتال, فشار بخشی از یک خط تیره دیوانه برای تضمین یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی آمده نوامبر. کمپین نورد در گزارش بیش از 200 میلیون دلار در دست از طریق پایان ماه ژانویه و با استفاده از آن به امن آرا برنده در سال 2016 و برای پیدا کردن بکر تهمت رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میدانهای ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان با حاشیه باریک در سال 2016 متحده مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به پیروزی در انتخابات عمومی ، کمپین مشترک برنامه ریزی برای دفاتر در این کشورها به عنوان بخشی از یک استراتژی برای رسیدن به می دانم که سیاه و رای دهندگان.

این تیم نیز چشم دوخته اند متحده هیلاری کلینتون در سال 2016 با مدیر کمپین براد Parscale گفتن اوباما هفته گذشته که در ایالت مینه سوتا و جدید مکزیک شد و در حال حاضر در بازی.

روز دوشنبه کمپین راه اندازی شد “ارتش برای مغلوب ساختن پیشی جستن” استخدام در یک پلت فرم برای داوطلبان با تماس به اقدام به ثبت نام رای دهندگان کرباس و ترویج پیام رئیس جمهور در اینترنت.

“در سال 2016 ما تا به حال در مورد 16,000 روت داوطلبان” مدیر کمپین Parscale گفت: هفته گذشته در محافظه کارانه عمل سیاسی در همایش ملی بندر مریلند. “ما باید 2 میلیون داوطلبان آموزش دیده برای سال 2020 است. ما در حال حاضر گذشته از 500.000 و ما لازم نیست که هر کسی به اجرا در برابر نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>