صدای شیپور جنگ coronavirus با قدرت تفکر مثبت

در حالی که بسیاری از کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که بدترین coronavirus همه گیر است هنوز برای آمدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به دنبال به جلو به بهبود در افق. “تاپیک فوق العاده ای امیدوارم که به ما نگاه رو به جلو و ما شروع به دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “ماندن متمرکز و قوی بماند. و دولت من و خودم ارائه خواهد شد برای شما به عنوان ما در گذشته است.”

این است یک راه طولانی از “آمریکا قتل عام” یک موضوع از مغلوب ساختن پیشی جستن گاهی بدبین مراسم تحلیف. صاحب نظران به طور منظم توصیف رئیس جمهور سخنرانی با عنوان “تاریک” “رزمنده” یا “تفرقه” و تهمت شده است هشدار در مورد ملی کاهش معمولا به علت خارجی تخلفات از حداقل 1980s. اما برخی مبارز اعتماد به نفس و خوشبینی نیز مدت طولانی است که تهمت نشانه با کروناویروس آخرین مثال از او سعی خواهد کرد خود را به موفقیت.

“چند بار در گوشی با او که من با او کار می کرد وجود دارد برخی از عمده بحران و او گفت:” ما از طریق آن دریافت کنید. از آن خواهد شد هیچ چیز'” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار سام Nunberg گفت. “از اوایل 1990s او همیشه ابدی خوش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد “قدرت تفکر مثبت” می رود بیشتر از آن. جوان مغلوب ساختن پیشی جستن و پدر و مادر خود را با حضور سنگ مرمر کلیسای دانشگاهی led توسط Norman Vincent Peale که در سال 1952 منتشر مؤثر نیویورک تایمز بهترین فروش کتاب با این عنوان. مغلوب ساختن پیشی جستن اول عروسی برگزار شد که در آن کلیسا به عنوان او شد مادر و پدر مجالس ترحیم. شناخته شده به عنوان “خدا فروشنده” Peale فلفلی خود را موعظه با کمک مشاوره های مشابه به بعد سکولار تجارت مانند تونی رابینز. “خودت را باور کن!” Peale کتاب آغاز می شود. “ایمان به توانایی های خود را!” فصل عبارتند از: “انتظار بهترین ها را دریافت و آن را” و “من باور نمی شکست.”

رییس جمهور آینده قطعا در زمان این مشاوره. “در واقع” Peale ادعا کرد “این یک بی حرمتی به خدا هنگامی که شما یک کم از نظر خودتان.” مغلوب ساختن پیشی جستن که یک بار گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید تا به حال از خدا طلب آمرزش است و اجتناب از آن گناه است. مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال Gwenda بلر رفت تا آنجا که به توصیف Peale به عنوان آموزش در دفتر بیضی به عبادت خود را.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید خود را موعظه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Peale به لحاظ اجتماعی محافظه کار آیووا خانواده رهبری نشست. “شما می توانید گوش دادن به او در تمام طول روز طولانی است. و هنگامی که شما سمت چپ کلیسا, شما نا امید شدند آن را بیش از. او بزرگترین پسر.” زمانی که سازمان راست مذهبی بود آهسته به آغوش دو بار طلاق گرفته سه بار ازدواج, قبلا طرفدار انتخاب واقعیت تلویزیون ستاره اغلب ترجیح می دهند تد کروز تهمت پر شکاف با تاییدیه از Peale مانند “رفاه انجیل” واعظان.

قبل از ورود به سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال این درس به کسب و کار. “در اوایل ’90s من در یک تن بدهی. من تا به حال رفته از باهوش ترین مرد در شهر به کامل صفر,” او نوشت: در سال 2008 کتاب فکر می کنم بزرگ. او به یاد می آورد راه رفتن را به یک اتاق پر از افسرده شرکت حسابداران. به روشن خلق و خوی او شروع به صحبت کردن در مورد سرمایه گذاری های آینده او سپس فاقد پول را. “من رفتم به جزئیات در مورد آنها نقاشی یک تصویر واضح از موفقیت” او ادامه داد. “من حسابداران همه اذعان بعد که آنها فکر می کردند من در واقع حرف.”

“شما می دانید, من در زندگی مردم گفت: من چیزهای بد احتمالا می تواند رخ دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: با استناد به “بازار ” سقوط” و “بیماری” به عنوان مثال. “حقیقت این است که من نمی فکر می کنم از هر چیزی به جز آنچه که من باید به فکر می کنم در مورد به انجام یک کار بزرگ است.”

آیا این رویکرد کار را برای coronavirus که در آن تهمت را پیش بینی های اولیه کم اهمیت جلوه دادن شیوع در حال حاضر ثابت شده اشتباه است ؟ “رئیس جمهور تهمت انتخاب کرده است به پروژه خوش بینی eyeing عید پاک به عنوان یک هدف ممکن است شروع به بازگشت به حالت عادی و همچنین همیشه در حال اجرا در رسانه ها گفت:” فورد اوکانل یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه سیاسی و تحلیلگر سابق فلوریدا اوباما در کنگره نامزد شده است. “در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به اجرای یک راهکار است که شبیه به آنچه که او را یک موفقیت در بخش خصوصی — اگر شما شرط می بندم در مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت همه چیز خوب خواهد شد.”

“خوش بینی است عفونی و بشدت مورد نیاز” گفت: استراتژیست جمهوری خواه جان Feehery. “من خوشحالم که رئیس جمهور در تلاش است تا این را در چشم انداز گسترده تر در تلاش برای فشار بوروکراسی به حرکت سریعتر و تلاش برای فشار به عقب در منفی است که در حال آمدن است از رسانه ها. ما نیاز به امید بیشتر نه بیشتر وخیم پیش بینی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا coronavirus مشاوران Anthony Fauci و دبورا Birx هر دو حرفه ای پزشکی سعی کرده اند به شیر ترمز در چگونه به سرعت زندگی عادی می تواند از سر گرفت. سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon و رادیو فردا میزبان Tucker Carlson که اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن گوش نیز هشدار داد از این بیماری همه گیر را جدی. مغلوب ساختن پیشی جستن خودش قول داد که با وجود عید پاک خود هدف “هر تصمیم ما را که صرفا مبتنی بر سلامت ایمنی و رفاه شهروندان ما. این یک بحران پزشکی; این نیست که یک بحران مالی است.”

هنوز یک خود مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن است چشم خود را در “جدول زمانی زیبا” عید پاک — قیامت روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>