مغلوب ساختن پیشی جستن توازن دفاع از مؤتلفه نمادها با حمله بی امان در بایدن مسابقه رکورد

به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان بوده است به تشک بیش از آثار مجسمه و پایگاه نظامی, نام, حتی زمانی که آنها با افتخار آمار و ارقام مرتبط با کنفدراسیون و حمله به “انصراف ” فرهنگ” مبارزات انتخاباتی خود ادامه داده است به آمار دموکراتیک چلنجر جو بایدن در سیاسی نادرست سخنان او در طول نزدیک به 50 سال در زندگی عمومی است.

بنابراین در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن است به tweeting در مورد اینکه آیا بابا والاس است عذرخواهی برای نسکار طناب دار رسوایی که اف بی آی به این نتیجه رسیدند نبود یک جنایت نفرت کارگردانی در سیاه راننده مبارزات انتخاباتی خود در گردش است یادداشتها به مطبوعات اشاره کرد بایدن کار با segregationist دموکرات ها در سنا است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن سوال که آیا نسکار صدمه دیده خود را رتبه بندی ممنوع مؤتلفه پرچم در مسابقات مبارزات انتخاباتی خود برجسته است که بایدن در سال 1993 به نام یک گروه که پرواز پرچم “خوب مردم است.” آنها ضربه بایدن برای eulogizing رابرت برد های دیرین سناتور دموکرات از ویرجینیای غربی بود که در Ku Klux Klan در 1940s و همچنین Strom Thurmond های زمانی segregationist سناتور از ایالت کارولینای جنوبی که خود را صرف نهایی چهار دهه در کنگره به عنوان یک جمهوری خواه است.

یک روز تهمت تیم ممکن است انفجار بایدن برای فاصله خود را به اندازه کافی از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است. “بایدن در تماس با پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس شواهد بیشتری وجود دارد که صفر روز بین بایدن و دوز و کلک از جناح چپ مشاوران مانند اسکندریه Ocasio-کورتز” گفت: یک جمهوریخواه کمیته ملی سخنگوی. در یکی دیگر از کمپین و یا RNC ممکن است متهم بایدن از تحریف رکورد خود در قانون “که منجر به جرم زندانی کردن هزاران نفر از آمریکایی ها که صدمه دیده است و خانواده ها و جوامع و نسل ثروت.”

“جو بایدن نژادپرستانه نظرات تکان دهنده” خوانده مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ اتاق پیام پس از presumptive دموکراتیک نامزد بحث برانگیز مصاحبه با Charlamagne tha خدا. “بایدن — 77-سال-پیر مرد — به وضوح به جرم هنگامی که یک مجری رادیویی گفت: او می خواست از او بخواهید بیشتر سوالات خود را در مورد رکورد و سیاست.”

این بخشی از یک سوزن ظریف مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا موضوع را در تلاش خود را برای دور دوم: تبدیل کردن پایگاه خود را که شامل افرادی که مخالف سرنگونی مجسمه از پدران موسس که زمانی متعلق به بردگان یا به تغییر نام تاسیسات نظامی به نام مؤتلفه ژنرال در حالی که حملاتی را با سیاه و حومه سفید رای دهندگان برای کمک به بستن شکاف با بایدن در نوسان متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز قوی مردم در انتخابات از رای دهندگان روستایی برخی از آنها ممکن است تحسین Robert E. Lee یا پرواز مؤتلفه نبرد پرچم در حالی که در همان زمان تقلیل اقلیت شور و شوق برای معاون سابق رئیس جمهور.

این کار ساخته شده است حتی سخت تر با سراسر کشور تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در سرپرستی یک افسر پلیس است. تهمت می خواهد به نشان می دهد که او نامزد از نظم و قانون و یک حامی قوی از پلیس در مواجهه با اتهام نژادپرستی نظاممند در حالی که همچنین متضاد رکورد خود را ثبت عدالت کیفری اصلاحات به قانون با مجلس است و نقش مهمی در عبور از یک سال 1994 جرم لایحه بسیاری از سرزنش برای بدتر شدن جرم حبس از مردم سیاه و سفید.

در حالی که مشکل 2016 تهمت مبارزات انتخاباتی شد و تا حد زیادی قادر به ضربه زدن تعادل است. سیاه مشارکت برای هیلاری کلینتون عقب مانده وجود او را قوی نشان دادن مردم رای دهندگان آمریکایی است که در سال دموکراتیک مقدماتی حالی که در مناطق روستایی و طبقه کارگر سفید از مردم برای مغلوب ساختن پیشی جستن در اعداد بزرگ. آنها همچنین قادر به خنثی کردن برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن منفی با اشاره به بدهی کلینتون که آیا لایحه یا هیلاری های رانندگی تا او نامطلوب اعتبار. تمام این کمک نوبت صنعتی میانه قرمز برای اولین بار از سال 1980 ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید است.

این به همه ثابت شده سخت تر با بایدن که آغاز شده و با بالاتر favorability رتبه بندی از کلینتون و پس از فلوید تظاهرات که به نظر می رسد باید گالوانیزه سیاه رای دهندگان در حالی که ساخت آن را سخت تر برای سه گوش در مسائل مربوط به مسابقه. و اینکه آیا به اولویت بندی مناطق روستایی Lee fan بیش وحشت زده و عصبی در حومه شهر میانه افتتاح استراتژیک تقسیم در مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد با اقلیت رای دهندگان برگزار شد و ثابت در اکثر نظر سنجی ها در حالی که او را گرفته و او را بازدید با رای دهندگان به خصوص با مدرک دانشگاهی.

اما نه تهمت مبارزه و نه کاخ سفید را متوقف کرده اند در تلاش است. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد پنج شنبه در باغ گل رز به مشتری جلب کردن کاخ سفید اسپانیایی رفاه ابتکار. “ما زمانی, بالاترین درآمد برای هیسپانیک آمریکایی ها و بسیاری دیگر از آمریکا گروه ها و جوامع,” او گفت:. “ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در تاریخ نه تنها برای کشور ما بلکه برای جهان است. ما شماره 1 تا بحال.”

“این در مورد بایدن را نفاق” گفت: یک استراتژیست جمهوری خواه است که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. “این پیچیده, پیام, اما نیاز به ضربه می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im