مغلوب ساختن پیشی جستن پشت در قرنطینه منطقه نیویورک در حمایت از ‘قوی’ مشاوره سفر

رئیس جمهور تهمت حمایت از صدور قرنطینه نیویورک و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در مکان او به عنوان “نقاط داغ.”

در مواجهه با مقاومت شدید از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که گفت: قرنطینه خواهد بود “فدرال اعلام جنگ” در آمریکا رئیس جمهور گفت: به جای آن که او خواسته است مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به موضوع “قوی” مشاوره سفر.

“توصیه کاخ سفید CoronaVirus نیروی کار و پس از مشورت با فرماندار [sic] از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات من خواسته اند @CDCgov به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال است. یک قرنطینه لازم نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب در یک جفت توییتهایی. “جزئیات کامل منتشر خواهد شد توسط CDC امشب. با تشکر از شما!”

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به عنوان خروج نورفولک ویرجینیا او با توجه به “اجرا” دو هفته سفر-بر اساس محدودیت.

این بود که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با کومو در تلفن که پس از آن گفت: “من نمی صحبت کردن با او در مورد هر قرنطینه.”

فرماندار بعد از سی ان ان گفت این حرکت که او به عنوان یک “اعلام جنگ در ایالات” ممکن است قانونی است. “اگر شما شروع به دیوارها کردن مناطق در سراسر کشور آن را فقط می تواند کاملا عجیب و غریب, معکوس, ضد آمریکا و ضد اجتماعی,” او گفت:.

“من شکایت دولت فدرال بسیاری از بار در طول چند سال گذشته … من باور نمی کنم آن را برای رفتن به آمده است که در این,” او اضافه شده است.

فرمانداران و شهرداران باید وسیعترین خودگردان برای منزوی کردن و یا قرنطینه مردم هر چند شهروندان نمی توان محروم از “آزادی یا مالکیت بدون تشریفات قانونی.” بسیاری از کشور های است که در زیر به برخی از مرتب کردن بر اساس از “پناهگاه در محل” سفارش در طول coronavirus بیماری همه گیر. هر قرنطینه سفارش توسط دولت فدرال احتمال دعوت از یک چالش قانونی.

در بیانیه ای در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن یک قرنطینه, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: دولت خود را کرده است تا ساکنان به ماندن در خانه و “اگر بین ایالتی سفر کاملا ضروری است دولت ما را کارگردانی کرده است مسافران را به خود قرنطینه برای جلوگیری از برابر بیشتر از انتقال ویروس است.”

New York Gov. Andrew Cuomo speaks during a news conference against a backdrop of medical supplies at the Jacob Javits Center.
رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در برابر یک پس زمینه از تجهیزات پزشکی در Jacob Javits Center.

لمانت اضافه شده است که او تا به حال شده در “ارتباط نزدیک” با Govs. کومو و فیل مورفی از نیوجرسی و گفت: نگاه به جلو به صحبت با رئیس جمهور در مورد “هر بیشتر اجرای اقدامات به دلیل سردرگمی منجر به وحشت.”

در مصاحبه خود با سی ان ان کومو نیز در زمان موضوع را با آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo که به دستور پلیس ایالتی روز جمعه برای متوقف کردن وسایل نقلیه جدید و پلاک و برای به اجرا درآوردن 14 روز در قرنطینه هر نفر را بر او وارد وزارت امور خارجه از نیویورک گفت که او می تواند شکایت دولت های همسایه و اگر آنها نمی, رول “ارتجاعی” سیاست.

Raimondo گفت: این حرکت لازم بود چرا که شهر نیویورک و مناطق اطراف آن هستند “داغ منطقه و عفونت رای بالا رفتن سرسام آور است.”

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در سهشنبه خواست هر کسی که شده است در نیویورک به تازگی به قرنطینه خود را برای دو هفته از زمان آنها به سمت چپ دولت است.

President Trump salutes as the U.S. Navy hospital ship USNS Comfort pulls away from the pier at Naval Station Norfolk in Norfolk, Virginia, on Saturday.
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سلام های نظامی به نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی می کشد و دور از اسکله دریایی در ایستگاه نورفولک در نورفولک ویرجینیا در روز شنبه.

در یک بعد از ظهر شنبه ارسال کردن از USNS راحتی در نورفولک ویرجینیا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده “در جنگ با نامرئی دشمن” و تبلیغ نیروی دریایی بیمارستان کشتی توانایی ارائه خدمات پزشکی و امدادی برای شهر نیویورک است که دست و پنجه نرم کردن با یک رشد شیوع کروناویروس است که بیمار هزاران نفر.

کشتی است که انتظار می رود برای رسیدن به اسکله 90 در منهتن در روز دوشنبه. شهر نیویورک شده است یکی از سخت ترین ضربه مکان در کشور با حدود 30,000 COVID-19 عفونت و بیش از 500 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

همانطور که از شنبه شب, ایالت نیویورک تا به حال 672 مرگ و میر مرتبط با coronavirus مراتب بیش از کشورهای دیگر در اروپا ، بیش از 122,600 تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>