مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آماده شدن برای حمله بایدن برای بازی “کاتولیک کارت’

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در حال آماده سازی برای فشار علیه جو بایدن را کمک به کاتولیک ها به عنوان معاون رئیس جمهور سابق به عنوان ظهور نزدیک برخی دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

بایدن به مدت طولانی با آن مواجه انتقاد از جمهوری خواهان برای شعار خود را کاتولیک ایمان و آموزه های که اغلب در تضاد با مواضع سیاسی خود را به ویژه در سقط جنین.

“کاتولیک رای دهندگان به طور خاص به سادگی نمی, رای گیری برای نام یک شخص که ادعا می شود کاتولیک اما آیا رکورد خود را و چشم انداز برای کشور منطبق با ارزش های خود گفت:” برایان برچ جمهور CatholicVote.org اشاره به این که در حالی که بایدن سنجی خوبی با nonpracticing کاتولیک سقط جنین است که اغلب یک uncrossable خط برای کسانی که خود را اعضای فعال کلیسای.

کاتولیک اسقف و کشیش نیز با انتقاد بایدن در سقط جنین. در طول بایدن را در سال 2008 به ریاست جمهوری پیشنهاد اسکرانتون اسقف جوزف مارتینو محکوم کرد بایدن موقعیت در سقط جنین و گفت که انکار آن زمان سناتور صمیمیت و همدلی. در سال 2019 رابرت Morey یک کشیش در ایالت کارولینای جنوبی را رد بایدن ربانی و بعد گفت که او به دلیل “هر شکل عمومی که طرفداران برای سقط جنین مکان خودش خارج از کلیسا است.”

بایدن در پاسخ در MSNBC مصاحبه کرد و گفت که این حادثه خارج از محدوده برای بحث و گفتگو به دلیل آن است که خود را “زندگی شخصی.”

اما به عنوان مبارزات انتخاباتی برای انتخابات پارلمانی آغاز می شود وابسته از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ائتلاف کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن که اگر نه برای coronavirus را راه اندازی کرده اند در این هفته گفت که این اتهامات که بایدن نالایق است برای دریافت و همدلی به دلیل مواضع خود را در سقط جنین خواهد شد و به احتمال زیاد تنها افزایش می دهد.

“راهبه ها را به او آموخت زمانی که او هنوز در مدرسه ابتدایی اما به نظر نمی رسد برای نشان دادن در او آرا در پایان گفت:” سابق جمهوری خواه در کنگره Tim Huelskamp که درگیر در مبارزات انتخاباتی ائتلاف.

Huelskamp اضافه شده است که در حالی که بایدن تجدید نظر به “کندی کاتولیک” که رای دموکراتیک از تاریخی وفاداری به حزب سابق معاون رئیس جمهور رکورد فراهم کرده مهمات به تهمت و مبارزه است. بایدن را فلیپ فلاپ روی مسائل از جمله هاید متمم که میله بودجه فدرال سقط جنین و همچنین دخالت خود را در یک اوباما-دوران قیمومیت است که باعث شده یک طرح دعوی در دادگاه است که ارسال این خواهر کوچک فقیر به دیوان عالی کشور در حال حاضر با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن از فرصت های به واکسن در بایدن.

در طول سال 2020 سخنرانی در ماه مارس برای زندگی در سی تهمت تبلیغ دولت او را در دفاع از خواهر کوچک فقیر در حالی که excoriating دموکرات ها برای مصرف بیشتر “رادیکال و افراطی موقعیت” در مورد این مسئله.

به عنوان تشدید مبارزه در هر دو طرف مغلوب ساختن پیشی جستن سوزن در این مناطق نمی خواهد متوقف Huelskamp گفت.

“او می تواند جو بایدن و حزب دموکرات نفرت خواهران های کمی ضعیف” او گفت:. “این است که نه تنها موقعیت خوبی بود برای حزب دموکرات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی مرسدس Schlapp گفت که بایدن به مواضع گذشته بویژه در سقط جنین, آزادی مذهبی و دیوان عالی کشور, ایجاد فرصت برای مبارزات انتخاباتی در مقابل او را با تهمت سمت خود در این مسائل است.

“ایده این است که بایدن در تلاش است برای رسیدن به کاتولیک رای دهندگان زمانی که سیاست های خود هستند تا از تماس با کاتولیک رای دهندگان به خصوص در نرم افزار-مسائل زندگی که در آن او از مالیات دهندگان تامین می شود سقط جنین که در آن او از اواخر دوره سقط جنین خواهد شد و هیچ چیز برای محافظت از متولد نشده و همچنین فشار رو به جلو و حمایت از قضات که نمی خواهد سخت مشروطه خواهان در هر صورت من فکر می کنم که ایجاد یک مشکل بزرگ برای جو بایدن” او گفت:.

این بایدن مبارزات انتخاباتی تا حد زیادی نادیده گرفته سقط جنین و آزادی مذهبی در تلاش خود را برای رسیدن به کاتولیک رای دهندگان به جای تمرکز بر مسائل اقتصادی است. مبارزات انتخاباتی خود تصویری منتشر شده در ماه فوریه تحت عنوان “ایمان” است که نشان می دهد بایدن صحبت کردن در مورد چگونه “رفتن به جرم” و “گفتن ذکر با تسبیح” به او داده “آرامش” در زمان های سخت است.

این بخش از بایدن کمپین وب سایت اختصاص داده شده به کاتولیک ها با تمرکز بر بهداشت و درمان, مهاجرت و حفاظت محیط زیست. در بخش پایانی این کمپین می گوید که بایدن را برای حمایت از “نظارت” است که آگاهانه توسط پاپ فرانسیس 2015 بخشنامه, Laudato Si’, که به نام بر رهبران جهانی برای مراقبت از مردم خود را با مراقبت از زمین است.

در اوایل اولیه متحده بایدن ارسال عملیاتی به تایید خود را برای Catholicity از جمله سفیر سابق ایرلند Kevin O ‘ Malley و نامزد خواهر والری بایدن اونز. بایدن همچنین داوطلب خدمت سربازی به کمک خواهر سنت فرانسیس در دوبوک برای کمک به او برنده آیووا رای کاتولیک نما با آنها در یک کمپین ویدئویی ارسال شده به خود را Instagram account. بایدن در آمد چهارم در آیووا قفقاز پشت پیت Buttigieg برنی ساندرز و الیزابت وارن.

Buttigieg آیووا برنده نیز مواجه انتقاد شدید میان بسیاری از مردم مذهبی به صورت عمومی خود را حرفه ای از مسیحیت همسان در برابر مواضع خود را در سقط جنین. در طول یک فاکس نیوز تاون هال در اواخر ژانویه Buttigieg گفت: تظاهرات ضد سقط جنین دموکرات است که او “رفتن به سعی کنید برای به دست آوردن رای خود را با فریب شما” و گفت که او فکر نمی کنم که حزب دموکرات باید از shift خود را در دفاع از حق سقط جنین را به جای رای دهندگان که مخالفت با آن موقعیت است.

سقط جنین و کاتولیک گذشته یک مسئله مهم در انتخابات ریاست جمهوری سیاست در سال 2004 چرخه دموکراتیک نامزد ریاست جمهوری جان کری یک استادانی کاتولیک. محافظه کار کاردینال ریموند برک گفت: او را حاضر و همدلی به کری بر این اساس است که عشای ربانی باید از یک فرد “چه کسی می داند که او و یا او را مهمل است و در عین حال فرض به جلو آمده و به عشای ربانی مقدس.”

کری پاسخ داد: در یک NBC مصاحبه ای که او فکر نمی کنم مواضع خود را در سقط جنین و خود را واجد شرایط برای دریافت و همدلی تضاد دلیل “جدایی کلیسا و دولت است.”

زمانی که این مسئله به وجود آمد در طول سال 2012 معاون ریاست جمهوری بحث بین بایدن و پس از آن-Rep. Paul Ryan, یکی دیگر از کاتولیک معاون رئیس جمهور مشخص مواضع خود را در شیوه ای مشابه به کری.

“با توجه به سقط جنین من من را قبول کلیسا موقعیت در سقط جنین می شود.” “زندگی آغاز می شود در مفهوم در کلیسا قضاوت. من آن را قبول کند در زندگی شخصی من است. اما من حاضر به اعمال آن در همان اندازه مؤمن مسیحیان و مسلمانان و یهودیان. من اعتقاد ندارم که ما باید یک راست به افراد دیگر بگویید که — زنان — آنها نمی توانند کنترل بدن خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد به فشار بایدن سخت تر در مورد این مسئله. با کاتولیک ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن از آن برنامه ای برای سازماندهی یک “بسیار تهاجمی و توسعه” به کاتولیک ها در سراسر کشور جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای سقط جنین, قضایی, قرار ملاقات و آزادی های مذهبی با توجه به مبارزات انتخاباتی.

در حال حاضر رئیس جمهور ساخته شده است که سقط جنین یکی از عود انتقادات دموکرات ها پس از این موضوع برنده مغلوب ساختن پیشی جستن از آرا بسیاری در ابتدا مردد کاتولیک ها در سال 2016 گفت: فرانک Pavone جنجالی مدیر کشیش برای زندگی است که در مجموعه ای به کار بر روی کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر من بایدن کمپین من به شدت توصیه او در این مرحله به بازی بازی های کاتولیک کارت” Pavone گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>