رئیس جمهور تهمت با حضور عروسی در کاخ سفید مشاور استفان میلر در هتل خود را در واشنگتن در شب جمعه.

پس از بازگشت از تعطیلات آخر هفته در فلوریدا رئيس جمهور در کاروان سفر پایین خیابان پنسیلوانیا به ناروا هتل بین المللی که در آن میلر بحباله نکاح در اوردن, کتی Waldman, مطبوعات, وزیر, معاون رئیس جمهور مایک پنس.

کاخ سفید فشار استخر مطلع شد از مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در این رویداد خصوصی شد اما بلافاصله مطلع که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن یک آدرس. رئیس جمهور به کاخ سفید پس از چند ساعت.

سابق کاخ سفید رئیس ستاد Reince Priebus مشترک یک عکس از خود و عروس و داماد و گفت: “دیدنی و بسیار ویژه عروسی امشب با جدید عروس و داماد استفان و کتی میلر! بسیار سرگرم کننده و هنوز هم با realDonaldTrump با داشتن سرگرم کننده و باند قوی!”

پیش از آن در روز تهمت با حضور دیتونا 500 جایی که او در طول پرواز Daytona International Speedway در نیروی هوایی و در نظر گرفتن چند دور در اطراف مسیر در ریاست جمهوری خود را limo. نسکار فصل بازکن بود که در نهایت به تعویق افتاد شنبه به علت بارش باران.

استفان میلر 34 شده ارشد مشاور سیاست به مغلوب ساختن پیشی جستن از ابتدای دولت. او معمار تهمت مهاجرت دستور کار است که به طور مداوم زیر آتش توسط دموکرات ها ، او قبلا یک مدیر ارتباطات به آن سن. جف جلسات آلاباما.

کتی میلر, 28, بود, سخنگوی وزارت امنیت میهن در طول تصدی وزیر Kirstjen نیلسن قبل از تبدیل شدن به یک دبیر مطبوعاتی به پنس و دستیار ویژه برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

زن و شوهر سخن گفته بود در تلفن برای اهداف کار اما ملاقات در فرد تا 2018 که معرفی شده توسط دوستان مشترک با توجه به نیویورک تایمز. این بود گزارش داد که آنها مشغول شد در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im