مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب در میان رای دهندگان سیاه نزدیک 20%: نظرسنجی

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده 19 درصد کار تصویب امتیاز از رای دهندگان در آخرین فاکس نیوز نظرسنجی به عنوان برنده انتخاب مجدد کمپین با این نسخهها کار به دو برابر 8% پشتیبانی او از دریافت این گروه از چهار سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم صرف ده ها میلیون دلار برای خواستگاری, سیاه, رای دهندگان در انتخابات نوامبر استقرار یک میدان عظیم و داده های برنامه به هدف قرار دادن یک رای گیری بلوک است که برای چندین دهه است اکثریت حمایت از حزب دموکرات است. تا زمانی که همه مبارزات مجبور شدند به صورت آنلاین توسط coronavirus همه گیر است که سرمایه گذاری شامل باز ویژه کمپین زمینه دفاتر در محله های شهری در کلید میدان نبرد متحده طراحی شده برای تهیه کردن به رای دهندگان.

در فاکس نیوز, نظر سنجی که انجام شد مارس 4-7 13 درصد از ثبت نام سیاه و سفید از رای دهندگان گفتند که “تا حدودی تایید” از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی با 6% گفت: آنها “به شدت تایید کند.”

با این وجود در یک سر-به-سر matchup با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن تهمت سقوط کوتاه از هدف خود از دو برابر عملکرد خود را با رای دهندگان انتهایی معاون سابق رئیس جمهور 66 ٪ تا 10٪. دیگر 24 درصد مردد حمایت از نامزد دیگری و یا رای گیری نیست.

در نظرسنجی های خروج از سال 2016 89 درصد از رای دهندگان گفتند که رای دادند برای دموکرات هیلاری کلینتون ، هنوز از حضور در پایگاه در کشورهای مانند میشیگان و ویسکانسین بود و نه کافی برای پیروزی کلینتون پس بایدن را به تولید بیشتر شور و شوق خود را برای نامزدی که کلینتون انجام داد.

این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im