مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل رهبری نسبت به برخورد بیش از coronavirus صرف

رئیس جمهور تهمت و بهداشت ، میچ مک کانل در یک دوره برخورد پس از رهبر اکثریت سنا اعلام کرد که دور بعدی coronavirus امداد به دنبال کاخ سفید باید آدرس انفجار فدرال بدهی.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی عظیم دیگری را نجات بسته به این بیماری همه گیر با یک پتک به اقتصاد شش ماه قبل از روز انتخابات. اما مک کانل است و کوبیدن بر روی ترمز پاسخ به افزایش مخالفت خود را در کنفرانس پس از نزدیک به 3 تریلیون دلار در coronavirus هزینه های تایید شده از مارس مشخصی بدهی به $24.6 تریلیون. کنتاکی جمهوری خواه است که مشخص نیست به جعبه در هر معامله و مذاکره با مجلس نانسی پلوسی و دولت راحت با کسری.

“ما باید به یک مکث در اینجا” اکثریت سنا شلاق جان Thune گفت: واشنگتن آزما در روز جمعه. داکوتای جنوبی جمهوری تایید کرد که اوباما شده اند ابراز خصومت به گران نجات بسته در طول خصوصی فقط کاربران کنفرانس تلفنی برگزار شد بیش از گذشته چند روز. اما به حدی تهمت می خواهد به حرکت به جلو Thune گفت: آمریکا باید نگاهی به عقب در مذاکرات است.

“موتور که باید به رانندگی این است که کاخ سفید و جمهوریخواهان اکثریت سنا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تراز وسط قرار دارد در بسیاری از مسائل کلیدی است. اما وجود دارد در حال ظهور تقسیم در آینده coronavirus صرف.

این رئیس جمهور است که به دنبال انتخاب مجدد در میان بیکاری که سر به فلک کشید به دلیل تعطیلی کسب و کار اجرا به شکست این بیماری همه گیر. Unfazed با خطرات ناشی از بدهی های بیش از حد تهمت نعمت سریع اقدام اضافی جامع محرک اسکناس به اقتصاد شناور نگه می تا شرایط را بهبود بخشد.

جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید به اجازه می دهد زمان برای نجات بودجه در حال حاضر اختصاص به کار قبل از عجله را از طریق بسته های دیگر — و آنها می خواهند به حد کروناویروس جدید-آیتم های مرتبط. مضطرب در مورد قرض گرفتن حتی زمانی که بار خوب هستند و جمهوریخواهان نگرانی در این کشور بی سابقه بدهی بار می تواند یک cratering اقتصاد بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که هزینه یکی دیگر از 2 تریلیون دلار در زیرساخت های برای تحریک اقتصاد. اما اگر جمهوری خواهان مجلس سنا یا مقاومت در برابر اصرار به کاهش هزینه های پرداخت برای پروژه ها تهمت می تواند آنها را دور زدن و مذاکره با Pelosi. کالیفرنیا از حزب دموکرات دارای یک لیست طولانی از آرزو پیشنهادی هزینه.

“جمهوری خواهان مجلس سنا می رویم به نیاز به یک ذهن ورق را رو کردن با رئیس جمهور طی چه نوع از بازیابی هزینه های آنها بیشتر به توافق برسند” گفت: Jason Miller سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور که حفظ روابط نزدیک به رئیس جمهور دایره درونی. “تا زمانی که آنها و رئیس جمهور در همان صفحه وجود دارد باز برای پلوسی.”

مک کانل ناشی از یک طوفان سیاسی زمانی که او گفت مجلس سنا جمهوری خواهان دیگر سریع coronavirus امداد و پیشنهاد کرد که ورشکستگی یک گزینه برای بسته های پول متحده است. پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک پیشنهاد صدها میلیون نفر در کمک به دولت گفت: بودجه خود را کشیده به دلیل بیماری همه گیر. جمهوری خواهان مخالف هستند نگران کننده پول استفاده خواهد شد برای تامین مالی تصمیم گیری های بد ساخته شده قبل از coronavirus رسید.

جمهوری خواه خودی آشنا با مک کانل را به فکر کردن در مورد این موضوع می گویند رهبر اکثریت سنا به حمایت بیشتر برای کمک به ایالات متحده و دیگر شات از فدرال همه گیر محرک. اما مک کانل می خواهد برای جلوگیری از outflanked به عنوان پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که کار بسیار خوبی با هم مذاکره یکی دیگر از نجات بسته است که به حداقل می رساند منافع جمهوری خواهان مجلس سنا. The Kentuckian را عمدی پرتاب دستکش بلند شد و به منظور بالا بردن نوار برای سنا ایران خرید و نیروی Mnuchin و پلوسی به کار بر روی زمین مطلوب به کنفرانس.

“ما قصد داریم به بخشی از هر گونه لایحه مذاکره توسط استیو Mnuchin و نانسی پلوسی” یک سناتور جمهوری خواه و مک کانل متحد گفت. “هنگامی که آنها نشستن در جدول به بحث هزینه های آنها نمی پیمانکاران مذاکره. آنها متحدان استراتژیسازی.”

کاخ سفید و مجلس نمایندگان آمریکا را کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de