مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات تنه بیش از کسب و کار کوچک همه گیر امداد

Pساکن تهمت و جمهوری خواهان در صورت مشکل مذاکرات در روزهای آینده بیش اضافی کسب و کار کوچک امداد.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کار با مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, خواستار عبور از, در روز پنج شنبه اضافی 250 میلیارد دلار در بخشایش وام برای کسب و کارهای کوچک برای اضافه کردن به 350 $میلیارد دلار از جمله در “فاز سه” coronavirus امداد لایحه.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر هر چند خواستار شنبه که این لایحه همچنین شامل خود اولویت بیش از دو برابر هزینه.

در علاوه بر این به کسب و کار کوچک, بودجه آنها به دنبال 100 میلیارد دلار برای بیمارستان 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و 15 درصد افزایش در مواد غذایی تمبر مزایای.

جمهوری خواه ایالت John Cornyn گفت: دموکرات ها به مبارزه آن را “شرم آور تهدید” را به نگه دارید تا قانون. توافق اعضای امیدوار به تصویب قانون برای کمک به کسب و کارهای کوچک در روز پنج شنبه به اتفاق آراء که از بین بردن نیاز به تماس رول رای و بحث است. یک سناتور می تواند از خط خارج تمام تلاش اعتراض و کنگره از جلسه تا آوریل 20 در اولین.

“من فکر می کنم ما خیلی خوب درک با دموکرات” رئیس جمهور تهمت و گفت: شنبه شب در کاخ سفید coronavirus نشست خبری. “امیدوارم آن را برای رفتن به آمریکا.”

“ما لازم نیست که زمان برای پارتیزان بازی ها,” او گفت:. “ما نمی خواهیم که این انسداد است.”

مک کانل گفت: جمعه شب که او را به طبقه سنا روز پنجشنبه به تلاش برای تصویب این لایحه است.

برای رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن میز اما دموکراتیک خانه را نیز به تصویب این قانون است.

به ارائه کمک در علاوه بر این به میلیاردها کنار برای کسب و کارهای کوچک این قانون در حال حاضر به امضا تهمت واجد شرایط متوسط و خانواده های طبقه کارگر برای اضافی $600 در مزایای بیکاری و همچنین به عنوان یک تسکین بررسی از دولت برای 1200 $در هر فرد بالغ. یک رکورد تعداد زیادی از مردم باید کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه گذشته و در حال حاضر در تلاش برای پوشش هزینه های مسکن.

با توجه به داده ها از صاحبخانه گروه تجارت ملی مسکن چند شورا و همچنین به عنوان یک کنسرسیوم از اطلاعات املاک و مستغلات توزیع کنندگان تنها در حدود 69 درصد از مستاجران پرداخت خود را صاحبخانه اجاره در ماه آوریل در مقایسه با 81% که پرداخت می شود در ماه مارس است.

بسیاری از مستاجرها سیستم ایمنی هستند از اخراج به لطف یک درهم آمیخته از قوانین ایالتی و محلی. تحلیلگران بیم آن دارند که عدم پرداخت اجاره بها می تواند ایجاد یک اثر موج دار شدن است که می تواند باعث صاحبخانه به طور پیش فرض بر روی وام مسکن خود را و صدمه وام مسکن بازار اوراق قرضه.

با این وجود سهام ایالات متحده روز چهارشنبه در اضافه کردن به عمده دستاوردهای این هفته به عنوان واکنش سرمایه گذاران به دانش سطحی از اخبار مثبت مربوط به این بیماری همه گیر و برخی گفت: برنی ساندرز انداختن پیشنهاد خود را به دموکرات ریاست جمهوری مدعی.

این سناتور ورمونت از اشاره به همه گیر در انداختن انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه. “من به عنوان بحران آوردن ملت” ساندرز گفت: “من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت.” نه ساندرز و نه جو بایدن بوده است قادر به نگه داشتن فرد در کمپین حوادث به تجمع حمایت از طول اولیه انتخابات.

میانگین صنعتی داو جونز بسته تا 3.4 درصد یا بیش از 700 امتیاز بالاتر است. S&P 500 و Nasdaq composite همچنین بسته های بالاتر از 3.4 درصد و 2.6 درصد بود.

در این هفته شاخص Dow است تا بیش از یک چهارم.

سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل Tedro Adhanom Ghebreyesus در پاسخ به تهمت انتقاد از کسانی که برای بودن “چین محور” گفت که اگر رهبران جهان “رفتار” مرگ و میر افزایش می یابد. این ویروس به کشته شدن نزدیک به 90000 نفر در سطح جهان است.

“ما بسیاری از کیسه های بدن در مقابل ما اگر ما همین رفتار نمی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه شب کاهش یافته است به صریح می گویند که ایالات متحده که بودجه برای این که یا در غیر این صورت تشدید جنگ است. او گفت هر چند که “ما قصد داریم برای انجام یک مطالعه یک بررسی و ما در حال رفتن به یک عزم راسخ به آنچه که ما در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de