مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو coronavirus مشارکت ضربات به نیویورک شیوع سر برای شکستن نقطه

رابطه بین رئیس جمهور تهمت و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو spiraled به یک ارز از انتقاد به عنوان ایدئولوژیک تقسیم پدید آمده و به عنوان شهر بود با برچسب کانون در امریکا شیوع کروناویروس.

هر کسی که عبور از این شهر خواست در روز سه شنبه به رعایت 14 روز از خود قرنطینه به عنوان مقامات درهم برای جلوگیری از نیویورک موارد بذر شیوع بیماری های جدید در سراسر کشور است.

در طول منظم شب جلسه توجیهی کاخ سفید coronavirus نیروی کار, بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت: “این یک وضعیت جدی و آنها را دچار وحشتناکی از طریق هیچ گسل از خود را دارند اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد است که مردم می خواهید برای دریافت از نیویورک است.

“آنها در حال رفتن به فلوریدا. آنها در حال رفتن به لانگ آیلند است. آنها در حال رفتن به مکان های مختلف است.”

او ممکن است باید اجتناب شود apportioning, سرزنش, اما احساسات که اجرا نشد به این دو رهبر است که می تواند انجام بسیاری برای مقابله با نیویورک شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Cuomo, نیویورکی از مقابل احزاب قطع کرده و بعید است تیم آنها به عنوان همکاری در یک رشته از اقدامات فوری برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد تا مزایای مالاریا درمان در مقابله با COVID-19 برای مثال آن در نیویورک است که دوز به صورت یک کارآزمایی بالینی است.

اما روز جمعه آنها صرف روز مصرف potshots در هر یک از دیگر.

در طول خود را به طور منظم و روزانه توجیهی کومو گرفت موضوع را با رئیس جمهور بلند پروازانه جدول زمانی برای کاهش محدودیت در زندگی عمومی است.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند, ‘سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان’,” او گفت: در منهتن مرکز کنوانسیون مجهز بودن به عنوان یک 1,000-تخت اورژانس مرکز.

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه هشدار داد که ایالات متحده در معرض خطر تبدیل شدن به مرکز جهانی بحران. “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده پس از آن که پتانسیل گفت:” مارگارت هریس که سخنگوی.

است که قرار Cuomo, دولت در کانون.

تا کنون 25,000 موارد گزارش شده در نیویورک و یا در حدود 7 درصد از جهان عفونت.

کومو گفت: پیش بینی او در مورد نیاز تخت بیمارستان در حال حاضر افزایش یافته است از 110,000 به 140,000 را فراتر از 53,000 در دسترس در حال حاضر. که اوج انتظار می رود که در 14 تا 21 روز است.

و او گفت که او نیاز 30,000 هواکش اما تا به حال تنها فرستاده شده 400 از ملی ذخایر قبل از محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم فعال دفاع تولید عمل وادار صنایع به تولید بیشتر و به جای تکیه بر شرکت های داوطلب خدمات خود را.

“داوطلبانه خوب است. این یک چیز زیبا است. … است که برای ما وجود دارد و من آنها را برای زندگی از من درک تمایل به استفاده از دفاع تولید عمل” کومو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه counterpuncher ضربه به عقب در طول یک شهر مجازی سالن جلسه برگزار شده توسط رادیو فردا در کاخ سفید به باغ گل رز.

“او تا به حال یک فرصت برای خرید در سال 2015 16,000 هواکش در قیمت بسیار پایین. او آن را گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود به عنوان خوانده شده از اخبار قطع ادعا کرد که کومو تنظیم کرده بود تا مرگ پانل و قرعه کشی را انتخاب کنید که زندگی و مرگ, به جای.

“من او را سرزنش و یا هر چیز دیگری. اما او نباید صحبت کردن در مورد ما. او قرار بود به خرید خود هواکش. ما می رویم برای کمک به.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت بود “کار در سراسر ساعت” برای اطمینان از نیویورک کردم آنچه در آن مورد نیاز از جمله دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود برای حمایت از بیماران مبتلا به COVID-19.

این موضوع از تولید حیاتی پزشکی دستگاه و محافظ دنده در حال توسعه به یک ایدئولوژیک خط گسل بين دولت است که مقاومت در برابر استفاده از قانون و دموکراتیک آن منتقدان.

“دفاع تولید عمل در نیروی کامل است اما نه به حال از آن استفاده کنید چرا که هیچ کس گفت: هیچ ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح است. “میلیون ها نفر از ماسک های آینده به عنوان بازگشت به ایالات متحده.”

اما هیچ کدام از آن اتفاق می افتد به اندازه کافی سریع برای او به احتمال زیاد دموکراتیک حریف را در انتخابات ماه نوامبر. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در سی ان ان مصاحبه ای که کومو نیاز به هواکش بلافاصله.

“او نیاز به یک معامله بزرگ بیشتر است. کل کشور به آنها نیاز دارد. اجازه دهید در حال حاضر,” او گفت:. “او می گوید: او یک رئیس جمهور زمان جنگ. خوب عمل مانند یک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de