مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن مبارزات مثل حلزون حرکت کردن آن را بیش از coronavirus در سقوط مبارزه با پیش نمایش

رئیس جمهور تهمت و جو بایدن مبارزات درگیر تلخ عقب و جلو بیش از دولت coronavirus پاسخ به بحران آخرین خشن ارز بین وقت فرمانده و معاون سابق رئیس جمهور به دنبال سرنگون کردن او را.

این بایدن کمپین lobbed باز سالوو شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود کبابی در کاخ سفید در روز کنفرانس مطبوعاتی در گزارش او و دولت او را رد کرد و هشدار از سلامت عمومی و هوش کارشناسان در مورد خطرات ناشی از رمان بیماری تنفسی. بایدن سخنگوی کیت Bedingfield همچنین آمار رئیس جمهور برای ستایش چین را از دست داده و این شیوع با وجود نگرانی های این رژیم ممکن است ارائه یک تصویر کامل از داخلی آن مشکل است.

“در یک لحظه از بحران مثل این آمریکایی ها باید قوی رهبری ثابت قدم و یک رئیس جمهور که سطوح با مردم آمریکا در مورد چالش های پیش روی ما است و مسیر رو به جلو” Bedingfield نوشت: در بیانیه ای. “اما در عوض مصرف شارژ و گرفتن مسئولیت تهمت گذشت باک و شکست خورده منجر به ساخت ما را بیشتر آسیب پذیر در یک مخاطره آمیز لحظه ای که ما بیشتر نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که صادقانه با مردم آمریکا و تمرکز بر نتایج واقعی.”

در پاسخ به تهمت کمپین لعنتی بایدن انتقاد دلاور 36-سال سناتور برای دادن COVID-19 “سایه جلسات” و تضعیف سابق املاک و مستغلات مغول را “پیام امید.” مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی اندرو کلارک شکایت بایدن بود خوشهچین مغلوب ساختن پیشی جستن طرح و پاره پاره او را برای برکناری دولت چین سفر بان کی مون که در آن اولین مورد از این بیماری گزارش شد در اوایل ماه دسامبر.

“در عجله خود را به سیاسی همه گیر بایدن است بی پروا پخش اطلاعات نادرست و کاشت ترس” کلارک گفت.

بایدن 77, اعلام سایه جلسات در طول تلفنی بعد از ظهر جمعه از خانه اش در ویلمینگتون به عنوان او در مبارزات انتخاباتی خود و بقیه کشور سرپا ایستادن سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او با استفاده از پلت فرم به تاکید آنچه که او به نام دروغ از دفتر بیضی از جمله چگونه دانشمندان به یک واکسن آمادگی دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی های در حال اعزام به سرزمین اصلی کمک بهداشت حرفه ای و دسترسی به ماسک ماسک.

“رئیس جمهور تهمت توقف کرد و گفت غلط همه چیز را تو؟” بایدن گفت. “مردم نگران هستند که آنها واقعا وحشت زده وقتی این چیزها نمی آمد از طریق. او فقط تشدید نگرانی خود را. توقف کرد و گفت غلط چیزهایی که شما فکر می کنم شما را صدا مانند یک قهرمان و شروع به قرار دادن وزن کامل از دولت فدرال پشت, پیدا کردن سریع و بی خطر و موثر در درمان است.”

دو اردوگاه قبلا squabbled بیش شورای امنیت ملی تمرکز بر بیماری های همه گیر و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بودجه. آنها همچنین درگیر شدند و بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف دموکراتیک موشکافی خود COVID-19 پاسخ به این حزب جدید “جعل” آیا دولت را رد کرد سازمان بهداشت جهانی تست کیت و اگر رئیس جمهور گفت: دولت و مقامات شهرستان به تکیه دولت فدرال است.

بایدن تلاش برای re-قرار دادن خود در سطح ملی گفتگو می آیند به عنوان شیوع تبدیل راه او باقی مانده 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد رقیب برنی ساندرز و تهمت کمپین در روزهای پایانی اولیه مسابقه و پیش از انتخابات عمومی ، اجتماعی فاصله توصیه معنی بزرگ swathes از کشور شده است توصیه می شود برای جلوگیری از جمعیت زیادی شده اند و یا دستور به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در میان بحران است و همچنین بالا رفتن. او به طور متوسط 47.6% تایید 46.6% مخالفت با توجه به RealClearPolitics داده است. اما افکار عمومی نیست و به طور کامل به نفع خود. او مسیرهای بایدن در کشور سر به سر سنجی 43.8% به 51.2% به دو دوره معاون رئیس جمهور 7.4 درصد استفاده جلوتر از نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>