مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره سرزنش چین برای Covid-19 و شرایط آن ‘کونگ آنفولانزا’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر سرزنش چین برای گسترش جهانی مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 450.000 مردم و آلوده بیش از 8.5 میلیون نفر دیگر تشریح این بیماری به عنوان کونگ آنفولانزا .

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سرزنش چین برای این بیماری همه گیر کوروناویروس که سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته و متهم پکن سرکوب جزئیات بگیرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت آن را توصیف کرده اند ووهان ویروس با توجه به منشاء آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن اولین تجمع انتخاباتی در روز شنبه در Tulsa, اوکلاهما پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده در اوایل این ماه گفت که COVID-19 یک بیماری است و بسیاری از نامها بیش از هر بیماری در تاریخ است.

من می توانم نام — کونگ آنفولانزا. من می توانم نام 19 نسخه های مختلف از نام. بسیاری آن را یک ویروس که در آن است. بسیاری از تماس آن آنفولانزا. چه تفاوت. من فکر می کنم ما باید 19 یا 20 نسخه از نام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کونگ فو اشاره به هنرهای رزمی چینی است که در آن مردم تنها با استفاده از دست برهنه خود را و پا به مبارزه با.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus منابع مرکز سرایت آلوده بیش از 8.5 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 450.000 در سراسر جهان است.

ما در بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 2.2 میلیون نفر و بیش از 1,19,000 مرگ و میر.

این COVID-19 که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته نیز کتک جهان اقتصاد با صندوق بین المللی پول گفت که اقتصاد جهانی است و محدود به رنج می برند “رکود اقتصادی شدید”.

دانشمندان در حال مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن یک واکسن یا دارو برای درمان آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن 74 به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن 77 است که حزب دموکرات نامزد. PTI LKJ AKJ CPS 06211034

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *