رئیس جمهور تهمت بستری او مجاز یک حمله سایبری در روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس دو سال پیش.

در به تازگی منتشر شده مصاحبه با واشنگتن پست نظر مقاله نویس مارک صالحی تهمت تایید کرد که او را مجاز به حمله ترول مزرعه که ایالات متحده متهم به دخالت در انتخابات 2016 و 2018 انتخابات میان دوره ای.

“پرسید که آیا او تا به حال راه اندازی حمله و تهمت پاسخ داد: ‘درست'” آیت الله خامنه ای نوشت.

با توجه به گزارش خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در سال 2016 و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما “قبل از انتخابات می دانستند که روسیه در حال بازی در اطراف. یا به او گفته شد. اینکه آیا یا نه آن بود و نه و یا چه کسی می داند ؟ و او گفت: هیچ چیز. و دلیل او گفت: هیچ چیز این بود که او نمی خواست آن را لمس زیرا او فکر [هیلاری کلینتون] برنده شد و چون او خوانده ساختگی نظر سنجی. پس او فکر کرد که او قرار بود به نفع خود. و ما تا به حال اکثریت خاموش که گفت: “ما مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

ارتش آمریکا مختل دسترسی به اینترنت به سنت پترزبورگ-اینترنتی بر اساس تحقیقات آژانس در یک حمله سایبری که گزارش شده بود در آن زمان.

“این حمله سایبری به نظر می رسد شده اند برای اولین بار است که طراحی شده برای خنثی مسکو را به تلاش برای دخالت آمریکا در انتخابات” آیت الله خامنه ای نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ظریف سابق speechwriter برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و وزیر دفاع دونالد رامسفلد که او مختل روسیه سایبر قابلیت ها و ادعا کرد که بر خلاف اوباما او عمل هوش. “نگاه ما را متوقف و آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de