تهمت می افزاید: فشار بر Adam Schiff به انتشار روسیه بررسی شاهد رونوشت

رئیس جمهور تهمت جلب توجه به گزارش هایی که خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف مسدود کردن آزادی شاهد مصاحبه رونوشت از پنل تحقیق در انتخابات روسیه دخالت.

او قول توییتی که دوشنبه شب در یک گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه از اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس گفت: “چرا نمی آدام شیف انتشار محرمانه مصاحبه از تبانی جادوگر شکار ؟ چرا که او می داند که رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده خود را در پاسخ به اردن ، “از آنجا که با تدبیر است کج سیاستمدار!,” او گفت:.

اردن tweet به اشتراک گذاشته یک پست از وال استریت ژورنال هیئت تحریریه که مانند واشنگتن آزماحال منابع که گفت شیف امتناع عمومی 43 رونوشت شده اند که محرمانه است و جلوگیری از declassification از 10 نفر دیگر.

در میان شاهدان مصاحبه بودند بالای دولت اوباما مقامات و همچنین همکاران رئیس جمهور است.

“آقای شیف صرف سال فریاد پوشش تنها به معرض برای ساخت تا چیز. حالا که مدارک آماده برای انتشار عمومی او هجوم به اتفاق آرا رای یک کمیته دو حزبی به آنها را ، آنچه را نمی کند آقای شیف آمریکا برای دیدن ؟ ” the Wall Street Journal هیئت تحریریه گفت.

“آدام شیف است به شدت در تلاش برای پنهان کردن این متن (از جمله من) از مردم آمریکا است. که آیا شما فکر می کنم او در تلاش برای محافظت ؟ من یا سوزان رایس سامانتا پاور سالی یاتس و اندی McCabe?” Donald Trump Jr., که یکی از افراد مصاحبه گفت: پیش از آن در روز.

مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی میشد که در پشت سر هم با کنگره سوالات نیست ایجاد هر گونه توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه یک نقطه که منتقدان شیف اغلب بالا بردن هنگامی که توجه خود اصرار وجود دارد “تبانی در چشم ساده.”

کالیفرنیا در کنگره Devin Nunes بالا جمهوریخواه در خانه کمیته اطلاعات گفت: واشنگتن آزما که شیف باید در حال حاضر محرمانه رونوشت عمومی بلافاصله.

“HPSCI دموکرات ها مخالف هر جمهوریخواه سند درخواست و حکم کمک کرد که به افشای تخلفات در FBI در روسیه تبانی شد. و در حال حاضر با امتناع از نشر شاهد رونوشت یا رونوشت از این کمیته جلسه با سابق [جامعه اطلاعاتی بازرس کل] مایکل اتکینسون دموکرات هستند پرهیاهو و در ادامه به پنهان کردن اسناد و مدارک است که خود را در معرض خود دروغ,” Nunes گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن این اسناد و مدارک راز جز که آنها می خواهند برای مخفی کردن آنچه در آنها است.”

شیف را پاسخ نمی دهند به واشنگتن آزما‘s درخواست های متعدد برای نظر اما در گذشته متهم کرد کاخ سفید از “ربودن” روند. کالیفرنیا از حزب دموکرات ادعا کرد که 10 رونوشت که جامعه اطلاعاتی می خواستم کاخ سفید قادر به نقد و بررسی از جمله دو که واشنگتن آزما آموخته حاوی هیچ اطلاعات طبقه بندی شده برگزار شده بود “به گروگان گرفتند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im