تهمت متهم بیمارستان از احتکار هواکش و حاکی از ماسک های صورت هستند که به سرقت رفته

Pساکن تهمت ادعا کرد برخی از بیمارستان ها در حال جمع اوری stashes از هواکش و insinuated که کارکنان ممکن است سرقت ماسک صورت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“بسیاری از کشورهای در حال ذخیره کردن برخی از آنها به آن اعتراف نمی,” گفت: رئیس جمهور یکشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما فرستاده اند بنابراین بسیاری از چیزهایی که به آنها از جمله هواکش. شما می دانید وجود دارد یک سوال که به احتکار هواکش. برخی از بیمارستان های مستقل و بیمارستان ها و برخی از بیمارستان های زنجیره ای به عنوان ما تماس آنها در حال برگزاری هواکش — آنها نمی خواهند به اجازه دهید آنها را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به احتکار هواکش برای مناطق مشکل است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شده است التماس دولت فدرال برای بیشتر هواکش به نگه دارید تا با بیمارستان تقاضا است. این فرماندار دموکرات گفت که نیاز 30,000 فن های قریب الوقوع “apex” از وقوع.

رئیس جمهور علاوه بر این گفت که ماسک در بیمارستان ها در حال ناپدید شدن درخواست “آیا آنها بیرون رفتن پشت درب؟”

“چگونه می توانم شما را از 10 به 20 تا 300,000? ده تا 20,000 ماسک برای 300,000. حتی اگر این متفاوت است. چیزی در جریان است. و شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران. کجا هستند ماسک رفتن ؟ ” او تعجب. “بنابراین کسی احتمالا باید نگاه به آن است.”

زمانی که فشار بر نظرات خود را در مورد ماسک بعد از آن در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به “بررسي آن است.”

“من فکر می کنم مردم باید بررسی کنید که چرا چیزی در جریان است. من فکر نمی کنم آن را احتکار. من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار,” او گفت:. “آن را چک کنید. من نمی دانم. من فکر می کنم که برای افراد دیگر به شکل است.”

در اوایل این ماه کومو ابراز نگرانی کرد که در صورت ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی بودند که به سرقت رفته از بیمارستان ها در دولت است. تا کنون وجود داشته اند حداقل 137,000 تایید موارد به کروناویروس در آمریکا نیویورک شده است ضربه سخت با حداقل 33,000 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>