Tropical cyclone هارولد حرکت به فیجی

مرگبار اقیانوس آرام در طوفان با مته سوراخ کردن در فیجی روز شنبه پس از ترک یک دنباله از تخریب در جزایر سلیمان و وانواتو.

Tropical cyclone هارولد کمی تضعیف شد و یک شبه از یک مقیاس-شکوه رده پنج به چهار بود اما هنوز هم شلاق فیجی با باد تا 240 کیلومتر در ساعت (150 مایل در ساعت), پیش بینی گفت.

رسمی NaDraki آب و خدمات گفت: طوفان شد دریایی در جنوب فیجی اصلی جزیره Viti Levu اما گذشت نزدیک به زمین از ابتدا انتظار می رود.

با وجود جمع و جور کردن آن گفت: Harold باقی مانده است “بسیار خطرناک” و توصیه ساکنان این جزیره جنوبی به پناهگاه در کلیساها و مدارس و یا دیگر قابل توجه ساختمان.

“شدت آن باعث می شود آن را قادر به ایجاد تخریب اموال و زیرساخت و بیشتر به طور قابل توجهی آسیب جدی و از دست دادن زندگی” این سرویس هشدار داد.

ساکنان در سووا گفت: سرمایه در حال حاضر تجربه بادهای قوی و بارش باران با طوفان تاثیر می رود به اوج بعد شنبه.

هارولد در حال حاضر ادعا 27 زندگی در جزایر سلیمان در هفته گذشته و در روز سه شنبه پاره از طریق وانواتو از بین بردن بسیاری از کشور, دومین شهر بزرگ لوگنویلل.

صلیب سرخ وانواتو دبیر Jacqueline de Gaillande گفت: مقیاس تخریب شد و هنوز هم ناشناخته به عنوان ارتباطات باقی می ماند در بدترین ضربه استانهای شمالی.

“این NDMO (فاجعه ملی مدیریت) انجام برخی از نظرسنجی های هوایی اما آنها نمی گردیم تا اواخر شب گذشته و ما نمی دانیم که آنچه آنها نشان داد” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

عظیم کمک های بین المللی تلاش راه اندازی شد پس از آخرین دسته پنج طوفان وانواتو گردباد پم در سال 2015 پهن پایتخت پورت ویلا.

اما وانواتو را در مرزهای بین المللی در حال حاضر بسته به عنوان فقیر اقیانوس آرام مناقصه ملت باقی می ماند و یکی از چند مکان با تایید COVID-19 موارد است.

دولت لغو داخلی سفر بان کی مون به عنوان بخشی از آن ویروس, پاسخ, که اجازه خواهد داد که امداد رسانی به جریان از پورت ویلا در شمال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im