آمریکا وکیل جان دورهام در حال بررسی “سه چیز مهم” در پرس و جو خود را به ریشه های روسیه تحقیقات با توجه به ارزیابی سابق تشکر. Trey Gowdy.

کارولینای جنوبی جمهوری خواه به بهترین حدس ارزیابی مرموز “تحقیقات محققان” روز شنبه در, فاکس نیوز که در آن او یک مشارکت کننده.

“او به دنبال در سه چیز است. واقعی گزاره برای این روسیه بررسی است. و من صحبت کردن در مورد تابستان 2016. من صحبت کردن در مورد چیزهایی که اتفاق افتاده است در اواخر سال 2015 و اوایل سال 2016” Gowdy گفت: صبح روز یکشنبه آتی میزبان Maria Bartiromo.

“به یاد داشته باشید DOJ و اف بی آی گفت: پل رایان و دوین Nunes و خودم بارها و بارها و به طور انحصاری که هیچ چیز اتفاق افتاده است قبل از ژوئن 2016. بدون پرداخت ساخته شد بدون تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” او افزود: با اشاره به زمان خود را به عنوان یک سرب در ایران محقق در کنگره است. “من مطمئن هستم که جان دورهام است که به دنبال برای دیدن اینکه آیا یا نه که درست است.”

دو دیگر زمینه های مورد علاقه Gowdy اشاره کرد شد اتهام دولت نظارت نقض حقوق بشر در هدف قرار دادن یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و ژانویه 2017 هوش ارزیابی در انتخابات روسیه دخالت.

“او همچنین به دنبال در FISA روند و نادرست ساخته شده به دادگاه FISA” سابق دادستان فدرال گفت. “من فکر می کنم او نیز به دنبال که در آن ICA که جامعه اطلاعاتی بر ارزیابی که جان برنان رو انجام داده نسبت به پایان باراک اوباما تصدی مطمئن شوید که آیا یا نه که به طور کامل مورد بررسی و یا نه همه اطلاعات صحیح ساخته شده راه خود را به که ICA.”

دورهام اختصاص داده بود به وظیفه توسط دادستان کل ویلیام Barr که گفت: آخرین بهار “برخی از حقایق” در مورد روسیه بررسی “don’t hang همراه با توضیحات رسمی از آنچه اتفاق افتاده است.” دموکرات ها به انتقاد از این نظر که انتقال به یک پرونده جنایی در پاییز به عنوان انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار ویژه سابق مشاور رابرت مولر و حمله به رئیس جمهور تهمت را درک دشمنان است.

به گفته نیویورک تایمز گزارش هفته گذشته دورهام در حال بررسی سابق جمهوریخواه و تحلیل از انتخابات روسیه دخالت از جمله موشکافی سابق اوباما مدیر سازمان سیا را از دست داده و یک راز منبع گفته می شود نزدیک به کرملین. کانکتیکات دادستان نیز مورد نقد و هوش جامعه بین چمن جنگ بیش مشاهده مرموز اطلاعاتی خارجی و دولت محدود کردن دسترسی به رئیس جمهور باراک اوباما در ایمیل های که هک شد توسط روس ها اما به دست آمده توسط یک خارجی متحد.

با ارائه یک ضد جاسوسی فعالیت گاهشمار پوشش اواخر 2015 و اوایل سال 2016 ensnaring افرادی که تبدیل به اعضای رئيس جمهور تهمت ستاد انتخاباتی Gowdy گفت: مسئولان باید توضیح برخی به دلیل انجام, او تاکید کرد که وزارت دادگستری و اف بی آی و بارها قانونگذاران گفت: “هیچ چیز اتفاق افتاده است با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات قبل از ژوئن 2016.”

“اگر چیزی اتفاق می افتد و سپس یا FBI تحریف حقایق به ما و یا نبود FBI آن را یکی دیگر از آژانس که آن را انجام می دهند. هر دو از آن مهم است که بدانید. و جان دورهام من امیدوارم که در حال رفتن به قادر به پاسخ به این سوال” Gowdy گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im