Credit Card, HDFC Bank, Regalia First, HDFC Bank Regalia First, reward points, Priority Pass membership, credit card holders, hdfcbankregaliaکارت های اعتباری شناخته شده به حذف بار حمل پول نقد در همه زمان ها برای هر هدف مانند سفر, خرید, و غیره.

کارت های اعتباری یک مزیت در لباس مبدل. استفاده بیش از حد آنها وحشتناک زمین می تواند یک بدهی اما استفاده مناسب از کارت های اعتباری می تواند بسیاری بهره مند است. کارت های اعتباری به طور کلی با بسیاری از مزایای. نه تنها آنها ارائه فوری اعتباری با بهره دوره اما آنها نیز انجام چندین نیاز دارد. برای مثال شما همچنین دریافت یارانه دسترسی به مورد نظر خود را در شیوه زندگی و/یا سفر دسته ها همراه با پاداش مانند تخفیف نقدی و تخفیف.

پس گفت که این نیز بسیار آسان به افراط کردن و گیر بدهی اگر شما نمی دانید که چگونه به استفاده از این کارت به درستی. کارت های اعتباری شناخته شده به حذف بار حمل پول نقد در همه زمان ها برای هر هدف مانند سفر, خرید, و غیره. غذا به این افراد وجود دارد انواع مختلفی از کارت های موجود برای نیازهای مختلف. از این رو در حالی که امید بستن برای یک کارت آن را انتخاب کنید عاقلانه به عنوان ویژگی های متفاوت با هدف. مثلا مکرر مسافران باید برای سفر خاص کارت های اعتباری همراه با کوپن و cashbacks برای کاهش هزینه های سفر. انتخاب کردن برای سفر کارت های اعتباری است که ارائه دسترسی به سالن رایگان و اقامت در هتل و بلیط پرواز بر تکمیل محدودیت هزینه و بیشتر.

اخبار مرتبط

در اینجا این است که لیست بالا 5 سفر کارت اعتباری

بانک دولتی هند
SBI پلاتین هوایی هند کارت یک کارت مشترک با هوا در هند است. آن را ارائه می دهد 5,000 امتیاز پاداش به عنوان یک هدیه خوش آمدید به cardholders. هوا در هند کارت همچنین می آید با یک افتخاری عضویت هوایی هند برنامه پرواز مکرر. این پلاتین کارت waives سوخت اضافه تا 250 تومان و نیز ارائه می دهد 2 امتیاز پاداش برای هر 100 تومان صرف آن 1 پاداش نقطه برابر است با 1 درجه هوایی هند مایل است. دارنده کارت نیز می شود دسترسی به ویزا سالن فرودگاه در فرودگاه داخلی است.

ماهانه نرخ بهره به اتهام 3.35 درصد در هر ماه بپردازند به 40.2 درصد در این کارت. تجدید اتهامات عنوان شده برای SBI پلاتین هوایی هند کارت Rs 1,499. یکی دیگر از سفر کارت ارائه شده توسط SBI امضا هوایی هند کارت است که به اتهام 4,999 تومان در سال است.

ICICI بانک
MakeMyTrip ICICI بانک پلاتین کارت اعتباری یک کارت مشترک با MakeMyTrip (MMT). این ارائه می دهد مزایای به ارزش 20 ، 000 تومان و 500 تومان MMT نقدی همراه با درخت لیمو هتل کوپن به عنوان هدیه خوش آمدید. این نیز ارائه می دهد تعریف داخلی فرودگاه داخلی و راه آهن, سالن acces به دارنده کارت. کارت اتهامات 500 تومان به عنوان هزینه پیوستن به.

این MakeMyTrip ICICI بانک امضا اعتبار کارت پایان سفر کارت ارائه می دهد که 1,500 تومان MMT نقدی همراه با درخت لیمو هتل کوپن به عنوان هدیه خوش آمدید. این ارائه می دهد مزایای به ارزش 70,000 تومان و MMT DoubleBack و MMTBlack ثبت نام در پیوستن به دارنده کارت. کارت اتهامات 2,500 تومان به عنوان هزینه پیوستن به.

استاندارد چارترد
استاندارد چارترد Yatra پلاتین کارت اعتباری یک کارت مشترک با Yatra.com. هدف از مسافران این کارت ارائه می دهد 4x پاداش و 10 درصد تخفیف نقدی در تمام سفر رزرو ساخته شده از طریق Yatra.com. اگر پرواز رزرو از طریق سایت لغو هزینه ها نیز چشم پوشی کردن. استاندارد چارترد ارائه می دهد کوپن هدیه به دارنده کارت در زمان پیوستن به. این کارت ارائه می دهد 2 امتیاز پاداش برای هر 100 تومان صرف شده در هر نقطه بدون احتساب سوخت صرف می کند. در سوخت 2.5 درصد اضافه شده است چشم پوشی کردن. این کارت می آید برای 499 تومان از سال اول و 999 تومان از سال دوم.

در پایان سمت استاندارد چارترد امارات جهانی کارت اعتباری ارائه می دهد مزایای بیشتری از جمله تخفیف نقدی بر معاف از هزینه تا 6 Skyward مایل سالن فرودگاه دسترسی (اولویت با تصویب سالن) افتخاری در خارج از کشور, بیمه و گلف امتیازات. هزینه های سالانه برای این کارت 3,000 تومان و ماهانه نرخ بهره به اتهام 3.49 درصد در هر ماه بپردازند به 41.88 درصد برای همه کارت های اعتباری.

امریکن اکسپرس
امریکن اکسپرس پلاتین کارت اعتباری سفر به عنوان یک هدیه خوش آمدید ارائه می دهد سفر کوپن به ارزش 4000 تومان به دارنده کارت. علاوه بر این سفر کوپن به ارزش 7,700 تومان داده می شود که به صورت سالانه صرف Rs 1.90 لاخ. بیشتر سفر کوپن به ارزش 11,800 تومان ارائه شده است که به دارنده کارت در هزینه های Rs 4 لاخ در یک سال است.

دارنده کارت نیز می شود تا 20 درصد تخفیف در انتخاب رستوران ها. این کارت ارائه می دهد 4 تعریف بازديد به سالن فرودگاه در یک سال در انتخابی فرودگاه داخلی است. سالانه هزینه های شارژ شده در این کارت 3,500 تومان برای سال اول و Rs 5,000 پس از آن. ماهانه نرخ بهره به اتهام 3.35 درصد در هر ماه بپردازند به 40.2 درصد در این کارت.

HDFC Bank
Diners Club حق بیمه کارت اعتباری را ارائه می دهد پاداش امتیاز در جایی که شما می توانید کسب 4 امتیاز پاداش برای هر 150 تومان صرف. آن را ارائه می دهد 2,500 امتیاز پاداش به عنوان یک خوش آمدید بهره مند شوند. برای پرواز و رزرو هتل شام ClubMiles یا شام حق بیمه و یا شام امتیاز یا شام Rewardz کارت عضو می توانید از گرو در اوردن تا حداکثر 70 درصد از رزرو ارزش از طریق امتیاز پاداش. آن را ارائه می دهد تا 6 افتخاری دسترسی به 700+ سالن در سراسر جهان است.

این نیز ارائه می دهد بیمه با شروع از درجه بیمه حوادث پوشش تومان ارزش 1 کرور پزشکی اورژانس پوشش بیمه تا 25 تومان lakhs پوشش بیمه سفر تومان 50,000 برای بار تاخیر و یا از دست دادن و اعتباری پوشش مسئولیت تومان 9 lakhs. ماهانه نرخ بهره به اتهام 3.49 درصد در هر ماه بپردازند به 41.88 درصد برای همه کارت های اعتباری. این اتهامات تومان 2,500 به عنوان پیوستن به و هزینه های بازسازی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im