انتقال از coronavirus از مادر به نوزاد قبل از تولد در هنگام زایمان ممکن است: ICMR

زنان باردار مبتلا به بیماری های قلبی هستند در بالاترین خطر (مادرزادی یا اکتسابی) ، ICMR گفت.

از شورای تحقیقات پزشکی هند روز دوشنبه گفت که در حال ظهور شواهد نشان می دهد که انتقال از coronavirus از مادر به نوزاد قبل از تولد و یا در هنگام زایمان ممکن است, اگر چه بسیاری از حاملگی تحت تاثیر و اهمیت به نوزاد هنوز به تعیین خواهد شد. راس تحقيقات سلامت بدن نیز وجود دارد گفت: هیچ مورد ثبت شده از شیر در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال حاضر و هیچ داده ها نشان می دهد افزایش خطر سقط جنین و یا در اوایل بارداری از دست دادن در رابطه با این بیماری است.

“…در حال ظهور در حال حاضر شواهد نشان می دهد که انتقال عمودی (از مادر به نوزاد antenatally یا intrapartum) است احتمال دارد اگر چه بسیاری از حاملگی تحت تاثیر و اهمیت به نوزاد هنوز به تعیین خواهد شد ، اما معلوم نیست که آیا نوزادان با COVID-19 در افزایش خطر ابتلا به عوارض شدید و انتقال پس از تولد از طریق تماس با عفونی ترشحات تنفسی است که یک نگرانی ICMR گفت.

اخبار مرتبط

در یک راهنمایی برای مدیریت زنان باردار در طول همه گیر راس بدن گفت: بیمارستان ها باید در نظر به طور موقت جدا کردن (جدا کردن اتاق) مادر که COVID-19 یا یک مورد مشکوک به, از نوزاد تا زمانی که مادر انتقال مبتنی بر اقدامات احتیاطی قطع شود. “وجود دارد هیچ مدرکی در حال حاضر که این ویروس تراتوژن است (باعث رشد ناهنجاری). در دراز مدت داده است در انتظار” این ICMR گفت. آن را روشن زنان باردار به نظر نمی رسد به احتمال زیاد به قرارداد عفونت از جمعیت عمومی است.

اما, بارداری به خودی خود باعث تغییر در سیستم ایمنی بدن و پاسخ به عفونت های ویروسی به طور کلی که گاهی اوقات می تواند مربوط به علائم شدید و این همان خواهد شد برای COVID-19.

در انواع دیگر عفونت کروناویروس(سارس MERS) خطرات به نظر می رسد برای افزایش به ویژه در طول سه ماهه آخر دوران بارداری است. وجود دارد مورد گزارش از زایمان زودرس در زنان با COVID-19 اما معلوم نیست که آیا تولد زودرس بود که همیشه درمانزاد و یا اینکه برخی از آنها خود به خود.

زنان باردار مبتلا به بیماری های قلبی هستند در بالاترین خطر (مادرزادی یا اکتسابی) ، ICMR گفت coronavirus بیماری را افزایش می دهد خطر ابتلا به پری ناتال اضطراب و افسردگی و همچنین خشونت خانگی. “این مهم است که برای حمایت از زنان و خانواده ها تقویت شده است تا آنجا که ممکن است; که زنان خواسته در مورد بهداشت روانی در هر تماس ،

هدایت می گوید که زنان واحد باید اطمینان مناسب جداسازی بيماران باردار را تایید کرده اند که COVID-19 یا تحت بررسی هستند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به ایجاد یک برنامه به آدرس امکان کاهش نیروی کار بالقوه کمبود تجهیزات حفاظت فردی محدود اتاق انزوا و باید حداکثر رساندن استفاده از تله healthfor مراقبت های دوران بارداری.

ICMR گفت: هدایت هستند و بر اساس شواهد محدود در دسترس به تاریخ در مورد انتقال این ویروس است که باعث COVID-19 و دانش از ویروس های دیگر که باعث شدید بیماری تنفسی از جمله آنفلوانزا سندرم حاد تنفسی کروناویروس (SARS-CoV) و Middle East Respiratory Syndrome coronavirus (MERSCoV). این توصیه ها بر اساس دستورالعمل های بین المللی کنترل بیماری ها سازمان ها و نشریات و ساده برای هندی, زمینه, سند اعلام کرد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im