متن واشنگتن آزما مصاحبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس در جولای 9 سرنشین مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس کمپین اتوبوس به این سفر از طریق پنسیلوانیا است.

واشنگتن آزما: شما چه نقشی در این مبارزات انتخاباتی ؟

معاون رئیس جمهور مایک پنس ها: خوب, من نمی آن را به عنوان متفاوت از گذشته کمپین جز این که ما وظایف رسمی که ما به حضور [و] در ادامه به نقشی که رئیس جمهور وظیفه من به بازی هر آنچه در آن بود.

واشنگتن آزما: و چه نقش است که از یک کمپین نظر? چه نشانی از او بخواهید شما را به انجام است که او یا انجام نمی دهد و یا فقط نمی تواند انجام دهد چرا که او به چیزهای دیگر انجام دهید ؟

پنس: من فکر می کنم در سال 2016 David من هرگز فراموش نکنید که یکی از اولین مکالمات. او به من گفت: “شما را به شمال; من از شما به جنوب. شما بروید شرق; من به غرب است. در آخرین کمپین ما سعی … چون ما گرفتن به هر یک از دیگر. بنابراین ما سعی به مبارزه با هم در مورد یک بار در هفته. اما من فکر می کنم بخشی از استراتژی برنده در سال 2016 شد ما فقط outworked آنها و ما در حال رفتن به outwork آنها را دوباره. و بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به گرفتن اتوبوس به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم به عقب بر گردیم به بیشتر و بیشتر از خرده فروشی و با سیاست.

واشنگتن آزما: شما در حال خرده فروشی ، او را نشان می دهد ببینید. و شما در حال خرده فروشی ،

پنس: خوب هیچ کس دستورات مرحله مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما او هر بیت خرده فروشی است که من هستم. آن را فقط به من فکر می کنم برای ما این واقعیت است که ما رد پای را کمی کوچکتر ما می تواند حرکت در اطراف یک کمی آسان تر می کنیم ما را به مکان های مختلف در کشور است. من فکر می کنم آن را فقط برای رفتن به یک استراتژی که در خارج وجود دارد صحبت کردن در مورد ثبت, گفتن داستان. همچنین انتخابات در حال انتخاب است و من فکر نمی کنم که این انتخاب بوده است واضح تر و یا ریسک همیشه بالاتر بوده است. من باور دارم که.

واشنگتن آزما: اجازه دهید من از شما درخواست در مورد وضعیت این کمپین در حال حاضر. در هر نظر سنجی که من را دیده اند و سپس در نظر سنجی که در مکان های شما با داشتن یک زمان سخت. شما با داشتن یک زمان سخت در گرجستان است. اعداد در تگزاس به عنوان خوب نیست به عنوان آنها استفاده می شود. اعداد در آریزونا به عنوان خوب نیست به عنوان آنها استفاده می شود. بنابراین من می دانم آنچه پیش بینی خود را در حال رفتن به, اما می تواند شما را به صحبت من در مورد اینکه چرا شما با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر و چگونه شما احساس می کنید در مورد آن ؟

پنس: من قرار نیست مقدار زیادی از سهام در پای صندوقهای رای است. در انتخابات گذشته کسی به من گفت که بین روز کارگر و روز انتخابات وجود دارد بیش از یک صد مختلف نظر سنجی که گرفته شد در ایالات متحده و یا کشور و رئیس جمهور تنها رهبری در تعداد انگشت شماری از آنها و پس از آن ما شاهد یک باور نکردنی, پیروزی تاریخی, پیروزی در روز انتخابات. من حس مردم بیشتر مشتاق امروز از آنها چهار سال پیش فقط به خاطر اینکه چهار سال پیش آن را در مورد یک نامزد و گفت آنچه که او قرار بود انجام دهد. او گفت که او قرار بود برای بازسازی ارتش او به ایستادن برای نظم و قانون او که قرار بود برای احیای اقتصاد با کاهش مالیات در مقررات زدایی و آمریکا انرژی و تجارت بهتر می پردازد. او که قرار بود برای تعیین محافظه کاران به ما دادگاه های فدرال در هر سطح. در حال حاضر ما در حال اجرا در چه رئیس جمهور تهمت و نه فقط آنچه که بیشتر او را به انجام, اما آنچه که او در واقع انجام می شود. منظورم این است که یک “وعده, وعده نگه داشته” کمپین.

واشنگتن آزما: من فکر می کنم سوال این است که آیا رای دهندگان مشتاق, چون من نمی خواهد با شما اختلاف نظر دارند. این که آیا شما به اندازه کافی از آنها. آیا شما به اندازه کافی از آنها را ؟ بلیط خود را رئیس جمهور بلیط با شما در آن برنده حومه رای دهندگان زمان گذشته است. در حال حاضر [با توجه به آنچه که اتفاق افتاده] در سال 2018 و این واقعیت است که رای گیری برای حومه رای دهندگان در حال حاضر به دنبال ندارد و خوب است که بخشی از قدرت خود را آخرین زمان به اندازه کافی دارید ؟

پنس: من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد که زمانی که این کمپین به طور کامل درگیر و ما شروع به بحث در مورد انتخاب است که مردم آمریکا را زمانی که آنها این سوال را پرسید “چه کسی می تواند به احیای اقتصاد این است؟” آن است که رئیس جمهور تهمت که سیاست های ایجاد شده بیش از 7 میلیون شغل در سه سال اول برش مالیات عقب مقررات رها کردن انرژی و مبارزه برای نمایشگاه? و یا آن را جو بایدن که یک هفته پیش در حالی که ملت ما این است که شروع به بازیابی از بدترین بیماری همه گیر در یک صد سال گفت که او قرار بود به منظور بالا بردن مالیات توسط 4 تریلیون دلار است که او را از رفتن به راه اندازی مجدد جنگ در آمریکا, انرژی, او را در آغوش بهمن مقررات و همه چیز را از بهداشت و درمان به جنبه های سبز جدید مقابله و من فقط فکر می کنم که افرادی که انتخاب مردم در حومه شهر و در شهرستانها و خارج در این کشور در حال رفتن به می دانیم که ما نیاز به چهار سال بیشتر از یک کار خالق در کاخ سفید است. اما من همچنین بر این باورند امنیت عمومی است که برای ادامه زندگی بزرگ در این انتخابات است.

واشنگتن آزما: اجازه دهید از من بپرسید شما که در مورد. رئیس جمهور قطعا گفت که اگر جو بایدن انتخاب شده است, آنها در حال رفتن به پاره کردن اساسنامه. او گفت همه چیز می تواند بسیار بد از نظر ایمنی عمومی و اوباش تخریب مجسمه. سوال من این است: که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر و شما بچه ها مسئول هستند. من لزوما سرزنش شما اما من پرسیدن سوال اگر شما در حال گفتن رای دهندگان “مراقب باشید این بد ترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد اگر شما انتخاب این مرد” نمی تواند برخی از رای دهندگان به اطراف نگاه کن و بگو که من سرزنش شما آقای رئیس جمهور, اما آن اتفاق می افتد در حال حاضر. بنابراین من نمی بینم چه تفاوت است”?

پنس: به خوبی تفاوت این است که در حال حاضر صدها نفر از تحقیقات ده ها تن از تعقیب در برابر افرادی که به تخریب اموال و درگیر در شورش از جمله تخریب مجسمه. هنگامی که تظاهر کنندگان تنظیم شد آتش به یکی از قدیمی ترین کلیساها در امریکا و defacing ما آثار ملی جو بایدن ارسال آزادی مطبوعات. رئیس جمهور تهمت ارسال شده در گارد ملی. ما quelled خشونت. ما امن پایتخت کشور ما و به نام فرمانداران سراسر کشور به انجام همان. و آنها بوده است پاسخ. شما را دیده ام یک فرماندار پس از دیگری از مینه سوتا به کشورهای دیگر در سراسر این کشور مستقر کرده اند گارد ملی و ما به طور کامل پشتیبانی شده است. کنتراست است که با جو بایدن و نانسی پلوسی این است که یک رئیس جمهور که درک ما تعهد به رعایت حاکمیت قانون — نظم و قانون. و نانسی پلوسی گفت: امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی که او خواسته شد در مورد تظاهر پایین کشیدن مجسمه در شهر بالتیمور چیزی به اثر “آنها را به انجام آنچه آنها انجام خواهد داد.”

واشنگتن آزما: Yes: “مردم را انجام خواهد داد آنچه مردم انجام خواهد داد.”

پنس: خوب رئیس جمهور ایالات متحده سوگند به ببینید که قوانین صادقانه اعدام, نه به می گویند که “افرادی که شکستن قانون انجام خواهد داد آنچه را که آنها انجام خواهد داد.” و من فکر می کنم زمانی که مردم آمریکا در صورت این انتخاب آنها در حال رفتن به می دانم که آیا آن را شغل آن است که آیا امنیت ملی ما آن است که آیا تعهد به اصول محافظه کار حزب محافظه کار قضات و تعهد به قانون و نظم است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و حق انتخاب برای مردم آمریکا است.

واشنگتن آزما: یک سوال مربوط به آن است که من می خواستم از شما بپرسم: آیا شما فکر می کنم این یک اشتباه بوده یا اشتباه به برابر حذف و پاره کردن از مؤتلفه و ارقام که در تلاش برای تبدیل این اتحادیه جدا به بنیانگذاران که البته ناقص گذاشته پایه و اساس این نوع کشور ما و در حال تلاش برای بود ؟ به عبارت دیگر شما می توانید در مورد شکایت, Jefferson, اما او نوشت: در این بیانیه که همه ما آرزوی بود. Confederates و کسانی که مفتخر سعی کردم به پاره کردن که همه و من تعجب اگر شما فکر می کنم این یک اشتباه به تلفیق این دو حتی اگر اراذل و اوباش با خشونت پاره کردن هر گونه قوانین است چه کارهایی باید انجام شود.

پنس: من فکر می کنم پاره کردن مجسمه یک اعتراض است. درگیر شدن در بحث های عمومی در جامعه خود را در مورد آنچه مناسب صفحه نمایش در حال راه آمریکا است و من نمی غبطه خوردن هر جامعه و یا هر دولت برای تعیین آنچه که مردم باید یاد و memorialized.

واشنگتن آزما: آیا شما شخصا دیدن تفاوت ؟

پنس: آنچه من می بینم وقتی که من فکر می کنم از تاریخ آمریکا است که یک ثابت به سوی یک اتحاد کامل تر. از زمان تاسیس کشور ما بیان مجموعه ای از آرمان که واقعی نیست اما آنها aspirational و من فکر می کنم کسانی که آرمان بالا به لطف خدا منجر به مردم آمریکا همیشه در حال حرکت رو به جلو از طریق یک جنگ داخلی خونین به پایان رسید که برده داری در این قاره از طریق دو جنگ جهانی از طریق یک جنبش حقوق مدنی که ما جشن می گیرند و باور نکردنی پیشرفت تا به امروز [نامفهوم.] من واقعا معتقدم که این بزرگترین کشور روی زمین است و آنچه رئيس جمهور گفت: در کوه راشمور بود: “ما در حال رفتن به جشن تاریخ ما به عنوان یک ثابت مارس برای تحقق این آرمان است که آمریکایی ها گرامی.”

واشنگتن آزما: اجازه دهید من از شما درخواست در مورد کوروناویروس. این شده است یک پروژه بزرگ شماست. چه کسی مسئول است ؟ در حال حاضر من می دانم که دولت و شما و رئیس جمهور مسئول هستند. اما چقدر از این است که متکی به فرمانداران به دنبال بهترین توصیه است که نیروی کار خود را می تواند با تمام کارشناسان ؟ و چقدر از آن را در شما به طوری که زمانی که مردم در آنچه اتفاق می افتد در تگزاس و فلوریدا و آریزونا و می سی سی پی, ایالات متحده است که در ابتدا بسیار بهتر است اما در حال حاضر با داشتن یک مشکل بزرگ باید نگاه مردم به شما و رئیس جمهور ؟ یا باید آنها را با اشاره انگشتان دست خود فرمانداران?

پنس: خوب اول رئیس جمهور تهمت شده در شارژ از آمریکا در پاسخ به کوروناویروس. اما از زمانی که رئیس جمهور شنود گذاشته من به رهبری کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که او تا قبل از ژانویه بود بر او روشن ساخته است که او می خواست یک کل-از-دولت رویکرد که ما می خواستیم را به کامل منابع دولت فدرال است. اما من در واقع فکر می کنم یکی از دلایل او شنود گذاشته من برای انجام این, David بود فقط چون من فقط او معاون رئیس جمهور اما از آنجا که من یک فرماندار چرا که من تا به حال شده است از طریق برخی از مسائل بهداشتی مهم مسائل بهداشتی در ایالت ایندیانا است که ما با کار CDC ما کار کرده و با مقامات فدرال و ما قادر به مقابله با آن. و به این ترتیب از سمت راست دروازه کشیدن فرمانداران با هم کار کردن با آنها تحت چه رئیس جمهور پیش بینی. و آن آشکار شد زمانی که او قرار داده FEMA در رهبری ملی ما پاسخ این بود که ما باید یک دولت فدرال پشتیبانی دولت مدیریت محلی اجرا در پاسخ به کروناویروس به طوری که ما با استفاده از منابع گسترده از دولت فدرال به اختراع دوباره تست — در حال حاضر نزدیک به 40 میلیون آزمون — برای ایجاد صدها میلیون لوازم پزشکی, ماسک, لباس و PPE برای تبدیل کارخانه خطوط تولید هواکش به طوری که هیچ آمریکایی است که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی بود همیشه محروم ونتيلاتور. و از اوایل داشتن شرکت های دارویی در این کشور فورا شروع به کار ابتدا در ماه فوریه در درمان و واکسن و است که قدرت دولت فدرال است. و پس از آن به هدایت از طریق 45 روز به سرعت گسترش marshaling حمایت هر دو حزب در کنگره برای نجات ما بسته برای خانواده ها و کسب و کار.

اما ما اجرا این در چنین راهی را به عنوان مطمئن شوید که ایالات متحده آنچه آنها نیاز دارند و یا قدرت به آنچه آنها نیاز دارند چرا که یکی از چیزهایی که من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها تشخیص است که در حالی که بسیاری از رسانه ها می خواهم برای قرار دادن یک منحنی تا واقعیت این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس پدید آمده در غرب و ما در پاسخ به آن وجود دارد. پس از آن پدید آمده در غرب; ما در پاسخ به آن وجود دارد و ظهور آن در بیشتر منطقه شهر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات. ما در پاسخ به آن وجود دارد. سپس نیواورلئان میشیگان رفتم. و در حال حاضر به عنوان دیده ایم موارد در حال ظهور در کمربند آفتاب, دوباره, ما در حال تمرکز منابع توانمند سازی فرمانداران چرا که هر منطقه منحصر به فرد است.

واشنگتن آزما: چرا شما فکر می کنم آن اتفاق افتاد ؟ آن را به دلیل تظاهرات گسترده حتی یک اعتراض مسالمت آمیز با مردم گرد آوری شده است. آن بود که افراد جوان در کافه ؟ آن را یک ترکیب ؟ آیا شما فکر می کنم آن چیزی است که شما می تواند اجتناب شود ؟

پنس: من می خواهم برای یک کمی موضوع را با “چیزی اتفاق افتاده است.” در اوایل بیماری همه گیر ما شد در واقع فقط تست افرادی که از سن خاصی که معمولا سالمندان با علائم و بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. ما در راه اندازی جدید تست سیستم است که با تمرکز بر آسیب پذیر و متمرکز بر مردم بودند که مراقبت از افراد در برخورد با کروناویروس. اما به دلیل مشارکت عمومی-خصوصی است که رئیس جمهور ایجاد شده توسط بهار, ما تا به حال دست به یک محل که در آن به معنای واقعی کلمه — من شنیده ام در فلوریدا در ماه مارس فرماندار به من گفت پس از آن که آنها تا به حال به طور قابل توجهی بیشتر تست ظرفیت از آنها تقاضا. بنابراین ما قادر به تست مقدار قابل توجهی بیشتر از افرادی است که بدون علامت بودند. افرادی بودند که قصد بازگشت به کار. کارفرمای خود گفت: “به سادگی “برو یک تست دریافت کنید.” به من گفته شد که در تگزاس به عنوان آنها شروع شد تا فوتبال شیوه در تابستان دوباره تیم شد و در حال آزمایش است. و یکی از چیز های مختلف در مورد آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم در کمربند خورشید و آنچه که ما در بیشتر New York منطقه و یا در دیگر مناطق کشور است که در حال حاضر تقریبا نیمی از افرادی که مبتلا به کروناویروس ها زیر سن 35.

واشنگتن آزما: پس از آن دولت این موقعیت که این واقعا یک افزایش بسیار آن را به عنوان واقعا این واقعیت است که از آنجا که ما در حال آزمایش بیشتر مردم ما آگاه تر از مردم با داشتن این حتی اگر بسیاری از آمریکایی ها در حال تفسیر آن را به عنوان یک سنبله به عنوان تجدید حیات?

پنس: از آنجا که از تست که ما قادر به انجام ما در بر داشت بیشتر موارد. آن است که inarguable که ما تست سیستم کمک کرده است به تعدادی از موارد بدون علامت است که ما قادر به شناسایی. اما این چیز خوبی است زیرا هنگامی که شما شناسایی به عنوان کسی که coronavirus و آیا علائم شما می توانید جلوگیری از آنها را سهوا در معرض دیگران و شما می توانید به سرعت گسترش یافته است. اما اشتباه نکنید در مورد آن شده است وجود دارد افزایش در مثبت و افزایش موارد در خورشید کمربند متحده است. و این دلیلی است که چرا ما در حال همکاری بسیار نزدیک با استانداران است. به همین دلیل آن اتفاق افتاده است: چیزی تغییر جایی در اواسط ماه ژوئن.

رک و پوست کنده, گرجستان, فلوریدا تگزاس و آریزونا تمام شد بازگشایی شد. همه آنها شروع به بازگشایی اوایل ممکن است. نمی بینیم افزایش موارد است. نمی بینیم در افزایش مثبت. همه چیز بسیار خوب است. و بنابراین ما در واقع فکر می کنم آن را ترکیبی از عوامل است. تظاهرات ممکن است نقش داشته اند. آخر هفته روز یادبود گردهمایی ممکن است نقش داشته اند. اما یکی از نظریه ها این است که در ایالت های جنوبی بسیار گرم تابستان در جریان جوانتر مردم تجمع در داخل خانه در تهویه مطبوع. و به همین دلیل من فکر می کنم شما را دیده ام فرمانداران با ما حمایت کامل خود را گام به میله نزدیک به فضای که در آن افراد جوان جمع.

و من نمی دانم اگر شما شنیده دیروز اما از طریق این صبح ما در حال شروع به دیدن نشانه های اولیه در آریزونا و فلوریدا که مثبت رای درست است. و این نشانه آن است که مردم نیاز به نگه داشتن انجام آنچه آنها انجام می دهند حفظ پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست های خود را اجتناب از این تنظیمات که در آن آنها جمع می کنیم و از این طریق دریافت کنید.

واشنگتن آزما: آیا شما هر گونه نگرانی در مورد کنوانسیون حزب جمهوری خواه در جکسنویل رفتن به عنوان برنامه ریزی شده است ؟ آیا شما فکر می کنم که برخی از چیزهایی که ممکن است نیاز به تجدید نظر نحوه جمع نمایندگان چه سالن استفاده می کنید و چه نوع از حوادث شما را نگه دارید ؟

پنس: من قصد دارم در جکسنویل شنبه و جلسه با سازمان حمایت از کنوانسیون. ما بسیار هیجان زده در مورد رفتن به جکسون ویل. اما من فکر می کنم رئیس جمهور گفت: فقط یک زن و شوهر از روز پیش ما بود و من باید به شما بگویم که من بسیار تحت تاثیر قرار. به نظر می رسد برخی از برنامه ریزی است که در جریان است به مطمئن شوید که محیط زیست یک محیط امن و سالم برای همه شرکت کنندگان و برای همه است که وجود دارد خواهد بود در هر ظرفیت. بنابراین ما قرار داده است سلامت همه ما نمایندگان اول و هر کس که وجود دارد حمایت از کنوانسیون اما ما همچنان امیدوار است که به عنوان ما می بینیم رهبری قوی در سراسر کمربند خورشید در برخورد با این است که ما قادر خواهید بود برای جمع آوری در جکسون ویل.

واشنگتن آزما: من می خواستم به شما یک بهداشت و درمان سوال. می تواند خود را اداره مورد که شما در حال رفتن برای محافظت از شرایط موجود و یک زن و شوهر از این چیزهای دیگر بودند که به اجرا در Obamacare اگر شما در حال تلاش برای خنثیسازی Obamacare از طریق دادگاه بدون قرار دادن فوری طرح که به وجود دارد ؟ به طوری که اگر شما موفق در دادگاه آن از بین می رود, موجود شرایط, حفاظت از دور می رود و حتی اگر موقعیت خود را است که شما در حمایت از این چیزهایی که فوری و بدون برنامه ریزی در محل که با وضع قانون فورا مردم خواهد بود و بدون آن حمایت. پس چگونه می توانم شما را در این مورد به رای دهندگان که نگران هستند?

پنس: از مبارزات انتخاباتی در سال 2016 رئیس جمهور روشن ساخته است که ما به لغو و جایگزین Obamacare با بهداشت و درمان اصلاحات است که باعث کاهش هزینه های بیمه درمانی بدون رشد اندازه دولت است. Obamacare یک فاجعه است و قابل توجه برای من که جو بایدن و پلت فرم خود را در آغوش گسترش Obamacare. ما حق رفتن تا deductibles. آن است که گران قیمت پوشش. این بد پوشش. مردم آمریکا آن را می دانم. چه رئیس جمهور و من مصمم به انجام است را به مردم آمریکا این سقوط و پخش کردن یک چشم انداز نه فقط برای اقتصاد در حال رشد نه تنها بر اساس شایستگی مهاجرت اما برای بهداشت و درمان اصلاحات که ساخته شده است در بازار آزاد با اصول انتخاب های پس انداز بهداشت و درمان و مشاوره, نوع اقدامات که واقعا توانمند سازی مردم برای خرید بیمه بهداشت و درمان در سراسر خطوط دولت است.

اما به نقطه ای از سوال شما که سوال بسیار خوبی است: ما واقعا بر این باورند که اولین هدف این است که به دور رفت و برگشت Obamacare به دلیل آن را خلاف قانون اساسی است. من اعتقاد دارم روزی که به من رای دادند و در برابر آن روزی که دیوان عالی کشور تایید آن شما می توانید هرگز بر این باورند که دولت فدرال تا به حال قدرت به سفارش مردم به خرید چیزی در خصوصی محل بازار. و به همین دلیل ما به پایان رسید قیمومیت در قلب Obamacare. اما فراگیر که دور ما معتقدیم ایجاد این فرصت را به پس از انجام واقعی بهداشت و درمان اصلاح و تصویب قوانین معاملات با شرایط موجود و رئیس جمهور ساخته شده آن را بسیار روشن است.

واشنگتن آزما: اما شما متوجه خواهد شد وجود یک شکاف وجود دارد درست است ؟

پنس: لزوما نه لزوما. ما در واقع فکر می کنم وجود دارد یک فرصت واقعی به معنای واقعی کلمه را با هم واگرا صدای در کنگره و می گویند “ما همه به توافق برسند. ما قصد داریم برای محافظت از شرایط موجود. در حال حاضر اجازه دهید در تدوین سیاست های بهداشت و درمان و اصلاحات است که در شکاف و مردم به بهداشت و درمان بهتر از Obamacare” که نمی خواهد سخت.

واشنگتن آزما: رای گیری از طریق پست. اگر کسی در آمریکا در ماه نوامبر است که ترس برای رفتن به پای صندوق های رای و یا اگر وجود دارد کمتر پای صندوق های رای در برخی از ایالات آمریکا — نظرسنجی اماکن و بنابراین افراد ترجیح می دهند برای رای دادن از طریق پست, آیا, دولت, آیا کمپین یک مشکل با آن است ؟ و آیا این پیام در مورد تقلب انتخابات آن را سخت تر برای سازمان به حامیان خود را به قفل در این رای رای غایب رای از طریق پست ؟

پنس: رای غایب هستند یک سنت دیرینه و به من رای دادند غایب. میلیون ها نفر از آمریکایی ها رای های رای گیری غایب و ما به طور کامل حمایت کند. [چه] از رئیس جمهور افزایش است و این موضوع ناخواسته جرم توزیع برگه های رای و پتانسیل برای تقلب انتخابات به خصوص در ایالات متحده است که اجازه می دهد … رای گیری برداشت ؟ وجود دارد به معنای واقعی کلمه متحده — کالیفرنیا یکی از آنها — که اجازه می دهد تا مردم برای رفتن و جمع آوری برگه های رای که در حال تکمیل و به نوبه خود همه آنها را در.

اگر شما پست کردن 20 میلیون رای بالقوه برای تقلب — ما تا به حال یک مورد در سال 2012 — شما می توانید آن را نگاه کنید تا در ایالت ایندیانا که در آن گروهی از دموکرات فعالان تحت پیگرد قانونی پس از انتخابات به این دلیل که آنها پیدا شده است پر از جعل, رای گیری غایب است. بنابراین همه ما برای رای دهندگان صداقت. ما معتقدیم در [یک] غایب سیستم رای گیری که در آن مردم را درخواست رای گیری و به یک پایه و اساس برای چرا آنها را نمی خواهد شرکت در فرد اما ما قصد داریم به ادامه مخالفت با تلاش های سراسر کشور برای توزیع جرم از طریق پست و برگه های رای از آنجا که ما فکر می کنم آن را یک پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات.

واشنگتن آزما: اگر دولت می خواهد به انبوه ارسال برنامه های کاربردی برای رای غیابی است که چیزی است که شما مخالفت?

پنس: به خوبی ممکن است یک تمایز بدون تفاوت. من فکر می کنم تقریبا در هر کشور در این اتحادیه دارای یک غایب سیستم رای گیری که در آن شما می توانید درخواست برای یک غایب رای گیری از طریق پست به خانه خود را, و ما در حال رفتن به یک غایب بزرگ انتخابات برنامه در کمپین ما و مصرانه از مردم را انتخاب کنید که برای درخواست رای گیری برای انجام این کار, اما ما همچنین در ادامه به زمان مفتخر اصل. یک نفر یک رای.

واشنگتن آزما: سلف خود جو بایدن در پنسیلوانیا امروز رونمایی خود را بهبود اقتصادی برنامه ریزی متمرکز در خرید آمریکا تولید در امریکا است.

پنس: برای تلفن های موبایل آشنا.

واشنگتن آزما: شاید آنها در حال رفتن به تلاش و رقابت در شرایط مطلوب تر زمین از [Hillary] کلینتون انجام داد. منظورم این است که آیا شما فکر می کنم که جو بایدن می توانید در هر نقطه با این پیام به دلیل حداقل او را به صحبت کردن زبان مناسب در مکان های راست که آخرین دموکراتیک نامزد موفق به انجام دهید ؟

پنس: نگاه اوباما-بایدن دولت آن دوران اقتصادی تسلیم شدن به چین است. اما زمانی که ما در دفتر نیمی از بین المللی ما کسری تجاری با چین است. و من به خاطر جو بایدن در یک نقطه و مسخره در این ایده است که چین یک رقیب ایالات متحده است. این توافقنامه نفتا را مثال دیگر. منظورم این است که یکی از کمک های بزرگ به این ملت بود که رئیس جمهور تهمت انتخاب شد و قادر به از بین بردن و مذاکره مجدد قرارداد تجارت با کانادا و مکزیک که در نهایت در زمان انگیزه ای از حمل و نقل شغل جنوب مرز.

و هنوز هستند کسانی که تمام سیاست — منظورم این است که [این] جو بایدن-رییس اداره پشتیبانی TPP, Trans-Pacific Partnership, با این نامزد … من فکر می کنم آن را یک نامزد که تبدیل به رئیس جمهور بود که یکی که شدت و گفت: “ما در حال انجام Trans-Pacific Partnership.” در نهایت نامزد حزب دموکرات به دنبال, اما اوباما-بایدن دولت تمام شد دفاع یکی دیگر از عظیم تجارت بین المللی قرارداد. من فکر می کنم آن را می شود بسیار دشوار است برای جو بایدن به این صورت که او را به مبارزه برای شغل های آمریکا در زمانی که شما نگاهی به سابقه از اوباما-بایدن دولت و همچنین 40 سال در خدمات عمومی.

واشنگتن آزما: آیا شما فکر می کنم TPP ممکن است به شما کمک کرده کادر چین در, اقتصادی?

پنس: اجازه دهید من به شما چیزی بگویید. من در یک منحنی یادگیری با این همه خودم. زمانی که من در کنگره حمایت میکنم تقریبا هر توافقنامه تجارت است که تا کنون نوع آمد قبل از کنگره است. در یکی از ما خیلی زود مکالمات یکی از چیزهایی که رئیس جمهور به من گفت در طول مبارزات انتخاباتی این بود که این چند ملیتی تجاری موافقت نامه در امریکا علاقه به این دلیل که شما از دست دادن اهرم.

و چه مردم آمریکا دیده می شود که رئیس جمهور کشیده, که, اما پس از آن ما شده ایم در مذاکرات تجاری با ژاپن است. ما renegotiated ما موافقتنامه تجارت آزاد با کره جنوبی. ما آماده برای شروع آغاز تلاش ها برای مذاکره موافقتنامه تجارت آزاد با انگلیس ما حتی صحبت کردن به اتحادیه اروپا در مورد یک دوم توافقنامه تجارت با آنها و البته USMCA بزرگترین معامله در تاریخ آمریکا است. من واقعا معتقدم که رکورد اقتصادی از این رئیس جمهور به مردم آمریکا است. اما من فکر می کنم آن را بزرگتر تمایز است. نگاه ما فقط از طریق بدترین بیماری همه گیر در یک صد سال است. اقتصاد آمریکا نشان از قدرت پایه و اساس است که رئیس جمهور ریخت و در سه سال اول و انعطاف پذیری و شخصیت مردم آمریکا. اقتصاد آمریکا در حال حاضر اضافه شده 7 میلیون شغل از 22 میلیون شغل است که ما از دست داده ایم. در دو ماه 7 میلیون شغل [شده] ایجاد شده است. اقتصاد آمریکا در حال آمدن است و رئیس جمهور تهمت, ما در حال رفتن به کار با کنگره در یکی دیگر از امداد لایحه برای خانواده ها و کسب و کار, پشتیبانی متحده و کارکنان بهداشت و درمان. اما رئیس جمهور او همچنین می خواهد یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد چرا که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که همچنان به ساخت نرم افزار-رشد سیاست هایی که ایجاد 7 میلیون شغل در سه سال اول. ما می دانیم که این نسخه برای آوردن اقتصاد تمام راه برگشت و تخمگذار پایه و اساس بی نظیر رفاه در چهار سال آینده.

کنتراست که با جو بایدن. او در مورد افزایش مالیات توسط 4 تریلیون دلار. او در مورد بهمنی عظیم از قوانین و مقررات. او در مورد پایان دادن به fracking شروع جنگ در زغال سنگ همه را دوباره و دوباره و می خواهد به بازگشت به سیاست های اقتصادی که منجر به آمریکا حمل و نقل شغل در خارج از کشور. من فکر می کنم که مردم آمریکا به آن غرفه رای گیری در نوامبر این سال به عنوان ما همچنان هر روز به پیشرفت در این گیر و آنها این سوال را بپرسید: “چه کسی خواهد بود قادر به بازسازی این اقتصاد ایستاده با ما نظامی ایستاده با اجرای قانون حفاظت از آزادی های مندرج در قانون اساسی ما?” آنها در حال رفتن برای رای برای چهار سال دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

واشنگتن آزما: با تشکر از شما آقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی