TRAI مسائل توصیه قیمت رزرو برای حراج, FM رادیو, کانال های

TRAI finalised its recommendations after considering all comments received from stakeholders during the consultation process and further analysis of the issues.TRAI نهایی توصیه های خود پس از در نظر گرفتن همه نظرات دریافتی از ذینفعان در فرآیند مشاوره و تجزیه و تحلیل بیشتر از این مسائل است.

مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند در روز شنبه توصیه می شود که قیمت رزرو برای FM کانال های رادیویی برای 273 شهرهای جدید ثابت شده است 80 درصد از ارزش گذاری برای هر شهرستان.

قیمت رزرو خواهد شد و 80 درصد از ارزش گذاری به جز شهرهای در شمال شرقی منطقه جامو و کشمیر برای آن ثابت شده است در 40 درصد از ارزش گذاری برای هر شهرستان.

اخبار مرتبط

وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون (MIB) فرستاده بود نامه ای به TRAI در ماه اوت سال گذشته درخواست آن را به ارائه توصیه های تازه قیمت رزرو برای 283 شهرستانها — 260 جدید و 23 موجود تحت FM فاز سوم سیاست.

TRAI نهایی توصیه های خود پس از در نظر گرفتن همه نظرات دریافتی از ذینفعان در فرآیند مشاوره و تجزیه و تحلیل بیشتر از این مسائل است.

TRAI توصیه می شود که ارزیابی FM از کانال های رادیویی در 273 شهرهای جدید کار شده است به عنوان ساده به معنی از سه ارزیابی روش های است که بر اساس جمعیت این شهر سرانه ناخالص داخلی دولت محصول listenership از رادیو FM, از سرانه درآمد ناخالص به دست آورده موجود به رادیو FM اپراتورها و بازار شدت شاخص های شهرهای مختلف ،

“قیمت رزرو برای FM کانال های رادیویی برای هر یک از 273 شهرهای جدید ثابت شده است 80 درصد از ارزش گذاری برای هر شهرستان به جز شهرهای واقع در شمال شرق (NE) منطقه جامو و کشمیر که قیمت رزرو ثابت شده است در 40 درصد از ارزش گذاری برای هر شهر” TRAI گفت.

برای 10 شهرستانها از “دیگران” دسته داشتن جمعیت کمتر از 1 لاخ در مرز مناطق جامو و کشمیر و شمال, منطقه, قیمت رزرو نگه داشته است به عنوان Rs 5 لاخ برای هر کانال از هر شهر TRAI گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de