معامله گران به دنبال توزیع کنندگان هیئت مدیره برای کمک به خود را در حال حاضر مشکلات مربوط به تجارت الکترونیکی بخش

معامله گران خرده فروشی و توزیع کنندگان از حرکت سریع کالاهای مصرفی (FMCG) در کارناتاکا باید از دولت خواست به صورت یک “معامله گران هیئت مدیره’ به ارائه به مقامات نارضایتی خود مربوط به آنلاین پورتال تجارت الکترونیکی.

پرداختن به presspersons در Mangaluru در چهارشنبه Nagesh Pai, رئيس جمهور از توزیع کنندگان’ Association Dakshina کانادا و عضو کارناتاکا خرده فروشی و معامله گران رفاه فدراسیون گفت که ایجاد چنین مدیره کمک خواهد کرد که آنها در حال حاضر مشکلات خود را به یک قدرت. در حال حاضر آنها را به روش های مختلف بخش به توضیح آنها نارضایتی. چنین مدیره باید شامل بخش-کارشناسان گفتند.

وجود دارد حدود 12 لاخ توزیع کنندگان در سراسر کشور کمک سهم قابل توجهی از مالیات به دولت است.

او گفت: کسب و کار توزیع شده است تحت فشار قرار دادند به دشواری های مالی به دلیل یورش آنلاین تجارت الکترونیکی بازیکنان و دیگر, مدرن, خرده فروشی, بازیکنان است.

“توزیع کنندگان تحت تهدید وجودی با توجه به ناسالم و غیر اخلاقی سیاست مدرن تجارت,” او گفت:, و اضافه کرد که این امر نیز منجر به کاهش مالیات به دولت است.

“ما در برابر رقابت عادلانه و یا برش قیمت اما ما تقاضا سطح میدان بازی برای زنده ماندن در کسب و کار و پیشرفت” Pai گفت.

باید وجود داشته باشد یک ملت یک قیمت’ سیاست روی خطوط “یک ملت یک مالیات’ سیاست دولت, او گفت:.

اصرار دولت را در قوانین به ارائه یک سطح میدان بازی به توزیع کنندگان به اجرای کسب و کار هموار او گفت که دولت باید آنها را فراهم می کند یک پلت فرم مانند یک “معامله گران هیئت مدیره’ به نارضایتی خود را به اطلاع مقامات مربوط می شود و برای جلوگیری از غیر اخلاقی شیوه های تجارت توسط پورتال تجارت الکترونیکی.

به دنبال یک سطح میدان بازی برای اعضای آن کارناتاکا خرده فروشی و معامله گران رفاه فدراسیون داده است یک تماس به صورت داوطلبانه کسب و کار bandh در فوریه 28. او گفت: اعضای این فدراسیون از Dakshina کانادا پشتیبانی خواهد کرد این bandh تماس بگیرید.

صحبت به مناسبت گانش Kamath, منشی, از جنوب Kanara منطقه داروخانه ها و Druggists انجمن گفت که اعضای انجمن هم وضعیت مشابهی روبرو هستند.

با بیان اینکه داروهای تحت نسخه یک دکتر گفت: وجود خطر سوء استفاده از نسخه در شل-تنظیم تجارت آنلاین.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان را تشویق تجارت الکترونیک در پزشکی, اگر آنها گسترش یافته و به طور کلی تجارت الکترونیکی, تجارت, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>