تجارت نگران بیش چینی محموله برگزار شد تا با آداب و رسوم

چنای و رسوم وزارت امتناع از انتشار محموله از چین منجر به جدی زنجیره تامین مشکل برای شرکت به شدت وابسته به بحرانی مواد خام است. اتفاقا نزدیک به 30 درصد از واردات محموله های به کار گرفته شده در چنای توسط هر دو هوا و دریا سرچشمه در چین است.

ترخیص کالا از تمام واردات محموله از چین متوقف شد و از 4 بعد از ظهر روز جمعه توسط بخش آداب و رسوم — دوم مانند توقف در فاصله چهار روز.

زمانی که این موضوع پرچم تجارت در بخش آداب و رسوم بود پاسخ داد که بسیاری از مسائل مربوط به سیستم. این بخش به دنبال آن است. در وهله اول این بود که با توجه به سوء ظن گفت: سفارشی منابع بدون دادن جزئیات.

“این است که وضعیت موجود برای تمام محموله از چین از جمعه شب. اما در روز شنبه در حمل و نقل هوایی گمرک منتشر جعبه تنها برای تولید کنندگان بزرگ الکترونیک مانند Dell, Cisco, سامسونگ و HP واقع در Oragadam و Sriperumbudur منطقه است. هیچ دلیلی اختصاص داده بود گفت:” یک گمرک خانه عامل (CHA) که در اسناد با گمرک به نمایندگی از مشتریان خود را.

صنعت چرم در مشکل

سانجی M Lulla شریک مدیریت در SM Lulla صنایع در سراسر جهان چنای بر اساس صادر کننده لباس چرم, گفت که او محموله از چین با زیپ پوشش و دکمه ها گیر در بندر برای چند روز گذشته. “آنها بسیار مهم است به عنوان ما نمی توانیم کوک لباس بدون این آیتم ها,” او اضافه شده است.

ماه های ژوئن و ژوئیه مهم سال برای صنعت چرم به عنوان نمونه برای مجموعه بهار در اروپا در حال حمل در هر سال است.

آمدن به نجات از چرم صادرکنندگان شورای صادرات چرم (CLE) گرفته تا این موضوع را با هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) برای انتشار محموله از چین است.

R Selvam, مدیر اجرایی, CLE است خواست Vimal کومار Srivastava, مشترک, وزیر (آداب و رسوم), CBIC به مجوز گمرک روشن واردات محموله از نمونه های ورودی قطعات و مواد اولیه وارداتی از چین برای کمک به صادر کنندگان خود را کامل صادرات سفارشات در زمان.

صنعت چرم در حال حاضر دچار سفارش ضرر و زیان به میزان $1 میلیارد با توجه به Covid-19. به عنوان عمده بازارهای اروپا و آمریکا (که 70 درصد از صادرات چرم به کارگردانی) در حال حاضر باز می شود و خریداران باید در دستور قرار می گیرد و صادرکنندگان باید برای اطمینان از اتمام تولید ، دیگری از جمله صادرات سفارشات لغو خواهد شد که منجر به ضرر و زیان بزرگ برای صادرکنندگان گفت: Selvam.

اما برای برخی از شرکت های وابسته به چینی محموله های مستند آمده است به عنوان یک برکت و رحمت در لباس مبدل. به عنوان مثال خودرو, مشتریان, واردات از چین نمی کنند به دلیل مستند به عنوان وجود دارد بدون فشار گفت: CHA که تخلیه محموله بزرگ خودرو رشته.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *