تجارت و صنعت مورد ستایش قرار داد شده کرالا بودجه و گفت که اقدامات انجام شده توسط دولت برای راه اندازی ₹66,079 کرور روپیه کسرگد-تریواندروم نیمه با سرعت بالا راه آهن کریدور می تواند یک تعویض بازی در تاریخ حمل و نقل در دولت است.

Abu Dhabi Investment Authority را پارک لجستیک وعده به ارزش ₹66,900 کرور یکی از پروژه های مهم که به بهبود زیرساخت های تدارکات در دولت اگر تکمیل شده با کیفیت زیرساخت های حمل و نقل.

اتاق رئیس جمهور V Venugopal گفت که این تصمیم برای تسهیل حمایت پولی برای شروع یو پی اس از طریق KFC و KSIDC بدون نیاز به وثیقه های امنیتی را آغاز کند تازه سرمایه گذاری در این بخش است. تصمیم دولت برای تحمل از دست دادن پایدار در چنین مواردی افزایش اعتماد سرمایه گذاران. “ما به دنبال صنعت نمایندگی در کمیته های تخصصی به ریاست آن در این زمینه” او گفت:.

تصمیم به راه اندازی 15 تخصصی خرید زمین واحد برای تسریع در راه اندازی پارک های صنعتی در کرالا است. اعلام به تخصیص ₹2.5 کرور برای کوچی حمل و نقل شهری اقتدار و ₹6,000 کرور برای پروژه های توسعه در کوچی شایسته قدردانی ویژه ای.

این ₹از 1000 کرور روپیه برای تخصیص ساحلی و جاده توسعه باید فعال دولت در پرداختن به بحران ساحلی erosin. کرالا خط ساحلی یافت شده است که در معرض فرسایش و بودجه تخصیص اذعان نیاز برای مقابله با بحران.

با توجه به Venugopal, دولت تصمیم به پرداخت کارکنان به اشتراک گذاری از یک ماه اندیش صندوق جزء در مورد تازه ثبت نام موسسات باید افزایش regularisation از unorganised بخش. بخش صنعتی بهره مند خواهد شد توسط عقلانی از تمبر نرخ در تاریخ همتراز با Tamilnadu و کارناتاکا.

آفتابی L Malayil رئیس, هندی, اتاق بازرگانی و صنعت با اشاره به این که بودجه اختصاص داده شده برای توسعه پروژه ها در بودجه بسیار محدود و به ویژه در زمانی که دولت در حال عبور از یک بحران مالی و کاهش رشد کسب و کار. افزایش در ثبت نام زمین اتهامات ممکن است تحت تاثیر قرار سرمایه گذاران جدید که جلو آمده به راه اندازی کسب و کار سرمایه گذاری.

راه اندازی جامع عفو طرح برای جمع آوری برجسته معوقه قبل از 31 جولای waiving بهره مالیات و مجازات است و قابل ستایش. با این حال ماشین تولید کنندگان و فروشندگان قرار داده می شود در مشکل پس از تصمیم به پیاده روی ثبت نام مالیات برای وسایل نقلیه جدید در هنگام خرید و فروش ماشین در یک روند رو به پایین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im