گردشگری: هیچ “ایمان” در بازیابی برای پنج ماه

فدراسیون انجمن ها در هند گردشگری و مهمان نوازی (ایمان) سیاست فدراسیون ملی انجمن های تجدید نظر گردشگری ارزش در معرض خطر ارشاد به ₹15 لاخ کرور.

ایمان اول راهنمایی بود که محاسبه شده و به اشتراک گذاشته شده با این مرکز در ماه مارس قرار داده گردشگری اقتصادی ارزش در معرض خطر در ₹5-لاخ کرور از این بیماری همه گیر.

ایمان ذکر شده است که آن را به حال برای تجدید نظر در شکل بیشتر به وضعیت رو به وخامت گذاشته و ارزش در معرض خطر قرار داده شد در ₹10-لاخ کرور. این تجدید نظر شده و دوباره به لمس یک ارزش در معرض خطر به ₹15-لاخ کرور از نظر اقتصادی خروجی از گردشگری در هند است.

ایمان است که راه این ویروس در حال پیشرفت است, گردشگری زنجیره تامین باید شکسته در هند در تمام آن کلید های ورودی داخلی و خارجی بازار و انتظار برای بهبودی بعد از پنج ماه است. این باعث می شود کل ضربه به یک حداقل نه ماه با شروع از ماه مارس این سال است.

مستقیم و غیر مستقیم اقتصادی از صنعت گردشگری در هند است که در حدود برآورد ~10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی.

این حدود قرار می دهد تمام سال اقتصادی چند برابر ارزش گردشگری در هند در ~ ₹20-akh کرور. حداقل سه چهارم از گردشگری خواهد بود به طور کامل نهفته ایمان اشاره کرد.

این مقدار را پوشش می دهد کل گردشگری زنجیره ارزش از شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی و هتل ها و اپراتورهای تور گردشگری, مقصد, رستوران ها, توریستی, حمل و نقل, tourist guides.

هر یک از این بخش از گردشگری است که عدم انجام و یا عملکرد ضعیفی و خواهد ماند که راه را برای بسیاری از سال های ایمان آگاهانه.

تجمعی کار ضرر و زیان برای سال کامل هر دو در یک حرکت سازمان یافته و unorganised دسته از گردشگری می تواند به عنوان بالا به عنوان 4 کرور.

چند اثر

با توجه به ایمان وخامت آشکار است در سراسر همه بخش های گردشگری. این شامل دستور بازپرداخت برای آژانس های مسافرتی تعطیل و یا خالی هتل ها و رستوران ها خالی و یا قفل شده است و کنوانسیون ها و جلسه و یا عروسی سالن, بدون سفارش خطوط لوله برای اپراتورها تور, توریستی, حمل و نقل دروغ قفل در پارکینگ گذاشته و ترک بدون پرداخت کارکنان, در میان دیگران.

گردشگری یکی از بزرگترین و اقتصادی ضرب و ایمان مبتنی بر صنعت برآورد معتقد است که هر روپیه صرف گردشگری می تواند اقتصادی چند برابر از بیش از 3 – 4 بار. این نسخهها کار خوبی برای هند داده شده ترین آن در سطح جهان منحصر به فرد طبیعی و میراث فرهنگی در سراسر کرانههای هند.

این سازمان معتقد است که گردشگری را نمی توان درمان از لحاظ اقتصادی مانند هر کار دیگر و یک پولی و مالی ساختار بسته های مورد نیاز برای احیای این صنعت است.

ایمان و ترس است که کل زنجیره ارزش گردشگری هند را تحت تهدید — که caters به حدود 10.8 میلیون ورودی مسافران خارجی تقریبا 1.8 میلیارد هندی گردشگری داخلی بازدیدکننده داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *