به عنوان یک استاد بزرگ تاجر کشتی همیشه با استعدادکاپیتان Shikher Kohli درجه بالا دارای مجوز مارینر که دارای نهایی فرماندهی و مسئولیت بیش از آن. او نظر خود را فوق العاده خوش شانس به ثبت نام کردن از وظیفه و وارد ساحل در Vizhinjam اینجا را روز چهارشنبه پس از اینکه در هیئت مدیره فقط برای شش ماه.

کاپیتان پرواز بازگشت به خانه به دهلی نو پس از آزمایش منفی برای Covid-19 در طول اقامت خود را در اینجا. قبل از ترک اینجا او گفت BusinessLine در اینجا است که او در میان 12 خاموش امضاء کنندگان که متحرك در Vizhinjam و دیدم به عنوان بسیاری از دریافت در هیئت مدیره (در امضاء کنندگان) آنها را جایگزین.

دردناک بیش از سرنوشت

“دیگران وجود دارد که باید تکمیل تقریبا یک سال بیش از آب و نه لمس خط ساحلی پس از اکثر پورت دریافت نمی کنند و آنها را با توجه به Covid-19 محدودیت. این اتحاد ایجاد ناآرامی در هیئت مدیره بسیار نادر در تاریخ دریایی. به عنوان من تا به حال یک زمان سخت به نگه داشتن همه چیز در دلسرد شدن حتی در میان نا امید دریانوردان دردناک را نامشخص سرنوشت” کاپیتان Kohli گفت.

به عنوان استاد سنگاپور-پرچم همیشه استعداداو تا به حال تلاش بسیاری از ارسال ها برای حفظ او روحیه خدمه. “من می خواهم سازماندهی مکرر دریافت-togethers در هیئت مدیره قطع با آنها و بازی برای از بین بردن آنها را از استرس و اضطراب به جای تحت فشار قرار دادن آنها را به کار. این چیزی است که ما می تواند امید به انجام در بهترین حالت در محدوده رگ.”

تا کنون با استعداد است که متعلق به همکاری دریایی با هند موسس و مدیر عامل شرکت کاپیتان راجش Unni در راس. مدیریت سعی کرده بود به امضاء کنندگان به پیاده در بسیاری از بنادر اما فایده ای نداشت. “این ساختمان تا فشار و ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که خستگی را تنظیم کنید تا در میان مردم ما” کاپیتان Kohli گفت.

ایمنی مهم ترین

پس از همه, ایمنی بسیار مهم است و نمی تواند به خطر بیافتد. “این مهم بود که خستگی تاثیر نمی گذارد جنبه های بسیار مهم مانند ناوبری در آبهای متراکم که خواستار دشوار آژيتاسيون. من به آنها گفتم به آن را آسان و نگه داشتن خود را آرام و با عجله به تصمیم گیری. نکته در اینجا این است که شما نگران نباشید فقط در مورد خود بلکه در مورد کسانی که در سواحل دور که در حفظ و نگرانی در مورد شما.”

کاپیتان Kohli را گفتن خدمه اش که تا زمانی که آنها را در هیئت مدیره آنها در یکی از امن ترین مکان در هر نقطه در جهان – زمین و یا آب است. “ما 24 نفر در هیئت مدیره و هیچ کدام تحت تاثیر قرار شده است Covid-19. و این یک برکت و رحمت است. ما نمی خواهد این ویروس مگر اینکه و تا زمانی که کسی آن را حمل از ساحل.”

به عنوان آسان به عنوان نسیم در Vizhinjam

همانطور که برای خدمه تغییر در Vizhinjam آن را به عنوان آسان به عنوان یک نسیم کاپیتان گفت. “این یک تجربه خوب با توجه به گزینه بعدی بود که کوچی است که بیشتر در شمال و حکم یک مقدار دیگر انحراف (از تنه مسیر). بنابراین مکان عاقلانه Vizhinjam خیلی بهتر است.

“برای یک کانتینر زمان است که از ذات و نگه داشتن به برنامه بسیار مهم است برای اطمینان حاصل شود که منافع همه ذینفعان گرفته مراقبت از. خدمه تغییر نیز بسیار برای ما مهم است. با توجه به این زمینه Vizhinjam نهفته است که تنها 15 مایل دریایی (27 کیلومتر) خاموش تنه مسیر بود بهترین چیزی که برای ما اتفاق نمی افتد.”

آن را در زمان کمتر از شش ساعت برای تکمیل خدمه تغییر در Vizhinjam. از آنجا که کشتی در حال تنظیم بادبان بعدی برای کلمبو لنگرگاه و برتر وجود دارد در روز پنج شنبه. آن است که در حال حاضر قایقرانی به Tanjung Pelepas در مالزی در سرعت 20.6 گره (38 کیلومتر/ساعت) است و انتظار می رود به تماس در آن وجود دارد در 1 am محلی کنونی در جولای 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im